Jump to content
Dogomania

Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)


pinkmoon

Recommended Posts

[quote name='Ingrid44'][B]Fiks,[/B] wyczysc skrzyneczke. Czy juz wiadomo kiedy bedzie kastaracja Murzynka ?[/QUOTE]

Skrzynka wyczyszczona :) Dogrywamy transport i kastrację. Ze względu na wyjazd Czarusia i Tygryska do Starogardu w sobotę, myślimy z koleżanką, aby pojechać z Murzynkiem po niedzieli.
Arktyka, możemy przyjechać do Ciebie w tygodniu, tak około południa?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fiks']Skrzynka wyczyszczona :) Dogrywamy transport i kastrację. Ze względu na wyjazd Czarusia i Tygryska do Starogardu w sobotę, myślimy z koleżanką, aby pojechać z Murzynkiem po niedzieli.
QUOTE]

To by bylo Super !:multi:

[B]Murzynek ciagle potrzebuje DEKLARACJI. Narazie mamy tylko POLOWE[/B] :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']ciotki jestem dopiero dzisiaj, pracuję teraz na nocki cały miesiąc i jestem zakręcona jak słoik z ogórkami, niewyspana bo w dzień nie da się spać
w wolnej chwili przejrzę wątek ale niestety z deklaracjami jest u mnie już cieniutko[/QUOTE]

Prosze zagladaj jak najczesciej :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Ale ciiiiiiisza:placz::placz::placz:

[B]Nikt nie zaglada do malucha a on potrzbuje Deklaracji bo mu doopka marznie[/B] :shake::-(:shake:[/QUOTE]


[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/murzynek/murzynek32.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

czekajcie..mam chętną chyba na jamniczka,,jutro będę do niej dzwoniła..i Pani zgłosiła się do mnie jako dt..jutro pogadam z nimi...może trzeba zbierać na transport zamiast na hotelik??jutro postaram się coś napisać na ten temat, dzisiaj już za późno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']czekajcie..mam chętną chyba na jamniczka,,jutro będę do niej dzwoniła..i Pani zgłosiła się do mnie jako dt..jutro pogadam z nimi...może trzeba zbierać na transport zamiast na hotelik??jutro postaram się coś napisać na ten temat, dzisiaj już za późno[/QUOTE]

To by bylo super ale wiesz chyba ze Murzynek ma lek separacyjny , byc moze niszczy w domu i od dawna wisi na lancuchu wiec pewnie nie bedzie umial zachowac sie w domu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44'][B]Polowa Deklaracji - 150 zl[/B] :( :( :( A ja nie mam czasu rozsylac watku bo jezdze z mama po lekarzach :([/QUOTE]

[B]Brakuje 150 zl. i biedny Muzynek dalej tkwi przy budzie na lancuchu na jakims parkingu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomocy, jednorazowki 5 zl. mile widziane .............
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka'][B]Brakuje 150 zl. i biedny Muzynek dalej tkwi przy budzie na lancuchu na jakims parkingu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomocy, jednorazowki 5 zl. mile widziane .............
[/B][/QUOTE]


[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/murzynek/murzynek33.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...