Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie straszymy:razz::razz:poza tym napisałam, że jestem z nią duchem a to już dużo:diabloti::diabloti:poza
tym, że jamniki sa uparte jak osły, szczekliwe, odważne szczególnie w stosunku do wieelllkich
psów, fałszywe cholerki, to nawet mogą być;)

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili to najwazniejsza dla Murzynka socjalizacja. Mlody pies , wisial za dlugo na tym lancuchu i teraz boi sie innych psow a z tego leku woli zaatakowac pierwszy . W jego lepetynie jemu sie zdaje ze kazdy pies to wrog wiec lepiej zaatakowac pierwszym niz byc zatakowanym.
Typowe zachowanie psa z niskim poczuciem wlasnej wartosci i niepewnoscia.
Jest to na szczescie latwe do naprawienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra'] [IMG]http://i51.tinypic.com/2hyi5ag.jpg[/IMG]


[IMG]http://i56.tinypic.com/25ir894.jpg[/IMG]

.[/QUOTE]

Lisek juz ze mną :) zajrzyjcie :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195892-Chester-lisek-z-łańcucha-szuka-prawdziwego-domu-(?p=15676387#post15676387[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Murzynek i cioteczka Arktyka wita all:)

Murzynek jak na razie zachowuje sie dobrze, zaczol nawet kumplowac sie z Rudzikiem, wczoraj chlopaki wspolnie sie bawili i ganiali, nie bylo zadnych sprzeczek. Z dziadziem nie jest juz tak dobrze,no ale dziadek potrzebuje wiecej czasu by dogadac sie z innym psem. Ja jednak ciagle wracam do tematu tego leku seperacyjnego....Murzynka-wlasciwie zastanawiam sie czemu dostal taka etykiete...bede sie znowu powtarzac, ale Murzynek bez zadnych problemow zostaje sam w domu....nie szczeka, zachowuje czystosc, poduche na ktorej spi jak dotad jest cala...jak na razie nic nie zdemolowal ,jedynie co to chlopak zdecydowanie lepiej czuje sie na dworzu.....w domu jest mu ciezko wysiedziec i ciagle sie wierci i kreci pod drzwiami by wyjsc na spacerek.
Jutro powrzucam zdjecia chlopaka.

Link to comment
Share on other sites

Arktyka najwyraźniej tak się Ciebie boi, że cicho siedzi jak Was nie ma...:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Kurcze jamniorka zdołowałaś, i nie wie czy jamniorem jest:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Same dobre wiadomości!

Informacje o tym że Murzynek strasznie niszczy były od ludzi, od których wrócił z adopcji. Być moze szukali po prostu wymówki, bo pies nie spełnił innych oczekiwań? Niestety tak to jest, że z jednej strony nie można ślepo wierzyć we wszystko co mówia ludzie oddający psa - bo wiadomo że mogą wymyślic niestworzone rzeczy, żeby tylko się usprawiedliwić - a z drugiej strony, też nie można lekceważyć sygnałów, bo to może skończyć sie kolejnym powrotem z adopcji.

Tak samo było w przypadku Esti z Trójmiasta, która u swoich pseudo-włascicielek była podobno potworem... złym, zlośliwym psem, który załatwia się w domu i atakuje wszystko dookoła, a w DT okazała się aniołkiem, i szybko znalazła dom stały.

Tak czy inaczej mam wielką nadzieję że Murzynek faktycznie jest taki, jaki na razie się pokazuje (pamiętajmy też, ze przez peirwsze dni w nowym miejscu może być nieśmiały, a potem się rozkręcić :diabloti:) . Ale wierzę że pozostanie grzeczny, zwłaszcza w kwestii zostawania samemu w domu, bo to bardzo ważne przy poszukiwaniu DS. Arktyko, czekamy na każde info, więc pisz jak tylko możesz :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']Arktyka najwyraźniej tak się Ciebie boi, że cicho siedzi jak Was nie ma...:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Kurcze jamniorka zdołowałaś, i nie wie czy jamniorem jest:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE]

Shaniu ja nie doluje psow......jamniorek jest taki od poczatku.....zero piskow i szczekania jak tylko przyjechal......ja uwazam ze osoby ktore go oddawaly wymyslili bajke by sie usprawiedliwic...choc jak juz pisalam don konca nie jest sprawdzony....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...