Jump to content
Dogomania

App

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

3 Followers

About App

 • Rank
  Advanced Member
 1. Przeczytaj temat kilka stron wcześniej ... Jest wszystko dokładnie opisane :)
 2. Tak. Ja ... Przez pierwszych kilka dni było wszystko ok, poźniej nagle coś mu do łba odwaliło i dla bezpieczeństwa przeniosłam sie do innego domku. Wraz z powrotem do domu wszystko wróciło na szczęście do normy :) . Ale z tego co wiem, to nawet jak psy się hmm... 'gryzły' ? to mieszkały w tym samym domku, są 2 pokoje ...
 3. Była w 20, po naszym wyjeździe przeniosła się chyba do 21 :cool3:
 4. Np. mojemu Bernolkowi coś do łba odwaliło i nie przepadał za dwoma psami z obozu... Do pogryzień nie doszło. Co do tego, to raczej twojemu psu nie powinno się nic stać... każdy powinien panować nad swoim psem !
 5. Nasz turnus był bardzo liczny, 17 psów: 6 w zaawansowanej i 11 w początkującej. W dobrym stanie jest : 18,15,20,21,16/14 . Ty Vini jedziesz pociągiem tak ? No to ja bym wzieła kaganiec... W Olsztynie mieliśmy zamianę konduktorów i każdy pies musiał mieć kaganiec, inaczej wywaliłby z pociągu.
 6. Przecież napisałam, że jeśli chcesz to możesz korzystać z nagród na posłuszeństwie ! Pies nie musi mieć transportera, ale kaganiec na wszelki wypadek się przyda...
 7. Na agility nakręcasz na co chcesz. W posłuszeństwie możesz używać smaczków, jednak my staraliśmy się to ograniczać . Oczywiście, że Kaj beigał w agility :)
 8. Proszę, skończyłam album : [url=http://picasaweb.google.com/lenka.p14/20090702Oboz#]Picasa Web Albums - lena_17 - 2009-07-02 Ob...[/url]
 9. A my używliśmy na szkoleniu. Czasem bardzo przydatna :)
 10. Ja też po wielogodzinnej podróży jestem w domu... Niestety :-( Z obozu jestem zadowolona w 100 %, chociaż gdyby nie towarzystwo i kadra to nie wiem czy byłoby tak fajnie . Z kadrą trafiliśmy super ! Tor agility jest nowy, znajduję sie na trawie zaraz koło domków. Z tymi linkami to jest tak..., że nasze psy prawie cały czas biegały luzem. Zajęcia agility i z posłuszeństwa są wtedy kiedy dopisuje pogoda, u nas na szczęście w pierwszym tygodniu było w sam raz. Zdjęć mam dużo, jak obrobię to wstawię . W przyszłym roku jeżeli zbierze się ekipa i ta sama kadra to też jadę !!
 11. Już dziś o 23 wyjeżdżamy ! Prawie spakowani, na reszte rzeczy nie ma miejsca :roll::mad: Będę coś kombinować wieczorem. Pan pies po kontroli u weterynarza, jeszcze tylko dziś idziemy do groomera zrobić z mojego 'wiejskiego' burka porządnego psa :shake: Do zobaczenia :) ! :diabloti:
 12. sleep walker- Z głownego dworaca przy Placu Wilhelma Szewczyka odjeżdża pociąg z Katowic ? Bo moja mama nie może się dodzwonić do biura... Ja biorę kantarek i kaganiec tak na wszelki wypadek :) Mój generalnie rzecz biorąc dogaduje się z innymi psami, ale do goldenów ma uraz... Ale też nie ma reguły.
×
×
 • Create New...