Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

A Sexy? :loveu: Jednak Enya jest najlepsza :loveu: I nawet po szafkach kuchennych umie chodzić :P

Tu jeszcze Brenda:
[url]http://x.garnek.pl/ga5666/c05c51eeb1d97a10277579a3/brenda.jpg[/url]
[url]http://x.garnek.pl/ga5110/fbdc071e0e00da10277576a3/brenda.jpg[/url]

Może podbiła czyjeś serce? U mnie zostać nie może... :(

Link to comment
Share on other sites

Pani Karolino tylko właśnie ten problem że moja Amber nigdy nie ma regularnie... raz co 3, raz co 4, 5 m-cy. A ja się zaczęłam martwić ponieważ Amber zaczęłam się sporo wylizywać i na spacerach posiusiuje sobie po 6 razy... i boję się żeby nie dostała lub jeśli ma dostać to teraz bo 18 dni do obozu, więc już byłaby końcówka, nosiłaby majteczki, spray i zdala od piesków, ale przynajmniej byłabym z nią, bo wakacje to jedyny okres, kiedy mogę spędzić z Amber, a dla mnie najgorsze jest chyba pojechać na obóz wiedząc że ma się psa w domu i nie móc go zabrać i tylko siedzieć patrzeć się jak inny ćwiczą ze swoimi psami ;(

Link to comment
Share on other sites

Nie chce zapeszac, ale Brenda (Zosia) na 99% zostanie u nas :multi:
Jest starsza niz sie wydawalo, lapy odmawiaja pracy i traci wzrok. Nie ma sensu, by ostatnie miesiace zycie spedzila w schronisku.... :-( Jak nikt sie nie zglosi, to zostanie u nas....

Link to comment
Share on other sites

Ola- masz rację ;) Pamiętam jak ja w tamtym roku czytałam forum. Powracały dziewczyny z OZP1, 2 itp. i płakały, że tak super było i już sie skończyło, a ja myślałam - a to wszystko przede mną! :PP Ale ja już teraz nie mogę doczekać się mojego turnusu, współczuję Wam dziewczyny ;****

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do obejrzenia zdjęć tej bestii, która jedzie ze mną na obóz ;d
[url]http://www.garnek.pl/fantowa/a[/url]
Przepraszam za jakość zdjęć, ale na początku zrobiłam 450x600, ale okazało się, że są za małe i nie wejdą, także je powiększyłam i się lekko rozmazały. Jednak niedługo zrobię sesyjkę Fancie i zdjęcia będą lepszej jakości xd

Link to comment
Share on other sites

W czasie ozp4 są 3 bałtyckie zawody agility w których chce wystartować więc ozp4 odpada...
Ale ten nastepny turnus nie jest pewny w 100%
KTOŚ miał nam kibicować na zawodach , ale ten KTOŚ prowadzi wtedy obóz :mad::mad::mad:
Widać w kiblu 3eba będzie powiesić jeszcze kogoś :evil_lol: ; *
Właśnie na OZP1 kto jedzie to niech weźmie jakieś filmy , piłke do siaty i to coś do badmintona :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ty, jaka delikatna aluzja ;pp Eej, ja zgram filmy na kome, to sie gdzieś najwyżej odtworzy czy coś :P Ej ja nie moge niic brać, bo sie nie zabiore -.- Chociaż... Może COŚ do badmintona wezme, w co wątpię bo sie wywale w pociągu ^^ Ciekawe jak ludzie w Rynie zareagują na 14latke (prawie!) z małym szczurem, plecakiem na plecach DUUUŻYM, klatką, torbą i cosiem do badmintona :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...