Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Murzynek przypomina mi Alpena naszego uciechowskiego jamnika. Psiak także miał lęk separacyjny, niestey wierzyliśmy że pies znajdzie dom, w którym cały czas ktoś jest. Niestety pies zaczął się okalecać, widok był makabryczny..kawałki skóry wisiały mu na głowie, potężne rany na łapach i brzuchu. Tutaj nie warto czekać. Pies z lękiem separacyjnym nie ma racji bytu w schronisku
Daję 10zł miesięcznych deklaracji, przepraszam, że tak mało....

Link to comment
Share on other sites

ilon ja kocham wszelkie psy ale wielgaśne szczególnie...a mam dwa jamniorki i jednego kundelka co to się dzieje:shake::shake::shake:ostatnio do formy wróciłam heh owczarko podobnych ale jamnisie, to cholera ciężkie psy :)i chyba ten jędzowaty charakter mnie w nich pociąga to najgorsza rasa psów...hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']ilon ja kocham wszelkie psy ale wielgaśne szczególnie...a mam dwa jamniorki i jednego kundelka co to się dzieje:shake::shake::shake:ostatnio do formy wróciłam heh owczarko podobnych ale jamnisie, to cholera ciężkie psy :)i chyba ten jędzowaty charakter mnie w nich pociąga to najgorsza rasa psów...hehe[/QUOTE]

taaa, jamniory są demoniczne ;) i to każe je tak kochać ..
miałam wcześniej tylko jedną jamnicę, cóż za wredność doskonała .. na szczęście wyłącznie wobec innych - ja byłam tą wybraną pańcią ;)
Teraz mam wspaniałą i niepowtarzalną wielką psicę i małego nieokrzesanego trolla .. plus kot .. mój mały pogięty ekosystem ;)

jednak każdy napotkany psiak skupia mój wzrok .. nawet jak idzie na smyczy - kontrolnie rzucam okiem czy jest okay - istne zboczenie ..

edit

Gdzie to miejsce??
prześlę jednorazową dla Murzynka, poproszę o konto na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']Murzynek przypomina mi Alpena naszego uciechowskiego jamnika. Psiak także miał lęk separacyjny, niestey wierzyliśmy że pies znajdzie dom, w którym cały czas ktoś jest. Niestety pies zaczął się okalecać, widok był makabryczny..kawałki skóry wisiały mu na głowie, potężne rany na łapach i brzuchu. Tutaj nie warto czekać. Pies z lękiem separacyjnym nie ma racji bytu w schronisku
Daję 10zł miesięcznych deklaracji, przepraszam, że tak mało....[/QUOTE]

Rotek, Wielkie Dzieki .Kazdy grosik mile widziany , Ziarnko do ziarnka.......... :) Byle by bylo tak samo jak z Alpenem. Dla tych ,ktorzy nie znaja Alpena dodam ze po miesiacu w DT u BeaBono znalazl wspanialy DS.

Link to comment
Share on other sites

[B]Deklaracje :

Stale:[/B]
Paulinken- 10 zl
Ingrid44 - 20 zl
AgusiaP - 10 zl
Akrum - 10zl
LucySxy - 30zl
kmurdz- 15 zl
hovomaniaczka -10 zl
Madzia828-10zl- przypominac o deklaracjach bo Madzia nie czesto jest na Dogo
rotek - 10 zl

[B]Razem[/B] : 125 zl

[B]Jednorazowe :[/B]
Shania - 20 zl
daska - 10 zl
Livka - cos dorzuci
Yunona - cos dorzuci
Ilon_n -cos dorzuci


Kto jeszcze wspomoze malutkiego Murzynka.

[B]Nie pozwolmy mu umrzec z zimna[/B] :-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, może by się udało połączyć jakoś transport?

Ten jamniol ma wyjechać z Torunia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193265-Jamni%C5%9B-14-letni-w-schronie%21-ZBIERA-NA-TRANSPORT-do-DT%21-I-inne-czekaj%C4%85ce-na-pomoc/page16"]http://www.dogomania.pl/threads/193265-Jamni%C5%9B-14-letni-w-schronie!-ZBIERA-NA-TRANSPORT-do-DT!-I-inne-czekaj%C4%85ce-na-pomoc/page16[/URL]

A ten piesio być może też ma jechać do Arktyki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192405-Przywi%C4%85zany-do-wanny-kr%C3%B3tkim-%C5%82a%C5%84cuchem...-TRAGEDIA%21/page39"]http://www.dogomania.pl/threads/192405-Przywi%C4%85zany-do-wanny-kr%C3%B3tkim-%C5%82a%C5%84cuchem...-TRAGEDIA!/page39[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Paulinken, dzięki, właśnie miałam napisać, że prawdopodobnie jutro Shania będzie śmigać na pusto lub prawie na pusto do Torunia (pisałam już na wątku, który podlinkowałaś, że można połączyć transport) jest jeszcze inny psiak - Vanilek, który też czeka na decyzje czy pojedzie do Arktyki, więc wow! jeśli tamte i Murzynek dołączy to full opcja = 3 psy jechałaby z Shanią do Torunia!!! a inny jamniczek z Torunia do Opola ;)

myślcie cioteczki prędziutko, bo Shania musi się dowiedzieć, że nie będzie taka samotna w drodze do Torunia ;)

EDIT

okay, już nieaktualne.
właśnie dowiedziałam się, że psiaczek jest w innej części Polski, spodziewałam się południa jak to zwykle bywało ;) a Murzynek jest w Lęborku ..

Link to comment
Share on other sites

Paulinko, Ilonko male sprostowanie...jesli chodzi o Vanilka i piesia przywiazanego do wanny cioteczki daly zapytanie o dt......dwoch nie przyjme...
poinformowalam je,ze prosze o szybka decyzje...bo mam wiele zapytan...nie wiem co sie dzieje ale chyba ludzie juz calkiem sa pozbawieni jakichkolwiek uczuc psow w potrzebie jest masa...bo w krotkim czasie(2 dni mam 7 osob z dogo lacznie z jamniorkiem z zapytaniem o dt...)masa psiakow szuka domku, dt, hoteliku...
czekam na decyzje cioteczek z tych watkow psiakow...i w zaleznosci ktore pierwsze sie zdecyduja -ten psiak trafi do mnie...

w miedzy czasie dostalam info o suni ktora spi na chodniku...i potrzebuje na szybkiego pomocy...rece opadaja:(

aha mialam juz dzisiaj na dobre sie przeprowadzic a sie okazalo...ze "fachowiec" nie zdazyl jeszcze z montazem centralnego..i dopiero we wtorek sie wyrobi...wiec bede zalegac w mieszkaniu bo moich starowinek nie wyciagne z ciepla miejsca by im na wsi tylki zamarzaly...bo to kanapowo-poscielowe psy sa;)
Sasiedzi z bloku dostana apopleksji...:angryy::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...