Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Wszystkie terminy, ceny itp. są na stronie Wandrusa. Mnie rozbawił fakt, że na etap dla zaawansowanych pies musi aportowac. Jasne bo każdy ma Goldena lub psa, który chociaż się bawi zabawkami. Mój haszczak nawet nie ruszy tyłka po zabawkę, aport czy inne cudo. A dziwne by było gdybym była na etapie początkującym skoro będe tam po raz trzeci i nigdy się nie uczyliśmy (a raczej psy się nie uczyły) aportowania :P. Ja cały czas się nad tym zastanawiam, bo planuje też obozy szkoleniowe w Czechach. Pza tym za stara jestem :diabloti:. Już w zeszłym roku się dziwnie czułam. No nie wiem, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Marcelino droga, co Ty wygadujesz. :mad: Ja Ci dam nie jechać. :razz:

My byśmy chyba jechali na ten drugi. Mój aportuje, ale z oddawaniem do ręki to już inna strona medalu.
W ogole nie wiem, po co komu te dwa poziomy, skoro nasz turnus i tak był dzielony na grupy zaawansowania.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie dlatego, że komuś się nudzi.
No nie wiem. Ceny też są coraz lepsze, nie wiem czy chce wydawac aż tyle na jeden obóz (to cena tak za 2 jak nie więcej w Czechach).
Na pewno nie pojade też jeśli nie będe miała zapewnienia (na piśmie chyba) o nowym OGRODZONYM terenie. Bez tego to nawet nie mam co myślec o tym obozie. Tym bardziej, że nie wiem z jakim psem bym pojechała.
No i jeszcze jedno z roku na rok jadą osoby młodsze (było to widac w zeszłym roku, szczególnie na tym drugim turnusie). Jak ja się będe czuła w przedziale wiekowym 12-13? No i nie wiem jak Wandrus na mój wiek, by zareagował. A tak wogóle to pojade na Smyki. Po co się ograniczac.

Link to comment
Share on other sites

Ale wy dzisiaj wszystkie wrażliwe jesteście. Nie wiem ile było w zeszłym roku, ale kojarzy mi się, że mniej. Lukuś da sobie rade :P. Może wreszcie znajdzie kogoś w swoim wieku :cool3:. Np. Magde (od Szili) wiem nie wybaczysz mi tego, ale nie mogłam się powstrzymac :P.
Nie a tak na serio Magda masz jakieś informacje czy coś nowego będzie na obozie (w sensie przeszkody, płot)? Bo jestem ciekawa.
Aha Magda (od przerośniętej wiewiórki) ty marzysz chyba żeby miec 13 lat :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Lukuś da sobie rade :P. Może wreszcie znajdzie kogoś w swoim wieku :cool3:. Np. Magde (od Szili) wiem nie wybaczysz mi tego, ale nie mogłam się powstrzymac :P.

- No przepraszam ja mam Kolorusia i być może będę znów wracać z Meblusiem xD :p :lol:

Nie a tak na serio Magda masz jakieś informacje czy coś nowego będzie na obozie (w sensie przeszkody, płot)? Bo jestem ciekawa.

- Tak niby mają być całkowicie nowe przeszkody, i nowy teren :lol:

Aha Magda (od przerośniętej wiewiórki) ty marzysz chyba żeby miec 13 lat :lol:.


- :lol::lol: Ja na miejscu Dukiego bym się obraziła xD


A to Lukuś nie był z Krakowa ? xD
Wiem że też Warszawska wersja istnieje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...