Jump to content
Dogomania

Merenwen

Members
 • Content Count

  856
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Merenwen last won the day on April 30 2013

Merenwen had the most liked content!

About Merenwen

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Szczęśliwa posiadaczka kundlicy Chapsi
 • Location
  Chorzów
 • Interests
  Psy, koty i szeroko pojęta fantastyka
 • Occupation
  Być może przyszły behawiorysta ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A tak z ciekawości - dostał się ktoś, idzie ktoś od poniedziałku?
 2. Uff, dobrze odebrać takie dobre wieści w tak złym dla mnie tygodniu :). Super się ma, życzę jej długiego i szczęśliwego życia rodzinnego. O!
 3. A jakie są szanse na kontakt z kierownikiem bezpośredni?
 4. Okej, to ja krzyczę, tylko że mój krzyk nic nie da, bo mam za daleko do schroniska, żeby cokolwiek załatwić. Bo faktycznie lepiej by było, gdyby miała dom już, teraz, w Polsce.
 5. O łał, nieźle :crazyeye:. Wszyscy cali? Mam nadzieję, że nie zaleje schroniska. Oczywiście nikomu zalanego mieszkania też nie życzę...
 6. I co tam? Podbijam temat na długi weekend. :)
 7. Poniedziałek już minął, wiadomo coś więcej?
 8. Kurczę no, tak jej szkoda... Całe życie za kratami. :-( Zaraz coś skrobnę o niej na blogu, może ktoś zauważy... Ps.: Pozwolę sobie pożyczyć jakieś jedno zdjęcie.
 9. Merenwen

  Sląsk

  Mi godzina obojętna, miejsce w sumie też, więc jak dla mnie może być i 12:00 :lol:.
 10. To ja zapisuję wątek i będę myśleć, jak pomóc... Po powrocie do szkoły porozklejam ogłoszenia, a nuż ktoś się zdecyduje...
 11. [quote name='Rumi.']taki o którym wszyscy dogomaniacy będą mieli dobre zdanie.... [/QUOTE] To nie brzmi na możliwe :cool1:.
 12. Merenwen

  Czy zabawy z psem są bezcelowe?

  Ja u swojego psa na przykład widzę, że jak bawię się z nim tylko za coś, to nasza więź w bardzo szybkim tempie osiada na dnie. Fakt, pies słucha, może nawet trochę szybciej reaguje na komendy, ale co z tego, jak później na spacerze nie chce się ze mną wytarzać w trawie dla samej frajdy tarzania? Tak więc co kto lubi, jak ktoś uważa za zabawę rzucenie piłeczki w nagrodę i jemu psu to odpowiada, to niech sobie tak ma. [B]a_niusia[/B] - mogę Cię prosić o jakieś wiarygodne źródło wiedzy o szkoleniu psów myśliwskich? Bo widzę, że w tym trochę siedzisz, a ja bym chciała w to trochę wniknąć ;). Jakbyś mogła mi podrzucić na priv, to będę wdzięczna.
 13. Za mną się ostatnio kołacze wizja rzucenia w cholerę studiów (w moim przypadku planów na studia ;p) i wzięcia się do roboty. Znaczy chodzi o to, że czy nie lepiej byłoby, jeśli chce się zostać behawiorystą, iść do pracy, szkolić grupy podstawowe na posłuszeństwie, być wolontariuszem w schronisku, podglądać pracę osób z większym doświadczeniem i jeździć na seminaria, niż spędzić trzy lata na, za przeproszeniem, zakuwaniu i jeszcze ryzykować, że czegoś nie będziemy wiedzieć, bo wykładowca nie będzie przejawiał potencjału do pracy w swoim zawodzie ;)? No i po tych trzech latach trzeba dołożyć kilka lat na przełożenie teoretycznej wiedzy na grunt robienia czegoś z obcymi psami... Ciekawe, jakie będą opinie po pierwszym roku.
 14. Merenwen

  Maksiu już w DS!

  Biedne stworzenie... Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale gdyby go za przeproszeniem na chama wepchnąć do budy? Ktoś próbował? Może on się boi, bo nie wie, co go czeka w środku. To brzmi trochę brutalnie, ale przecież chodzi o to, żeby chociaż trochę cieplej miał. Finansowo się nie mogę dołożyć, jednak jakby ktoś zorganizował jakiś bazarek, bo na przykład znajdzie się dt i będzie potrzebny dojazd, to chętnie dorzucę kilka fantów. A, i jakby chodziło o przemieszczanie się w okolicach Śląska (Katowice), to też mogę spróbować pomóc.
×