Jump to content
Dogomania

Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu


kasiaprodex

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pisze tutaj bo do wątku Mony mało już kto zagląda...
Dzisiaj zadzownił do mnie jej obecny właściciel i poprosił o pomoc. Cała rodzina wyjeżdża na począktu lipca na 10 dni (max) na wakacje. Pytał czy mogłabym mu pomoć w znalezieniu dla Mony w tym czasie miejsca, w którym mogłaby w tym czasie mieszkać ( z różnych względów nie może z nimi jechac na wakacje)
Może znacie takie miejsce?
Tylko przypominam : Mona jest średniej wielkości, nie toleruje kotów i z psami też bywa różnie. Jest chora na padaczkę, więc codziennie musi dostać leki. W stosunku do ludzi jest bardzo miła.
Jest jeszcze trochę czasu więc wierzę , że znajdzie się dla niej dobre miejsce...Może macia znajomych lub znacie dobre (i przystępne cenowo ;-)) hoteliki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Pisze tutaj bo do wątku Mony mało już kto zagląda...
Dzisiaj zadzownił do mnie jej obecny właściciel i poprosił o pomoc. Cała rodzina wyjeżdża na począktu lipca na 10 dni (max) na wakacje. Pytał czy mogłabym mu pomoć w znalezieniu dla Mony w tym czasie miejsca, w którym mogłaby w tym czasie mieszkać ( z różnych względów nie może z nimi jechac na wakacje)
Może znacie takie miejsce?
Tylko przypominam : Mona jest średniej wielkości, nie toleruje kotów i z psami też bywa różnie. Jest chora na padaczkę, więc codziennie musi dostać leki. W stosunku do ludzi jest bardzo miła.
Jest jeszcze trochę czasu więc wierzę , że znajdzie się dla niej dobre miejsce...Może macia znajomych lub znacie dobre (i przystępne cenowo ;-)) hoteliki ?[/quote]


U mnie na osiedlu jest PAni, która może by się podjęła tzn.: on na swojej działce ma kilka psów które przygarnęła i opiekuje się nimi razem z ( chyba ) ze swoim przyjacielem, ale wiem że zajmuje sie też np wyprowadzaniem psów prywatnie innych ludzi i może też zaopiekować się odpłatnie na dłuższy szas. Wtedy pies jest rzymany u niej w domu i wyprowadzany indywidualnie. Tak zrobiła PEWNA PANI którą spotykam u siebie na osiedlu na spacerach pieskowych i musiała wyjechać na tydzień i zostawiła u niej swoją suczkę. Była zadowolona.
Mogę zapytać o telefon i można z NIą porozmawiać. Lokalizacja CZerniakowska ok. ZUS i nie wiem ile to może kosztowć.

Link to comment
Share on other sites

Jest tez Agnieszka Nojszewska (nomen omen) - behawiorystka szkolaca m.in. psy dla niepelnosprawnych. Ma mini hotelik, na kilka psow. To jest przy szosie na Zelazowa Wole - ok 25 km od Centrum Wawy:
[url]http://www.dobrypies.pl/pl0011.html[/url]
Z tego co pamietam cene to bylo 30 pln. Nie specjalnie tanio, ale warunki dobre - nawet moja Owca znosi pobyt tam zupelnie dobrze :D A to jest duzy sukces.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred][B]PRZYPOMINAM, ŻE TRWA ZBIÓRKA FANTÓW NA LOTERIĘ W SZKOLE U ANI.[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred][B]POMYŚLCIE CO MACIE W DOMU I MOGŁOBY UCIESZYĆ DZIECIAKI![/B][/COLOR]
[COLOR=darkred][/COLOR]
ENIA - ZRÓB PRZESZPERKĘ W SZAFKACH U KUBUSIA - MOŻE COŚ TRAFISZ DLA DZIECIAKÓW:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

oj ! Zapomniałam !
Enia dostarczyła mi reklamówkę pięknych maskotek :-) Nawet jedną chciała dziewczynom dać na zatracenie ale obroniłam własnym ciałem!
Dziękuję bardzo!
Ja powysyłałam pisma do firm, których namiary dostałam od Olgi i czekam na odpowiedzi ...
Przy okazji przypominam , że Imanca też przygotowuje się do loterii ! Oczywiście jakoś się podzielimy gdyby fanty spłynęły do jednej z nas ;-)

Przepraszam - zapomniałam podziękować za namiary na "przeczekalnie" dla Mony. Dziękuję :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132'][COLOR=darkred][B]PRZYPOMINAM, ŻE TRWA ZBIÓRKA FANTÓW NA LOTERIĘ W SZKOLE U ANI.[/B][/COLOR]
[COLOR=darkred][B]POMYŚLCIE CO MACIE W DOMU I MOGŁOBY UCIESZYĆ DZIECIAKI![/B][/COLOR]

ENIA - ZRÓB PRZESZPERKĘ W SZAFKACH U KUBUSIA - MOŻE COŚ TRAFISZ DLA DZIECIAKÓW:evil_lol:[/quote]
hm...no niby ma pelno różności , o ile jesteś taka odważna to sama zrób tą "przeszperkę" ja tam wole nie ryzykować....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]AniuW: za pamięci-zadzwoń do Joli od Błogiej- w szkole w Grodzisku Maz. są do odebrania (popakowane- gotowe) fanty- nie znam ich ilości-tylko by trzeba było podjechać i je odebrać. Ja tez mam w domku drobiażdżek/przy okazji zapraszam na herbatkę malinową.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Aaaa ! Na herbatkę to ja zawsze chętnie! Tylko jeszcze dzieci mi wyfruną z domu i już się melduję ;-)
UWAGA !UWAGA!
Ciotki poznają?
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1064/groszka1mp0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7809/groszka6kr4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3523/groszka8bt1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Aż mi się gęba śmiała jak oglądałam te zdjęcia :-)
A to mail od nowej rodziny Groszki :
WITAM PANIA.GROSZKA JEST ZDROWA,WESOLA I BARDZO SZYBKO POLUBILA NOWY
DOM.JESTESMY WSZYSCY ZADOWOLENI MYSLE ZE GROSZKA ROWNIEZ.BARDZO LUBI CHODZIC NA
SPACERY ORAZ LUBI SOBIE POSPAC.A OTO KILKA ZDIEC NASZEJ GROSZKI,SERDECZNIE
POZDRAWIAMY.))

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Beza ma nowy dom![/B][/SIZE]
Jest teraz mieszkaną warszawskiego Tarchomina; mieszka z trójką dzieciaków i ich rodzicami; już pokonała strach przed jazdą windą. Jest grzeczna i posłuszna; na spacerach ( tylko z osobą dorosłą, co mocno podkreślano) zachowuje sie b. dobrze.

[COLOR=red][B] Dziekuję Wszystkim Szalonym i Wspaniałym Dziewczynom, które przyczyniły się do tego, że kolejne "węgrowskie nieszczęście" znalazło swoje bezpieczne miejsce na ziemi.[/B][/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=green][B]Bo każdy pies wierzy, że gdzieś na świecie,[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]jest jego pan[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]tylko musi psa odnaleźć,[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]wziąć na ręce,[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]przytulić do serca[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]i zabrać do swojego domu[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]NA ZAWSZE ![/B][/COLOR]

EMIR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...