Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Martula_t - jeżeli chodzi o taniec z psem to zależy od tego jaki jest trener u nas na turnusie Pani Ewa wprowadzała nam elementy tańca z psem :)
To będziemy dwie ja też uwielbiam taniec z psem z Szilą od dawna to trenujmy :)
Co do agility nie martw się po to jest ten obóz dużo psów było początkujących :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owczarkowa'][CENTER][COLOR=darkorchid]To ja też jadę na pierwszy turnus :multi:[/COLOR][/CENTER]

[/quote]
Jupi im więcej tym lepiej :). To może się przedstawie , żeby nie tak anonimowo . Jak można sie domyślic mam na imię Marta , mam 14,5 lat mieszkam w woj. Wielkopolskim niedaleko Konina . Od 12roku życia mam owczarka belgijskiego w którym jestem zakochana po uszy :)Jak już wcześniej napisamłam trenujemy obi ,frisbee, oraz pewne elementy tańca z psem(obecnie zbieram kase na fragment toru agility)Myśle , że będe jechała na obóz pociągiem z Poznania ktos może jeszcze???????(razem zawsze raźniej):)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Ja jestem Kasia. Mam 15 lat i mieszkam koło Krakowa. Mam dwa psy: mix cocker spaniela Neskę i owczarka niemieckiego Sonię. Na obóz pojadę ze Sonią,ponieważ jest bardziej posłuszna, a Neska ma świra na punkcie kur i wszelakiego ptactwa :roll: :)
Pozdrawiam :eviltong:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

My też jedziemy ! :cool3: My to znaczy ja na dzień dzisiejszy czternastoletnia dziewczyna o imieniu Klaudia i mój 23 miesięcny xD Berneńczyk Berni . No i jeszcze jesteśmy z Podkarpacia (także trche drogi mamy... )Jedziemy z Madzia Szilkową(mam nadzieje xD) na ozp1a .
P.S to nasz pierwszy post na tym forum . Byliśmy wcześniej zarejestrowani ale coś się stało i za nic nie chce się zalogować na ten stary...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Podkarpacie to Rzeszów itp, tak? :eviltong:
To już pare osób z forum będzie na OZP1 to super :multi:

App a Ty czym jedziesz i skąd? Bo z tego co się orientuję to w południowo-wschodziej Polsce to jako takiego dojazdu nie oferują na ten obóz :roll: Chyba,że się myle :roll:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='App']My też jedziemy ! :cool3: My to znaczy ja na dzień dzisiejszy czternastoletnia dziewczyna o imieniu Klaudia i mój 23 miesięcny xD Berneńczyk Berni . No i jeszcze jesteśmy z Podkarpacia (także trche drogi mamy... )Jedziemy z Madzia Szilkową(mam nadzieje xD) na ozp1a .
P.S to nasz pierwszy post na tym forum . Byliśmy wcześniej zarejestrowani ale coś się stało i za nic nie chce się zalogować na ten stary...[/quote]

W końcu jesteście ! ;*
No musisz jechać i ten rok mi wynagrodzić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Ktoś o mnie wspomina :razz:? Myślisz Magda, że pojade :eviltong:,a może pieszo pójde :lol:. Chodzenie jest zdrowe. Tak wszystkim zachwalasz obóz w końcu same się nie zabierzemy :eviltong:. Aha i nie koleżanka tylko pani Marcelina :eviltong:.[/quote]

Pani Marcelino to jak Pani będzie szła z kapcia to nich Pani Akirę/ Nannę podrzuci do mnie to je zawiozę bo po co ma się bieduńka męczyć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Owszem, zdarzaja się, ale są przedstawiciele takich ras jak- owczarek szwajcarski, labrador, golden, sznaucer miniatura, ogar polski, berneńczyk, wyżeł weimarski, owczarek niemiecki, beagl, menchester terier, shih tzu, sheltie, kerry blue terier, pudel i wiele innych ras. Oczywiście są też kundelki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Ja mam ochotę z psem jechać na obóz w tym roku, ale nie wiem gdzie :roll: chciałabym na obóz połączony ze szkoleniem i agility, zaproponujecie co? :cool3:[/quote]


Właśnie o takim mowa w tym wątku:eviltong::eviltong: Tu jest wszystko napisane ;)

[URL="http://www.zpsemnawakacje.pl/"][COLOR=#000000]zpsemnawakacje.pl | z psem na wakacje? Czemu nie?![/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARGIS']Owczarkowa dziekuje za pomoc... patrzac na te fotki troszke zwatpilam... bo tam same labki, a mojego hasiorka nieposlusznego wyszkolic sie nie da... no nic pomysle...:cool1:[/quote]
Ciekawy program ale czy nadaje sie on dla chartów? (czy moze jest obóz dla charciarzy?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...