Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeżeli chodzi o koty to tego nikt ci dokładnie nie powie,bo w fundacji nie ma kotów, z resztą trudno testować psa na kotach w warunkach schroniskowych.
Ja jestem zdania, że zdecydowana większość psów bardzo dobrze dogaduje się z kotami, zwłaszcza jak wchodzi do domu w którym są. Nawet jeżeli na podwórku gonią koty, w domu potrafią z nimi spać na jednej kanapie. Ja kota do domu przyniosłam 7 letniemu psu.
Ale 100% gwarancji nigdy nikt nie da...
Wiesz z fundacji trafiały już psy z dużym instynktem pogoni(np. husky) do domów z kotami i innymi zwierzakami i na ogół było bardzo ok - wystarczy spojrzeć do dobrych wieści.
Jeżeli ta rodzina chciałaby dać mu szansę to niech najlepiej zadzoni bezpośrednio do Fundacji i porozmawia z emir,ewentualnie podjedzie, zobaczy go na żywo. Gdyby (odpukać) coś było nie tak na pewno pies będzie miał gdzie wrócić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mośka']Zmysł, a ja myślałam ( i nie tylko ja ;) ), że się w końcu poznamy :roll:

PAROS - a mozna ten banerek wkeić sobie tu na DOGO? Bo ja sie nie znam...[/QUOTE]

I ja też myślałam..... :roll:

Banerek można wkleić :lol: Najpierw w poniższym tekście zmień - zamiast XX wpisz ][ i potem uzyskany tekst wklej w podpis, to pokaże się banerek z linkiem do strony Emir. (musiałam napisać XX aby było widać tekst do wklejenia)

[url=http://fundacja-emir.org/schronisko/schronisko-info.htm][img]http://umak.fm.interia.pl/banery/1proc%20emir.GIF[/imgXX/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...