Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

No to jest bardzo trafne określenie "TRZYMA W NIEPEWNOŚCI" ja jest prawie, że pewna, że to jest prawda. Gdyby nie ten upiór z kosą :P. Tak chodzi mi o Rysie i Martę, na pewno to z nimi rozmawiałaś dzisiaj ;>. A nie mówiły nic o żadnym upiorze!?

Link to comment
Share on other sites

Matko no weź już przestań. Wejdzie tu jakaś pani, która chce wysłać dziecko na obóz i się rozmyśli jak nie doczyta wszystkiego. Co tam rozmyśli na policję zadzwoni albo będzie rozgadywać wszystkim, żeby tu dzieci nikt nigdy nie wysyłał xD. Nie ale tak serio to ja bardzo nie lubię tego rodzaju historyjek :/. Dlatego nic takiego nie czytam ale tu przeczytałam bo nie wiedziałam o co chodzi :/. lepiej skończmy temat :(.

Link to comment
Share on other sites

Chyba dobrze ;). Merenwen a ty na które OZP jedziesz? Ja mam dwa takie pytania:
- Czym się różni OZPII2 od OZPI2, znaczy wiem, że poziomem zaawansowania ale czy na samym obozie jest jakaś różnica czy tylko w dokumentach?
- Czy możecie podać swoje imiona? bo mi się wydaje, że jak się tu będzie operowało imionami to będzie tak jakoś przyjemniej a zwłaszcza na obozie jak już pierwszego dnia będziemy wiedziały kto jest kto ;)

Link to comment
Share on other sites

Rudawa różni się to tym jak już napisałaś poziomem zaawansowania. W OZPI psa uczy się siadania, leżenia itd. A w OZPII masz już rzeczy trudniejsze np. aportowanie itd. Jeżeli zapisałaś się na pierwszy poziom a na obozie stwierdzą że twój pies umie wszystko z podstawowego poziomu to pójdziesz do zaawansowanych jeśli będziesz chciała.

Nazywam się Ola xd

Link to comment
Share on other sites

Ja na OZP4 :D
Nas na grupy nie dzielili, a szkoda :shake:. Mam nadzieję, że w tym roku podzielą... I że agility też będzie zaawansowane :cool3: (chętnie bym poćwiczyła zmiany stron). A tak w ogóle, to w tym roku proponuję co parę dni albo nawet codziennie zmieniać ustawienie przeszkód, bo latanie po takim samym torze przez 10 dni może być kapkę nudzące...

Ola, ja osobiście nie bardzo wiedziałam przez chwilę co się dzieje, czy mi się to przypadkiem nie śni xD. Nie mam takiego refleksu, żeby od razu zacząć piszczeć :eviltong:.

Sandra mam na imię :D

Link to comment
Share on other sites

A ja mam na imię Ula i wydaje mi się, że postąpiła bym tak samo jak napisała Ola... po prostu zaczęłabym piszczeć chociaż na co dzień tego nie robię ;). Ola czyli w drugą stronę to działa w ten sam sposób? Znaczy chodzi mi o to, że jak rezerwowałam to dla zaawansowanych ale wtedy miałam jechać z Colo i z Ognichą ale Ognisi wypada wtedy cieczka a Colo sobie nie radził ( przez miesiąc przerwy ) i na treningach "przeskoczył" z powrotem do grupy początkującej. A zamiast Ognisi jedzie Ryża, która i w agility i w posłuszeństwie jest jak naj początkująca. Więc czy po prostu zmienią mi i pójdę do początkującej??

Link to comment
Share on other sites

Na samym początku powinni zrobić taki test co dany pies umie. Wtedy przydzielają do grup. Nieważne co masz w dokumentach. My tego również nie mieliśmy w tamtym roku. Żadnego podziału. No chyba że w agility na psy mniejsze i większe. A z tego co mi Marysia powiedziała wczoraj przez telefon to żadnego zmieniania stron w agility nie mają teraz.

Co do tej historyjki z przed dwóch stron. Od razu widać że fikcja.

Link to comment
Share on other sites

Dobra ja napisałam do niej.Jak odpisze albo zadzwoni to powiem co i jak ; )

Ja idę do szkoły trochę dalej i nie znam nikogo w ogóle ze szkoły xd No chyba że jednego chłopaka ale to tylko z widzenia. Nie znam nawet moich przyszłych współlokatorek xd Dupa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...