Jump to content
Dogomania

TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM


anita_happy

Recommended Posts

[quote name='daśka']jak ją zobaczyłam to odrazu powiedziałam,że to nie jest ona...Tula była wyższa,ale później dotarło do mnie,że ona ma tyle futerka,że rozrosła się na boki,więc już nie zwraca się uwagi na jej wzrost.Zawsze wiedziałam,że będzie taka piękna,ale gdyby nie P.Maura nie wiem jak to wszystko by się potoczyło.Mam nadzieję,że kiedyś będę mogła przytulić się do jej futra,a nie do skóry....ufffff łezka się kręci ze szczęścia,ale i nutka tęsknoty również jest.BŁAGAM POSMYRAJCIE JĄ ODEMNIE I UŚCISKAJCIE I UCAŁUJCIE I POWIEDZCIE COŚ MIŁEGO I POWIEDZCIE,ŻE JEST BOOSKA I....wogóle wogóle
GRATULUJĘ:-) Te zdjęcia to miód dla serca i oczu wszystkich dogo[/QUOTE]
witaj Daska:)..............strasznie sie ciesze,ze Tuli tak cudnie sie ulozylo,az sie plakac chce ze szczescia!!!!!!!
ukradlam od Iljovej Twoj tel ....ale z nadmiaru wydarzen nie dalam rady zeby Cie w koncu zlapac i sie spotkac:(.......moze jeszcze mi sie uda!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lolalola']witaj Daska:)..............strasznie sie ciesze,ze Tuli tak cudnie sie ulozylo,az sie plakac chce ze szczescia!!!!!!!
ukradlam od Iljovej Twoj tel ....ale z nadmiaru wydarzen nie dalam rady zeby Cie w koncu zlapac i sie spotkac:(.......moze jeszcze mi sie uda!![/QUOTE]

Lolalola wszystko przed nami,przecietna długość życia to w piz.... i jeszcze trochę,zdążymy:--)
A Tula,to już nie tulina-otulina wyglada przpięknie bardzo chciałabym ją zobaczyć choć kątem oka,nawet z zasłoniętym jednym okiem i połową drugiego:-)
Miło Cię znowu zobaczyć:-)!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...