Jump to content
Dogomania

Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne


Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aGa15']witam! czy mogłabys dac wiecej zdjec tego murzyna ? a szczegolnie jego mardki ... jestem tym zaiteresowana dlatego ze ten pies bardzo przypomina mi psa znajomych ktory uciekł :([/quote]kliknij na zdjęcie , powiększy się i wtedy jest dobrze widoczna mordka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']A JA MAM NIECAŁE DWA LATKA , JESTEM MADRĄ PSINKĄ , ZABIERZ MNIE STĄD , NIE KUPUJ OD PSEUDOHODOWCÓW , NAS JEST W SCHRONACH PEŁNO[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5917/schroniskobytom252in4rn.jpg[/IMG][/URL][/quote]


[B]Jest domek dla DON-ka.[/B]
[B]Rodzina zdecydowana i marząca o długowłosym ON-ku.[/B]
[B]Mieszkają na Śląsku w domu z ogrodem.[/B]
[B]Pies ma mieszkać w domu (nie kojcu) i służyć tylko do kochania:loveu: :loveu: :loveu: .[/B]
[B]Wiek do 10 lat, raczej nie szczeniak, płeć nieistotna, powinien być wykastrowany lub wysterylizowany więc nie ma obawy, nie będzie rozmnażany.[/B]
[B]W domku są dzieci (8 i 1,5 roku), oraz mały pies .[/B]
[B]Ludzie do zamożnych nie należą ale psiak będzie członkiem rodziny i krzywdy nikt nie pozwoli mu zrobić.[/B]
[B]Jeśli macie dziewuszki namiary na jakiegoś DON-ka potrzebującego miłości to proszę o info.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zabierz ludzi do schroniska niech sami wybiorą.Onkow jej 8 z tego jeden ok 6 lat posterylce byl w rodzinie z 5 dzieci.
Jest piekny dlugowlosy Onek i Onkowa ok 1,5 - 3 lat.Napewno cos wybiora,Wczoraj doszedl mix Onka ok 3 mca czarny jak smola sliczny znaleziony w Zabrzu .Jest i piekna sunia znaleziona przez nasza dogomaniaczke ktojs oblal ja farba,lagodna sympatyczna suka.




Powyzej ktos pytal o Murzyna ten psiak jescze jest w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='constancja'][B]Jest domek dla DON-ka.[/B]
[B]Rodzina zdecydowana i marząca o długowłosym ON-ku.[/B]
[B]Mieszkają na Śląsku w domu z ogrodem.[/B]
[B]Pies ma mieszkać w domu (nie kojcu) i służyć tylko do kochania:loveu: :loveu: :loveu: .[/B]
[B]Wiek do 10 lat, raczej nie szczeniak, płeć nieistotna, powinien być wykastrowany lub wysterylizowany więc nie ma obawy, nie będzie rozmnażany.[/B]
[B]W domku są dzieci (8 i 1,5 roku), oraz mały pies .[/B]
[B]Ludzie do zamożnych nie należą ale psiak będzie członkiem rodziny i krzywdy nikt nie pozwoli mu zrobić.[/B]
[B]Jeśli macie dziewuszki namiary na jakiegoś DON-ka potrzebującego miłości to proszę o info.[/B][/quote]
Jeśli to małe to pies, bezpieczniej wprowadzic suke. Mój pie jest wielkosci półtora kota. Suki na tymczasie akceptował, szczeniaka tolerował. Z psem, ktory był nieduży i młodziutki, ale dorosły było trzymiesięczne wariatkowo. W żaden sposób nie udało mi się doprowadzić do jakiego takiego spokoju. Moze ten pies jest bardziej ugodowy, ale bezpieczniejsza byłaby suka. Czy on ma byc całkiem ON, czy w typie? Jutro jade do schronu w Scu, to popatrze, moze bedzie jakis kandydat lub kandydatka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka']Jeśli to małe to pies, bezpieczniej wprowadzic suke. Mój pie jest wielkosci półtora kota. Suki na tymczasie akceptował, szczeniaka tolerował. Z psem, ktory był nieduży i młodziutki, ale dorosły było trzymiesięczne wariatkowo. W żaden sposób nie udało mi się doprowadzić do jakiego takiego spokoju. Moze ten pies jest bardziej ugodowy, ale bezpieczniejsza byłaby suka. Czy on ma byc całkiem ON, czy w typie? Jutro jade do schronu w Scu, to popatrze, moze bedzie jakis kandydat lub kandydatka?[/quote]

[B]Ten mały psiak to suczka:evil_lol: [/B]
[B]Chodzi konkretnie o[U] długowłosego[/U] ON-ka. To takie ich marzenie od lat, sentyment z dzieciństwa. Jeśli jest marzenie to pewnie jest też gdzieś pies, który na nich czeka.[/B]
[B]Nie musi być w 100% zgodny ze wzorcem ale na pierwszy rzut laickiego oka ma to być długowłosy owczarek niemiecki:lol: [/B]
[B]Ten byłby idealny ale ma już domek -[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28853"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28853[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']parę postów wcześniej mona4 napisała ,że jeszcze jest:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

A macie może jakieś informacje na temat charakteru murzynka?
Bardzo mi się podoba , jest w moim typie ;p
Próbowałam się dodzwonić do schroniska w Bytomiu, ale bezskutecznie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem ,ale wlasiwie to mnie niema:shake: w tej chwili mam pod opieka 7 wyglodzonych psow i latam tam 3 razy dziennie aby to towarzystwo nakarmic,posprzatac ,wracam padnieta.Gdyby nie Tz i syn i pomoc dogomaniaczki Ali nowak niedalabym rady.

Jutro wysle do schroniska syna niech posprawdza co jest i czy wyzlica nadal jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']o jesteś już [B]MOna4,[/B] a co z tą wyżełką - bliźniaczką jest czy nie??:razz:[/quote]


Wyzlicy niema,i o dziwo nikt nic niewie a kierownictwo twierdzi ze wogle jej niebylo:angryy: .No w takim razie to fatamorgana u 3 osob ktore ja tam widzialo:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...