Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Łaaa! Właśnie ściągam piosenki na komę, potem na płytkę do DD jakby coś i potem skonwertuję kilka filmów żeby mi na komie odtworzylo. A potem naszykuje ubrania itp. dla siebie, spakuję psa i jedzenie do mniejszej torby, a jak mama wróci to razem mnie spakujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam ze ma pewnego rodzaju dziury w psychice :evil_lol:
i że indywidualistą ale dobrze zmotywowany chetnie ćwiczy .
W szkoleniach napisaałm posłuszeństwo zaawansowane i agility trenuje jak ja mam dobry chumor to go zabieram zamiast Kufy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mam pytanie nie do końca do tematu;
otóż dzisiaj zrobiłam obozowe zakupy i kupiłam smaki dla Fanty. Kumpela poleciła. Superdrogie nie były. I jak je otworzyłam żeby dać Fancie do spróbowania to śmierdzą mi plakatówkami i plasteliną...:/ Termin niby dobry, bo są do 2012... ;/ Co mam robić.? Wywalić? Kupiłam 100 sztuk takich gryzaków ;/
ehhh ;/
jednak chcę polecić smaki Maced. Na obrazku jest york, ale myślę, że dla Fanty też będą.
Jakiej firmy smaki polecacie? ;p Bo chyba musze znowu iść do zoologa, bo te smaki, które kupiłam śmierdzą chemią :/!

Link to comment
Share on other sites

Te macedowe mojej nie smakują. A pokaż jakie to smaczki. Masz dużo czasu, kup te:
[url]http://allegro.pl/item1098563514_pies_domowe_ciasteczka_smakolyki_nagrody_mix.html[/url]
Są jeszcze po 0,5 kg. Ze swojej strony mogę naprawdę polecić, kobieta piecze je na bierząco, widać, że własnej roboty. Nawet moja mama je pochwaliła. Są dosyć małe jak dla Fanty, więc jeśli sie na nie zdecydujesz, to poproś sprzedającą żeby ci większe upiekła. Sama upiecz jesli chcesz miec pewnosc!

Link to comment
Share on other sites

O to, że jeśli wybierzesz tą opcję, to zaznaczasz bank z którego robisz przelew i wyskoczy ci nowa strona z danymi do przelewu i jak zrobisz ten przelew przez tą opcję to od razu sprzedający ma pieniądze u siebie.
Tylko jeśli kupisz, to zaznacz w komentarzu, że prosiłabyś więskze smaczki.
Pokaż te smaczi jakie ty kupiłaś

Link to comment
Share on other sites

12 dni ;)
Gratki Gupciu! To może coś tam z obozu skorzystasz ; *** Ja już ubrana, zjadłam sniadanie, za 15 minut jadę z mamą na dworzec! Plecak mam meeeeeeeega ciężki, do tego torba, klatka i pies. Nie dojdę! Chociaż... Najwyzej Rysiek po mnie przyjedzie ; ** Nara OZPowicze! Jak dorwę na obozie neta to coś Wam napiszę! ;*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...