Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Phi! Co tam zawody.... [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]
Raz na rok jest szansa żeby się spotkać i nie ma jak :(

[B]Vini.[/B] - mniej więcej tak samo jak na 15latke, która o 6 rano idzie na autobus z walizką, plecakiem, snowboardem i butami, które się nie zmieściły do plecaka... :D

Link to comment
Share on other sites

Mnie trochę przeraża transport z Katowic.... Koło 1/2 w nocy będę musiała już wyjechać z domu, żeby w Katowicach być na czas.... Nie wiem jak się spakuje (walizka, plecak, torba z rzeczami dla psa i może aparat). Kundel rzecz jasna będzie chciał na ręce....

Link to comment
Share on other sites

Ty myślisz, że u mnie to na pewno? Moja mama pewnie w czwartek mi powie ostatecnzie (w co i tak wątpię) czym jadę... Ale tak na 90% wpycham sie do pociągu i mam to w dupie ;PP Bo wolę sama sie na obozie wypakować i w ogóle, a nie tu mama będzie gadać, że to to i tamto! Bądź grzeczna (oj, nie wypali chyba xD) itp. :P

Link to comment
Share on other sites

Jednak wcale nie mam cierpliwych rodzicow :placz:Powiedziano, ze ona nie musi byc stara tylko chod ma pourazowy... :placz: Serce mi peklo :placz:

Blagam, kto ja wezmie? Ja nie moge jej tak zwyczajnie oddac do schronu :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']trzeba by do Wandrusa zadzwonić.
Ty też jedziesz z Katowic?? ^^[/QUOTE]
Tak, z Katowic :evil_lol:. Wiesz, dzwonić można, ale miesiąc to kupa czasu i pewnie jeszcze się dużo pozmienia...

[B]Ola[/B], to jednak nie możesz jej zatrzymać...? Albo ktoś z rodziny albo znajomych? Ja mogę popytać, ale szczerze wątpię, żeby ktoś z moich okolic ją mógł wziąć... :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...