Jump to content
Dogomania

Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne


Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam! zaadoptuje PONa lub czarnego teriera rosyjskiego- do bardzo dobrych warunków na obszarze małopolski. Zapewnie psiakowi dużo miłości i duuuużo ruchu- posiadam 7 koni (szkółke jeździecką). Bardzo lubie te dwie rasy, w domu posiadam oprócz koników dwa psy (mix teriera) oraz kociaki. Jeśli ma ktos informacje o tych dwóch rasah w schroniskach0 bardzo proszę o szybki kontakt. (ewentualnie przygarne sznaucera olbrzyma), Prosze o info i zdjęcia :)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazelot']Witam! zaadoptuje PONa lub czarnego teriera rosyjskiego- do bardzo dobrych warunków na obszarze małopolski. Zapewnie psiakowi dużo miłości i duuuużo ruchu- posiadam 7 koni (szkółke jeździecką). Bardzo lubie te dwie rasy, w domu posiadam oprócz koników dwa psy (mix teriera) oraz kociaki. Jeśli ma ktos informacje o tych dwóch rasah w schroniskach0 bardzo proszę o szybki kontakt. (ewentualnie przygarne sznaucera olbrzyma), Prosze o info i zdjęcia :)
pozdrawiam[/quote]na pw wysłałam Ci strony na których są teriery i pony

Link to comment
Share on other sites

"Terier Rosyjski rodowodowy, pięcioletni, zadbany (co trzy m-ce strzyżenie, żywiony eukanubą) do oddania w dobre ręce...
Powody standardowe ... planowane narodziny ludzkiego potomka, brak czasu i takie tam... (powody których ja nigdy nie zrozumiem). Sprawa dość pilan, z tego co słyszałam wchodzi w grę schronisko..."

to ogloszenie z innego forum - komtakt moge podac na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']"Terier Rosyjski rodowodowy, pięcioletni, zadbany (co trzy m-ce strzyżenie, żywiony eukanubą) do oddania w dobre ręce...
Powody standardowe ... planowane narodziny ludzkiego potomka, brak czasu i takie tam... (powody których ja nigdy nie zrozumiem). Sprawa dość pilan, z tego co słyszałam wchodzi w grę schronisko..."

to ogloszenie z innego forum - komtakt moge podac na PW[/quote]kazelot szuka teriera rosyjskiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']"Terier Rosyjski rodowodowy, pięcioletni, zadbany (co trzy m-ce strzyżenie, żywiony eukanubą) do oddania w dobre ręce...
Powody standardowe ... planowane narodziny ludzkiego potomka, brak czasu i takie tam... (powody których ja nigdy nie zrozumiem). Sprawa dość pilan, z tego co słyszałam wchodzi w grę schronisko..."

to ogloszenie z innego forum - komtakt moge podac na PW[/quote]

Ogłoszenie z poprzedniej strony , o CTR jest nieaktualne, dzisiaj dzwoniłam- czy możesz podac mi numer kontaktowy do tego teriera? Może to jest jeszcze aktualne :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']czytam i widze ze szukacie Mame:lol: Pani Wando mama bedzie dopiero po 27 sierpnia.

Pawel[/quote]WIDZE , ze zostałam na placu broni sama , szkoda tylko ,że urlop już poszedł w zapomnienie , madzialenka , może Ty bys się trochę odezwala , podskoczyła do schroniska , ja nawet córkę musiałam odwieżc do babci , bo nie mam z kim jej zostawiać . Tantka , dowiem się w środę , bo dziś kolejny dzień przydługiego weekendu , pracownicy schroniska nie udzielają żadnych informacji. Ja jestem przez parę dni uziemiona , stanem kotki po sterylce , nawet do pracy jak idę , drże o jej stan , zamieniłam opiekunke do córki , na dochodzącą do kici , niestety mam 12 godzinne dyżury

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...