Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Vini. uciec nie uciekniesz, bo to wioska na końcu świata albo i jeszcze dalej :P. Tu są zdjęcia z Rynu : [url=http://picasaweb.google.com/shayra7/Ryn02#]Picasa Web Albums - Marcelina - Ryn[/url] . To coś na betonie to "ogrodzony" teren. A na trawie to po prostu boisko niczym nie ogrodzone. (Zdjęcia ze śmieciami no coment).
Aaaa widze, że są tam nawet zdjęcia placków. No no jest co podziwiac :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Vini. uciec nie uciekniesz, bo to wioska na końcu świata albo i jeszcze dalej :P. Tu są zdjęcia z Rynu : [URL="http://picasaweb.google.com/shayra7/Ryn02#"]Picasa Web Albums - Marcelina - Ryn[/URL] . To coś na betonie to "ogrodzony" teren. A na trawie to po prostu boisko niczym nie ogrodzone. (Zdjęcia ze śmieciami no coment).
Aaaa widze, że są tam nawet zdjęcia placków. No no jest co podziwiac :eviltong:.[/quote]

Tak bardzo ogrodzony że Luka (?) uciekała :roll:

Tak śmieci się nie chciało Wam wynosić to mnie biedną do tej pracy zagoniliście :shake: Ludzie się troszkę dziwnie patrzeli na mnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym roku byłam zachwycona wyjazdem, ale nie było to na newno zasługą biura podróży. Wszystko dzięki świetnemu towarzystwu, trenerce i opiekunce. Pojechałam do Rynu nie znając nikogo, nie czytając żadnych opini itp. miałam tego farta, że trafiłam na świetny obóz. Nie było nas bardzo dużo, solidna i odpowiedzialna tranerka i mega zakręcona opiekunka. Jeśli miałabym pewność, że tak będzie w tym roku, to jechałabym w ciemno. A tak, to nie wiem. Bo jak trafię na obóz z 25 psami to serdecznie dziękuję. I jeszcze moja wspólokatorka ma jakieś wąty. :mad:
Co do warunków na obozie to rzeczywiście nie były rewelacyjne, ale miało to swój urok. W domkach wypadały okna, drzwi i ściany. W niektórych miejscacj zamiast szyb są tektury. Podłoga jest tak krzywa, że dezodorant leżący na stole staczał się na ziemię. W upale we wnątrz było jak w kotłowni, więc trzeba było ratować się otwieraniem drzwi i montowaniu specjalnych zapor w postaci kartonu, żeby psy nie wyleciały. Łazienki to już w ogóle osobny temat. Były w dobrym stanie, ale działalność od 7-22 i tylko 2 prysznice na tyle osób (w męskiej były 3). Te łazienki, które były czynne non-stop sa w takim stanie, pomazane, brudne i śmierdzą - tam jest chyba cała historia Rynu.:shake:
No ale nie ukrywam, że mimo tego wszystkiego mam niesamowity sentyment do tego miejsca, bo jest bardzo urokliwe. Jednak wszystko zalezy na to, na jaką kadrę się trafi. Nasza opiekunka starała się urozmaicić nasze życie jak się dało - chodziliśmy nad wodę, na rowerki wodne, kajaki i windsurfing. Ale wiem, że trafiają się tacy, którzy mają grupę w głębokim powarzaniu.
Jednak mimo wszystko będę chciała tam pojechać. Jakoś z Ducky'm damy radę. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jakieś wąty? Nic mi o tym nie wiadomo :evil_lol:.
Obóz owszem fajny, ale dzieki uczestnikom i kadrze. Nie wiem czy chce zaryzykowac w tym roku.
Co do cytatu :"W domkach wypadały okna, drzwi i ściany." to faktycznie nie da się zaprzeczyc. Najlepsza była nasza dziura między pokojami, choc niektórzy mieli większe. No i oczywiście moje okno, w którym "coś " odpadło i się nie dało go zamknąc. Taki folklor.

Link to comment
Share on other sites

Próbuje przeczytac ten wątek ze zrozumieniem ale nie moge:diabloti::placz:
To mi troszeczkę pomożcie:cool3::
Jest jakiś zimowy oboz z psem, na który polecacie?
bo sądząc po postach warunki Wardusa sa dla naprawde upartych ii optymistow... nieogrodzony teren... w necie nie moge nic innego znalezc...:placz::placz:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...