Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Elliothooded358']A ja do tej pory nie mam odpowiedzi od Olgi. Na gadu nie siedzi, na esy nie odpisuje. Chyba mogę zacząć szukać nowej osoby do domku, bo cos mi się wydaje, że jednak nie pojedzie ;( ...[/QUOTE]
Zrób nową listę :cool3:. [B]Owczarkowa[/B], na który turnus jedziesz i z jakim owczarkiem ;>, aha i ile masz lat? Tak tylko z ciekawości pytam ;)

Link to comment
Share on other sites

wiem, że ma taki nick ale kogo Elliot pyta o psa? Owczarkową?
PS: Owczarkowa, owczarkowa, owczarkowa jedź na OZP2 proszę jedź ;) Ja jestem zdania, że im więcej osób będzie tym lepiej :multi:.

Tak się zastanawiam nad tym ile dziewczyny będą miały do przeczytania jak wrócą z obozu ale sobie potem pomyślałam, że to my będziemy miały dziesiątki postów do nadrobienia bo to Marta i Rysia zawsze nabijają ilościowo postów :p.

Link to comment
Share on other sites

Może i weselej, ale ja tam chyba bym wolała żeby było tak jak w zeszłym roku, z 15 osób :p
Nie za mało i nie za dużo :evil_lol:
A na samym dogo jest już z 12 :p

A co do tych postów to racja, jak te dwie wrócą z obozu to tu się zaroi od nich :evil_lol: a my potem będziemy miały sporo czytania do nadrobienia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak mi jeszzce raz ktos powie zeby niesterylizowac to nie recze za siebie.... :angryy:

Kora jest juz po operacji, ktora przez przypadek uratowala jej zycie! :crazyeye: Jak sie eokazalo u Korki od dluzszego czasu przebiegalo bezobjawowo ropomacicze! Pies byl skory do zabaw, chodzil na spacery, jadl i pil normalnie, zero wyciekow.... Jeszcze tydzien, a nie mialabym z kim jechac na oboz.... :placz:
Teraz wiadome jest zmeczona i sobie spi.... Mam nadzije, ze szybko wroci do zdrowia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Jak mi jeszzce raz ktos powie zeby niesterylizowac to nie recze za siebie.... :angryy:

Kora jest juz po operacji, ktora przez przypadek uratowala jej zycie! :crazyeye: Jak sie eokazalo u Korki od dluzszego czasu przebiegalo bezobjawowo ropomacicze! Pies byl skory do zabaw, chodzil na spacery, jadl i pil normalnie, zero wyciekow.... Jeszcze tydzien, a nie mialabym z kim jechac na oboz.... :placz:
Teraz wiadome jest zmeczona i sobie spi.... Mam nadzije, ze szybko wroci do zdrowia...[/QUOTE]
Ja Ci powiem. Sterylizacji NIE. I już zdania nie zmienię. A profilaktyczne badania to zupełnie inna kwestia. A psiakowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;).

Link to comment
Share on other sites

Tia.... Jest rutynowo badana i co z tego jak to się przyplątało między badaniami? Objawów nie było... A ja za jakiś tydzień nie miałabym już psa... Wiec proszę nie dręcz mnie swoimi teoriami na temat, że pies nie jest szczęśliwy po sterylce... Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale zważ na to, że przy porodzie pies też cierpi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Jak mi jeszzce raz ktos powie zeby niesterylizowac to nie recze za siebie.... :angryy: Kora jest juz po operacji, ktora przez przypadek uratowala jej zycie! :crazyeye: Jak sie eokazalo u Korki od dluzszego czasu przebiegalo bezobjawowo ropomacicze! Pies byl skory do zabaw, chodzil na spacery, jadl i pil normalnie, zero wyciekow.... Jeszcze tydzien, a nie mialabym z kim jechac na oboz.... :placz:
Teraz wiadome jest zmeczona i sobie spi.... Mam nadzije, ze szybko wroci do zdrowia...[/QUOTE]

Teraz jeszcze bardziej boję się o swojego psa ; O

Link to comment
Share on other sites

A ja Wam powiem, że wcale nie mają tak fajnie bo... Ewelinka rozmawiała z Martą i okazało się, że "ludzie" na obozie podzielili się na takie grupy ( coś typu "wstęp tylko dla wtajemniczonych") i są zamknięte w sobie. Żadnej socjalizacji, żadnej zabawy nic z zabaw grupowych nie wchodzi w grę. Mam tylko nadzieję, że na moim turnusie tak nie będzie ;). Moje aussie będą się socjalizowały się z całym obozem ( nie tylko Wandrusowym ) :evil_lol:
PS: Wróciłam z wystawy i :
Colo ( jedzie na obóz ) - Zwycięzca Rasy; IV Miejsce w grupie,
Ryża ( jedzie na obóz ) - Najpiękniejsze Szczenię w rasie
Także jak na mój gust całkiem nieźle im poszło ;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...