Jump to content
Dogomania

TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM


anita_happy

Recommended Posts

a powiedzcie ,a raczej napiszcie jak myslicie.Czy Tulę już jutro do weta zabierać?,czy dac jej spokój przez weekend,poznać ją troszę,wykąpać w hexodermie i pójść w poniedziałek?
dla mnie to bez róznicy,ale wydaje mi się,że mogłaby najpierw dziewczyna odpocząć i nie wiem,czekam na rady:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='daśka']anita_happy wysłałam do Ciebie maila prosze odpisz[/QUOTE]

odpisałam :)
poprawiłam...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194652-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-b%C4%99dzie-mia%C5%82a-si%C5%82%C4%99-walczy%C4%87-ONka-odpad-z-pseudohodowli-nieadopcyjna?p=15555434#post15555434[/url]

Wszyscy lubimy jasne sytuacje...dsieńko..teraz passo:)
ustalamy, ze DT = 300 zł /w tym karma RC + gotowane + opierunek/
reszta my - czyli wet i środki czystości do opierunku TULI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']lolaola sprawdzi domek :) w pław :P robimy zrzutkę na kapok



a mnie bawi TWÓJ..hahhahaha...pokaż Swojego SMOKA :P



ja to chyba nie usne :P miałam myśl, zeby jechac i ją pożegnac..ale 7.15 to dla mnie noc...
ja ja wole w Gdańsku odwiedzic kiedys..heh[/QUOTE]

ojej 7.15 to srodek nocy,tylko chcacy wyjść na dwór pies jest skłonny wywalić mnie z łóżka o tej porze.A zapraszam ,szkoda,że teraz nie mogłas przyjechać,ale wszystko przed nami:-)
pssssyttt znacie kogoś z gór,może kiedyś zaproponuje wymiankę morze za góry tygodniowy pobyt;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']a powiedzcie ,a raczej napiszcie jak myslicie.czy tulę już jutro do weta zabierać?,czy dac jej spokój przez weekend,poznać ją troszę,wykąpać w hexodermie i pójść w poniedziałek?
Dla mnie to bez róznicy,ale wydaje mi się,że mogłaby najpierw dziewczyna odpocząć i nie wiem,czekam na rady:-)[/quote]\
[b]
racja!!!!!!!!!!!![/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']ojej 7.15 to srodek nocy,tylko chcacy wyjść na dwór pies jest skłonny wywalić mnie z łóżka o tej porze.A zapraszam ,szkoda,że teraz nie mogłas przyjechać,ale wszystko przed nami:-)
pssssyttt znacie kogoś z gór,może kiedyś zaproponuje wymiankę morze za góry tygodniowy pobyt;-)[/QUOTE]

ja znam :P hihihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']a powiedzcie ,a raczej napiszcie jak myslicie.Czy Tulę już jutro do weta zabierać?,czy dac jej spokój przez weekend,poznać ją troszę,wykąpać w hexodermie i pójść w poniedziałek?
dla mnie to bez róznicy,ale wydaje mi się,że mogłaby najpierw dziewczyna odpocząć i nie wiem,czekam na rady:-)[/QUOTE]
Pewnie że daj jej odpocząć, dwa trzy dni nic nie zmienią w jej stanie, a niech spokonie odetchnie po schronie, podróży. Za dużo wrażeń na raz na pewno nie pomoze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']odpisałam :)
poprawiłam...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194652-Jak-d%C5%82ugo-jeszcze-b%C4%99dzie-mia%C5%82a-si%C5%82%C4%99-walczy%C4%87-ONka-odpad-z-pseudohodowli-nieadopcyjna?p=15555434#post15555434[/url]

Wszyscy lubimy jasne sytuacje...dsieńko..teraz passo:)
ustalamy, ze DT = 300 zł /w tym karma RC + gotowane + opierunek/
reszta my - czyli wet i środki czystości do opierunku TULI[/QUOTE]
jasno i klarownie:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']TO CO..czekamy....do 7.15

heh
a potem jeszcze 5/6 h!!!

oka..KTO MA RÓŻANIEC!!!poodmawiamy???[/QUOTE]
ja od rana bede odmawiała swój różaniec
Tuluniu dojedź cała i zdrowa
Tuluniu dojedź cała i zdrowa

.
.
.
o ile się nie mylę,ale moge to w rózańcu co ileś tam koralików odmawia się coś innego i to u nie będzie
Tula spokojnej podrózy
itd.itd,aż do przyjazdu:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']:)
Jak patrzę na moją TULĘ!!!i potem wchodzę na wątek Tuli..to mi się śmiac chce..
jak można było tak skrzywdzić psa :P
hahahaahah[/QUOTE]
Ja mam to samo. Siedzę na dogo u tych bied, moja suńka leży wywalona obok moich nóg, i zadaję sobie to samo pytanie,
Psy tak niewiele od nas potrzebują, a tyle nam dają, jak mozna im tego odmówić. A po co w ogole decydować się na psa jak się go nie kocha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Ja mam to samo. Siedzę na dogo u tych bied, moja suńka leży wywalona obok moich nóg, i zadaję sobie to samo pytanie,
Psy tak niewiele od nas potrzebują, a tyle nam dają, jak mozna im tego odmówić. A po co w ogole decydować się na psa jak się go nie kocha.[/QUOTE]
Moje futro leży i chrapie a ja się zastanawiam jak ja żyłam kiedy wieczorem tego nie było... Ja nawet krzyczeć na nią nie potrafię a tutaj takie rzeczy. Człowiek potrafi być najstraszniejszym zwierzęciem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']:)
Jak patrzę na moją TULĘ!!!i potem wchodzę na wątek Tuli..to mi się śmiac chce..
jak można było tak skrzywdzić psa :P
hahahaahah[/QUOTE]


hej hej..babeczki...czytajcie ze zrozumieniem :)
hihihi
ja tu piję do Loliili :)
jak mozna było skrzywdzić TAKIEGO psa dając mu na imię TULA :P

bo mi Tula to się kojarzy z TYM....
[FONT=Comic Sans MS][B][IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/S6300067.jpg[/IMG]

a tu wiecej :P
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191453-TEKLA-TU-LA-TIKA-czyli-M%C3%93J-quot-suczy-%C5%9Bwiat-quot[/url]
[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']hej hej..babeczki...czytajcie ze zrozumieniem :)
hihihi
ja tu piję do Loliili :)
jak mozna było skrzywdzić TAKIEGO psa dając mu na imię TULA :P

bo mi Tula to się kojarzy z TYM....
[FONT=Comic Sans MS][B][IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/S6300067.jpg[/IMG]

a tu wiecej :P
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191453-TEKLA-TU-LA-TIKA-czyli-M%C3%93J-quot-suczy-%C5%9Bwiat-quot[/url]
[/B][/FONT][/QUOTE]

To na szczęście... Że ta nasza Tula tutaj będzie się tak ślicznie uśmiechała do swojego ludzia :)

Link to comment
Share on other sites

u mnie bedzie 11 w nocy jak Tulcia wyjedzie ...trzymam mocno kciuki !!!!
strasznie sie denerwuje ta jej podroza ...to dlugo dla psa ...
oby juz byla na miejscu u Dasi ,a pozniej to bedzie juz tylko dobrze !!!!!

a Ty Anitka fajnego tego gacka masz i widac ze charakterek nie od parady ;) ciekawa jestem po kim ???;)

Link to comment
Share on other sites

dzień dobry w ten brzydki pogodowo,ale za to piękny dla Tuli dzień:-)
obudził mnie kurier z siódemki,czy po 15 pod podanym adresem bedzie ktoś do odbioru przesyłki,chodzi o hexoderm:-)
tak ,więc dzisiaj Tula bedzie już miała szampon:-)
jeżeli ma ktoś wieści proszę napiszcie,czy Tulcia juz wyruszyła?

Link to comment
Share on other sites

Dziendoberek!!! Z radocha naaaj przesylam pare info z Dziennika Podrozy Tulki :))) :

1) Mala przejechala juz 100 km w strone nowego zycia!
2) Dziewczyna, jakby intuicyjnie, bez zadnego problemu wskoczyla do samochodu!
3) Pcha sie niustannie na pierwsze fotele! ;)
4) Okazalo sie, ze Tulka ma jeszcze swoja ksywke ze schronu, wiec mozecie sie do niej od dzisiaj zwracac Tula von BEAUTY!!! (takie imie dostala w schronie)
5) Trzymajmy kciuki mooocno za nia!!!

Superrr sie nam dzionek rozpoczyna, nie ma co!!!:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magiraf']Dziendoberek!!! Z radocha naaaj przesylam pare info z Dziennika Podrozy Tulki :))) :

1) Mala przejechala juz 100 km w strone nowego zycia!
2) Dziewczyna, jakby intuicyjnie, bez zadnego problemu wskoczyla do samochodu!
3) Pcha sie niustannie na pierwsze fotele! ;)
4) Okazalo sie, ze Tulka ma jeszcze swoja ksywke ze schronu, wiec mozecie sie do niej od dzisiaj zwracac Tula von BEAUTY!!! (takie imie dostala w schronie)
5) Trzymajmy kciuki mooocno za nia!!!

Superrr sie nam dzionek rozpoczyna, nie ma co!!!:))))[/QUOTE]
cieszę się,a psiaki czują,że chce się dla nich dobrze:-)
czyli wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku,teraz tylko,żeby się kierowcy miło jechało:-)

Link to comment
Share on other sites

hej ja też tula, przynajmniej z nicku, więc pozwolę sobie na wpis:):):)
bardzo się cieszę że sunieczka już w drodze do Daśki:) teraz będzie juz tylko lepiej i lepiej.
na jutrzejszy transport Dodka z naszego schronu zostało zadeklarowane 420 zł, transport wyniesie 320 zł więc 100 zł przechodzi na konto transportu TULI:) Ja przelałam całą sumę na transport na konto Elmiry, jak tylko wszystkie osoby które deklarowały pomoc finansową w transporcie Dodka przeleją mi pieniądze na konto to ja zaraz wyślę to 100zł do Was. Anito czy kasa będzie szła na twoje konto? bardzo proszę o dane do przelewu na PW:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']hej ja też tula, przynajmniej z nicku, więc pozwolę sobie na wpis:):):)
bardzo się cieszę że sunieczka już w drodze do Daśki:) teraz będzie juz tylko lepiej i lepiej.
na jutrzejszy transport Dodka z naszego schronu zostało zadeklarowane 420 zł, transport wyniesie 320 zł więc 100 zł przechodzi na konto transportu TULI:) Ja przelałam całą sumę na transport na konto Elmiry, jak tylko wszystkie osoby które deklarowały pomoc finansową w transporcie Dodka przeleją mi pieniądze na konto to ja zaraz wyślę to 100zł do Was. Anito czy kasa będzie szła na twoje konto? bardzo proszę o dane do przelewu na PW:)[/QUOTE]
Witam Tulę na Tulowym wątku:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...