Jump to content
Dogomania

Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne


Recommended Posts

moje okna też mają ŚLADY NIE RYSICH A PSICH PAZURÓW , chyba napisze nową wersje tej zapomnianej szkolnej lektury , dorzuce do tego slady kocich pazurów na wypoczynku w salkonie i nowych drewnianych schodach i chyba zaczne mordować wszystko co na 4 łapach:mad: :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak tak, dodaj obsrane poręcze od tarasowych foteli i suszącej się bieliźnie na suszarce, wydobyte z doniczek muszelki i kamyki, pety poza popielniczką - to zasługa Krakry( wrony), doły na traktach komunikacyjnych, że tir by się tam schował - to Rudenko i Puszkin, wykopane rośliny - to wszyscy, połamane krzewy i drzewka - to ci duzi, błoto na podłodze - to Ryju.... pozabijać , wypchac iprzed kominek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rybon36']tak tak, dodaj obsrane poręcze od tarasowych foteli i suszącej się bieliźnie na suszarce, wydobyte z doniczek muszelki i kamyki, pety poza popielniczką - to zasługa Krakry( wrony), doły na traktach komunikacyjnych, że tir by się tam schował - to Rudenko i Puszkin, wykopane rośliny - to wszyscy, połamane krzewy i drzewka - to ci duzi, błoto na podłodze - to Ryju.... pozabijać , wypchac iprzed kominek[/quote] ja jeszcze dorzuce stratowanr kwiatki , potargane reklamy wsadzane w bramke - to moj długowłosy owczarek Hektor , dobrze ,że jeszcze korespondencji ze skrzynki nie wyciąga , do tego majątek wydany na kolejne baseny corki , tudzież zdrapane drzwi wejściwe do wysokości górnej futryny. REWOLWER PROSZĘ:ak-shot: :ak-shot: :2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

raczej nie , choć co do wieku tych psów niewiele wiadomo , są oceniane tylko wg zębów i czasu przebywania w schronisku , ten na zdjęciach na moje oko ma około roku , wiem ,że miały dojśc szczeniaki onkowate , które facet topił na bagnach , pojade , zobacze , będe wiedziec cos wiecej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']terier rosyjski jest własnie w drodze do domku z ogródkiem w Dąbrowie Górniczej , po drodze zachaczy do fryzjera , jest kupką kłaków , dredow , z pupą obklejoną kupami:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :knajpa: :popcorn: :laola: :drinking: :chlup: :beerchug: :drink1: :drinka: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:[/quote]
Ło Matko, tak sie cieszę!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: po nocach śnią mi się te smutne oczy [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6341/schroniskobytom247in3ap.jpg[/IMG][/URL][/quote]

piekne zdjęcie i jeszcze piękniejszy pies, tylko te oczy takie smutne:placz: może założyć mu osobny wątek, no i na owczarki wrzucić. Chyba że ja po tyłach jestem, a on już na owczarkach.
Choliwka...Wandull Filip poznał co to klawiatura i chyba mu się spodobało więc teraz prowadzimy walkę.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie porobiłam zdjeć zuczkopodobnych, bo przy tym upale sie pochowały, a mi bardzo zalezało na wyciagnieciu teriera. Przekonac potencjalną włascicielke jak go zobaczyła w porównaniu z pięknymi onkamii pokonac odstręczjącą akcję schroniskowego weta - to było naprawdę bardzo traumatyzujace. Jeszcze jestem skonana. Jak przywiozłysmy psa do domu, okazało sie, ze to jeden zapchlony kołtun. Obcinałam dredy dwie godziny. i nie obciełam wszystkich. Moze jutro skończe, zeby Malawaszka mogła go dostrzyc ze stanu straszydła do stanu ostrzyżonego psa. Obiecała przyjechac jutro wieczorem. W każdym razie dla teriera gehenna sie skończyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Czy ten szczeniak jest jeszcze w schronisku, czy nikt nie chce tej biednej przylepki?

[CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/6148/schroniskobytom164in8dt.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
[/quote]Tak Grażunko , ciągle jest i najgorsze jest to ,że nie jest już w kojcu szczeniorów , tylko patrzeć jak będzie miał jeszcze więcej ran.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...