Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Merenwen - napisz na gg to pogadamy. (430130)
Szczerze to wszystko stoi pod wielkim znakiem zapytania, al jest lepiej niz gorzej. Choc Brenda pokazala nam juz swoj charakterek :shake: Dopoki nie jest po jej mysli bedzie szczekac jak oszalala... A dzis zaatakowala Korke tzn. nie wiem, ktora zaczela, ale poszlo o zarcie. :shake: W pewnym stopniu z mojej winy, bo Kora dostala pierwsza zanim zdazylam dac drugiej.

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie sobie dziś strój kąpielowy zamówiłam, żeby mieć jakiś ładny na obóz i już któregoś dnia jadę na "zakupy obozowe" dla mnie bo Amberka ma już chyba wszystko :)
Ludzie trzymajcie kciuki, żeby Amber nie dostała cieczki, bo się martwię ;(

Link to comment
Share on other sites

więc ja już jestem spakowana i jutro rano wyjeżdżam także na wszystkie Wasze pytania odpowiem już na miejscu ;) apeluje raz jeszcze do moich obozów 1 2 3 żebyście wzięli jakieś płytki z muzyka do dog dancingu :*!
całuję mocno i do zobaczenia w Rynie! :)

Link to comment
Share on other sites

ej no, Hellous, co tu tak cicho? ;D
wiem, że do ozp4 jeszcze daleko, ale zrobiłam sobie liste rzeczy i stwierdzam, że potrzeba by mi było chyba z 5 plecaków na zabranie tego... zostaję na ozp5 także będzie ciezko zmieścić do plecaka rzeczy na 2 turnusy.
Czy myślicie, że muszę bać karmę dla Fanty? tzn. nie, że chcę ja głodzić <hahaha> tylko, czy mogę ją kupić na miejscu? Bo jak mam tłuc się pociągiem z Katowic z 20kg żarcia tooo będzie źle. xd Czy sklep z karmą w Rynie oferuje jakąś dobra, normalną karmę? Moja Fanta nie je byle czego xd
Pytanie do Vini - Ty chyba jedziesz z plecakiem, prawda? ile on ma litrów? Bo szukałam na allegro i nie wiem, czy 85l będzie wystarczający, czy za mały ;p

Link to comment
Share on other sites

Ojj ja musze iśc na big zakupy obozowe...
ehh strach sie bać ;d
plecak turystyczny, nowa smycz dla Fanty, identyfikator, jakieś buty, ubrania, smaki dla Fanty, linka 15m, dużo innych rupieci... ;D
Tylko ciekawe skąd kaskę wezmę? ;D Jeszcze chyba mam coś z komunii ;p

Link to comment
Share on other sites

Klaudia jeśli karmisz swoją Fantę jakąś dobrą karmą typu, Hills, Brit, Royal etc. to radzę kupić tą którą je w domu w małej paczce, bo na miejscu możesz kupić jej pewnie tylko Chappi, Pedigree etc., a lepiej nie zmieniać jej karmy na obozie, żeby nie dostarczać jej nowego stresu, który wiąże się ze zmianą miejsca i w ogóle, ja na przykład zamówiłam Amber 3 kg Hills, a Vanillii 3 kg Brit Care, ale ja mam ten plus że mnie wiozą rodzice, a bagażnik mam hmmm duuuży więc mogę zabrać wszystko co chcę xD

Link to comment
Share on other sites

Tescowy gnój jak to określiłaś to to samo co pedigree.
Tak, ja biore plecak ale nie mam pojecia jaka to pojemność, bo pożyczyłam go. Myślę, że im większy tym lepszy ;) Dowiedz się ile Twój ma szkolny plecak czy cos takiego i porównaj :P
Ja już dzisiaj kupiłam żarcie i część kosmetyków. Dla siebie zostały mi tylko husteczki nawilżane, takie małe dżemiki w razie czegoś do jedzenia i pewnie coś jeszcze. A dla psa chyba jeszcze smaczki (dropsy pewnie, chociaż nigdy nie jadła, bo żre mięso), gryzaka i smyczkę.

O, Pani Gosiu dobrze, że Pani przypomniała ;PPP Ja sobie na komórkę pewnie ściągnę.. Chociaż i tak będę miała dużo muzyki

Link to comment
Share on other sites

Ja w zeszłym roku bardzo inteligentnie taszczyłam 3 kg karmy suchej i karmę mokrą, z czego z mokrej nie zostało nic, za to sucha prawie nietknięta.
[B]Klaudia[/B], nie przesadź z karmą, bo będzie dużo treningów i dużo smaków pójdzie - żeby Ci przypadkiem się psisko na obozie nie roztyło :D. Ja się w tym roku nie stresuję, bo zmieniłam karmę na bardziej, hmmm, kaloryczną i dzienna porcja dla mojego psa to mniej więcej pół szklanki, także... Mam tylko nadzieję, że kadra będzie miała lodówkę, bo wiozę ze sobą puszki z żarciem :razz:.

[B]Olu[/B], ja chętnie napiszę, jak mi się uda Cię złapać na gg ;)...

Link to comment
Share on other sites

Vini - ja nie wiem ile ma moja torba szkolna ;D pójdę do jakiegoś sklepu sportowego i kupię największy plecak jaki będzie. haha. Nie, no może trochę przesadzam... Ejj no, ale hellou, ja będę tam [jak wyliczyłam] 23 noce xd Same smaki dla Fanty zajmą 1/4 plecaka... ehh ;D
Merenwen - jaka to karma? ;D Nie chcę dużo taszczyć, więc pisz mi tu nazwę ... ;p Najwyżej kupię na miejscu jakieś Pedigree. Fanta przeżyje ... ;p boo nie będzie miała wyboru ;)
Ale się jaram z tego obozu ;D hahaha ... odliczam dni ;p będę musiała o 3 dni wcześniej wrócić z obozu koszykarskiego, na który trener kazał mi jechać i wgl darł jape, że prawie nic nie płace, bo klub płaci, ale ja nie chcę jechać... Potem się zgodziłam bo 300zł za 10 dni... ;D;d jak będzie drętwo to wrócę po 3 dniach hahaha.

Link to comment
Share on other sites

Klaudia.. Wiesz co? Wydaje mi sie, ze moze byc za mały. Kolezanka z ktora jade bierze na obóz 2 razy wiecej ubran itp. ode mnie, a jedzie z plecakiem 75 l. Mi sie wydaje ze tak około 100 l powinnaś wziąć. Ja mysle, ze moj ma do 50 l pojemności. To też zależy czy bierzesz tak jak ta moja kolezanka koszulke na każdy dzień, 5 bluz rozpinanych i 5 nie itp. Ja biore ok. 5 t-shirtów, 3-4 pary butów, 1 nierozpinana bluza (albo 2), 2 rozpinane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']A ja miałam ten luksus, że wszystko dla psa (smaki, smycze, legowisko, miski, karmę itp.) zmieściłam do jednego plecaka (rozmiaru szkolnego) :cool3:[/QUOTE]
Ale zobacz, że ty też miałaś ten luksus, że twój pies jest rozmiaru XS, a co za tym idzie, jego rzeczy też :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ile Gacek waży?;P Bo mam wrażenie, że jest mniejszy od Daisy.
To fakt, ja dla Daisy (i siebie zapewne też) biorę torbę z Croppa, taką czerwoną a'la skórkową, może ktoś kojarzy. Jest dosyć spora, troche za duża do szkoły. Tam na pewno zmieszczą się rzeczy Daisy i pewnie jeszcze swoje wrzucę. Bo jednak załóżmy 2 miski dla goldena czy owczarka = miski yorka, zabawki, smycze itp. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...