Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[B]kati [/B]już od 2 lat i się wybrać nie mogę :cool3: Dla mnie to za długo 2 tyg. poza domem, blokuje mnie wydanie tyle kasy, choć wiem, że się opłaca, bo to z wyżywieniem i aż 2 tyg, jestem nieśmiała i boję się burzy, a tam się śpi w domkach, więc... Może w przyszłe wakacje, albo jeszcze następne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety tor nie jest kompletny, dlatego nie da się zrobić to należycie i zbyt mało czasu, aby wszyscy uczestnicy obozu pokonali tor, razem z psami na wysokim poziomie. Traktujemy to jako doskonała zabawa i aby kazdy go pokonał i poprawił swoje relacje z psem. Jeśli ktoś ćwiczył, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby świetnie się bawił. Byli i tacy.
A burzy bardziej boja się psy, można to zwalczyć.

Link to comment
Share on other sites

Mój pies akurat burzy sie nie boi- ''dyskutuje'' z nią i sam burczy jak mocniej zagrzmi.
A jak tam jest z domkami? Widziałam drewniane- nie są rozpadające się? Łazienki ogólnodostępne czy jakieś inne? [B]Zielony[/B] jakie zajęcia prowadzisz? Czy jest tam weterynarz na miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Ważne, aby miał aktualne szczepienia. My, psy podzieliliśmy na grupy biorąc pod uwagę wiek psa.
Prowadze zajęcia z posłuszeństwa, agility, wykłady. Jest stały kontakt z weterynarzem, bo nigdy nic nie wiadomo. Nie może być suczek z cieczką.
Łazienki są z prysznicami, lecz w domkach jest woda i mozna zaparzyć coś do picia. Są dwa pokoje i to zależy od tego, czy psy i ludzie się dogadują, ale uczymy się rozwiazywac problemy w kazdym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi się, tylko, że mój pies jest agresywny do innych większych psów /nie wszystkich/ i w ogole boję się go spuścić ze smyczy i pewnie na obozie będzie musiał ciągle być ''na uwięzi''. W sumie to jest pewne, że ze wszystkimi psami się nie pogodzi i zacznie awanturę. Czy taki pies może jechać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...