Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

niestety i tacy ludzie się zdarzają jeśli chodzi o adopcje...

mi ostatnio babka jak zadzwoniła w sprawie mojej tymczasowiczki, to wszystko fajnie brzmiało, łózko,kołderka,wspólne spanie,siedzenie na kolankach, najlepsza karma itp... a na hasło wizyta przedadopcyjna (chciałam dalej wytłumaczyć o co chodzi w takiej wizycie) przerwano mi i usłyszałam, że nikt jej po domu węszyć nie będzie i rzuciła słuchawką... porażka...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, dalej szukamy domu dla Murzynka :(
Zacytuję fragment maila którego przed chwila dostalam:

"
[FONT=Arial][SIZE=2]Dobry wieczór Pani. Piszę do Pani z ciężkim sercem, bo zostałam postawiona przez moje dzieci w bardzo niezręcznej sytuacji. Otóż za parę dni mam urodziny i z tej okazji dostałam od nich małego yorka. Zaskoczyli mnie do tego stopnia,że nie wiem, jak mamy się w tej sytuacji znaleźć. Żeby nie pogoda, już bym pewno pojechała po Murzynka. Oglądałam w internecie jaki jest dojazd do miejscowości, w której przebywa. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale nie jesteśmy w stanie opiekować się dwoma pieskami i nie możemy zaadaptować Murzynka. Jeśli Pani poniosła jakieś koszty z tytułu procedury adopcyjnej, proszę mnie o tym poinformować.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Proszę pogłaskać od nas Murzynka. Jeszcze raz przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie."[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Niestety ciągle są dziesiątki ludzi na tyle nieodpowiedzialnych, że uważają że podarowanie komuś zwierzaka bez uprzedzenia, to świetna niespodzianka... Jak widać, można czymś takim popsuć plany wielu osobom - bo i Murzynek miałby dom, i myslę, że skoro Państwo chcieli zaadoptować dorosłego psiaka, to raczej nie marzyli o wychowywaniu szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym nie rozgrzeszała tego "domu" bo nie musiało tak być przy odrobinie dobrej woli

"pogłaskajcie Murzynka" - urocze:shake:
a kasę tak , niech wpłacą - skoro proponują to brałabym bez skrupułów

Jeśli jedyną przeszkodą była pogoda a dom z utęsknieniem czekał na wypatrzonego juz psiaka to Wy na miejscu tych ludzi trzymalibyście to w tajemnicy przed najbliższymi? Trafiła się okazja to wybrali innego i tyle
Szczeniaka (jeśli nie z rozmnażalni )też można zwrócić bez większej krzywdy dla stron

Dla mnie bzdura i zwykła wymówka

Dlatego może i lepiej, że Murzynek tam nie trafił niż gdyby za rok czy dwa miał przegrać rywalizację z modnym joreckiem i wylądować na ulicy

Ech biedny Murzynek, tak ma w życiu pod górę:shake:

podeślijcie nr konta coś mu pod choinkę podrzucę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Ja bym nie rozgrzeszała tego "domu" bo nie musiało tak być przy odrobinie dobrej woli

"pogłaskajcie Murzynka" - urocze:shake:
a kasę tak , niech wpłacą - skoro proponują to brałabym bez skrupułów

Jeśli jedyną przeszkodą była pogoda a dom z utęsknieniem czekał na wypatrzonego juz psiaka to Wy na miejscu tych ludzi trzymalibyście to w tajemnicy przed najbliższymi? Trafiła się okazja to wybrali innego i tyle
Szczeniaka (jeśli nie z rozmnażalni )też można zwrócić bez większej krzywdy dla stron

Dla mnie bzdura i zwykła wymówka

Dlatego może i lepiej, że Murzynek tam nie trafił niż gdyby za rok czy dwa miał przegrać rywalizację z modnym joreckiem i wylądować na ulicy

Ech biedny Murzynek, tak ma w życiu pod górę:shake:

podeślijcie nr konta coś mu pod choinkę podrzucę[/QUOTE]

Dziekujemy Taks :loveu:
Brak mi slow bo juz tak sie cieszylam ze Murzynek bedzie na Swieta w nowym domku :( :( :( Bardzo mi smutno :(

Numer konta juz wyslalam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Własnie poszedł na konto Murzynka przelew 160 zł
to pieniążki za rzeczy które zamówiły i kupiły u mnie poza bazarkami ULKA12 -100 zł i Wege123 - 40 zł i uzgodniłyśmy, że wpłata będzie na tego psiaka[/QUOTE]

Bardzo Pieknie Dziekujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Murzynek dokazuje na calego;) Intensywnie pracuje nad zaznaczaniem naroznikow...:razz:
ostatnio stwierdzil ze moja sciereczka powinna byc juz wymieniona i zrobil uzytek ze swoich zabalkow:diabloti:
Ze stadkiem swietnie sie dogaduje...ba nawet zaakceptowal drugiego jamniorka Tobiaszka....apetycik ma dobry....troszke mu przybylo cialka , po zaspach snieznych
chopsa niczym zajac..tylko mu te dlugie klapouszki odskakuja:evil_lol:
Ostatnio pracujemy nad chodzeniem na smyczy ale on zupelnie nie rozumie dlaczego nie mial by gnac na przod...:cool1:zeby byl wiekszych gabarytow by sie nadawal niczym hasior do zaprzegow...;)

Link to comment
Share on other sites

my zawsze żal czujemy, jak coś po mysli nie naszej, ale może rzeczywiście ktoś pani prezent nie zapowiedziany zrobił, a kiedyś będzie super panią dla psa ze schronu/????wiem, trudno w to wierzyć, ale ida swięta, a przede wszystkim nie oceniajmy./...ja też jestem wściekła odnośnie biednego murzynka, ale może czasami oceniamy nie potrzebnie??Zyczmy jemu szczczęśliwego domu i sami badźmy spokojni bo pewnie wiele niestety takich domków nas czeka...w przyszłym roku..a to już za chwile;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Murzynek na świeta dostał duuuużo kasy ;)

Doszło
521 zł od Ingrid44
50 zł Leyla
160 zł - od dziewczyn za zakupy u Taks
10 zł Jolanta08
10 zl Paulinken

Wielkie dzięki!:loveu:[/QUOTE]

To narazie mamy na jakis czas na Hotelik ,bo jak wszyscy wiedza z deklaracjami u Murzynka troche krucho .

[B]Pinki [/B]jak mozesz to podlicz prosze wszystko do kupy zebysmy wiedzialy na czym stoimy bo nie chcialabym zeby nam zabraklo na Hotelik w ktoryms miesiacu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Na chwilę obecną Murzynek ma 338 + 751 = 1089 zł.
Hotelik opłacony jest do końca grudnia.

Ingrid, a co to był za bazarek z którego tyyyyle kasy się uzbierało? :) Możesz podesłać linka, bo ciekawa jestem?[/QUOTE]

Prosze bardzo : [URL]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=197116&goto=newpost[/URL]

Powinno byc wiecej ale nie wszyscy jeszcze zaplacili. Tak jak wspominalam wczesniej czekamy jeszcze na wiecej pieniazkow.
Ciesze sie ze Murzynek ma zapewniony Hotelik na jakis czas chociaz mam nadzieje ze szybciutko domek znajdzie .

A tu jeszcze link do innego bazarku ale laczony z innym pieskiem , tez jeszcze nie doszly wszystkie wplaty .
[URL]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=197173&goto=newpost[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...