Jump to content
Dogomania

Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]


BIANKA1

Recommended Posts

Witam. Mam teraz w mieszkaniu osiem psów i dwa koty więc na dzień dzisiejszy następne 6 to raczej kosmos. 4 z nich to szczeniaki które lada moment powinny pójść do nowych domów. Jak to się stanie będę mogła wziąć te maluchy. Nie nastąpi to jednak wcześniej niż po weekendzie bo dopiero wtedy będą szczeniaki do oddania. Proszę się jeszcze wstrzymać z tym schronem. Mam pytania techniczne. Jak duże będą pieski ( oczywiście szacunkowo) i jak duże teraz są. Na zdjęciach nie ma żadnych odnośników żeby móc ocenić ich obecną wielkość. A tak przy okazji mam do adopcji Cocker Spaniela z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/194466-Znaleziono-Cockel-Spaniela-Wrocław[/url] Może ktoś słyszał że gdzieś jest chętny?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam . Nie mam doświadczenia ze szczeniakami , i trudno mi ocenic jakie będą .Zwykle zajmuję się kociętami , a w stosunku do kociąt w podobnym wieku , sa ogromne :evil_lol:
Nie jestem w stanie zrobic im zdjęcia porównawczego , bo plaszczą się albo nawiewają . Choć zważę któregos dzisiaj . Łapki maja drobne , , więc nie będą chyba wielkie . Myśle że góra do kolana , i to głową nie w kłębie . Córka niedawno adoptowała 9 tyg ONke , to to bydlątko jest . One będa znacznie mniejsze.

Ludzie , nie róbcie ze schroniska demona . Jest nowe , Ciotek z dogo tam pełno . i brak szczeniąt do adopcji . Wiem , że niedawno mieli parwo , ale już jest ok .Choć ja do schronu nigdy nie jeżdzę , to nowinki znam na bierząco . Już dawno pisałam ULV , że koty maja pp . bo miałam brać połamańca na tymczas , ale nie dożył . Nikt mi nie wierzył , a sie potwierdziło . Wiem , że jak one tam bedą , to moga przyjac chore szczeniaki , i nasze maluchy załapią .
Jak byłam we Wrocławiu , i w schronie nie było szczeniaków , to kierowali do mnie .
Teraz nie mam takiej możliwości .

Maluchy obudziły mnie o 4 bo były strasznie głodne :cool3::cool3: Dostaly mleko z kleikiem .
Tak przy okazji , ile kosztuje kaszka ryżowa i kaszka mleczno -ryżowa . Bo ja w miasteczku za 4 paczki zapłaciłam prawie 30 zł .:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Kasza mleczno ryżowa z Bobovita kosztuje w normalnych sklepach około 7 zł.[/QUOTE]
To by się zgadzało . 2 lata temu ostatnio kupowałam dla szczeniaków , to nawet 5 zł nie kosztowała . Szkoda słów . Dla nich jedna kaszka mleczna jest na 2 razy :shake: Musze doliczyć do wydatków .

[URL=http://img43.imageshack.us/i/201010201154.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3152/201010201154.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysioo']Tu są ceny: [URL]http://www.nokaut.pl/szukaj/kaszka-mleczno-ry%BFowa.html[/URL]
Może ktoś w biedronce czy lidlu kupi taniej...[/QUOTE]
Jedno licho tu czy tu , bo jak doliczyć przesyłkę czy benzynę , to na jedno wychodzi .
Nie będę dawać kaszki i po sprawie . One zabijają się za kaszką z dodatkiem żółtka :cool3:
Jajka to akurat mam swoje od kurek , to nie problem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysioo']Trzeba jeszcze patrzeć na wagę – w zależności od firmy mogą być różne opakowania. Czy one mogłyby jeść grysik?[/QUOTE]Waga jednakowa . Mogły by jeść grysik , gdybym miała czas w to się bawić . Trzeba by gotowac na wodzie i po ostygnięciu mieszać z rozrobionym mlekiem w proszku . W nocy ? kiepsko to widzę:shake::shake: A one akurat dostają wtedy , gdy szybko trzeba im dać jeść , a chrupki nie namokły .Nie mogę im poświęcić całego czasu , choćby dlatego , ze kuchenkę mam 2 palnikową , i muszę ugotowac psom , kurom , nam ..............nie dam rady :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a na jakim mleku dostają tę kaszkę?[/QUOTE]
Teraz Nan ryżowy + kaszka ryżowa , żeby gęste było . Albo mleczno -ryżowa już bez mleka . One jedzą 6 kubeczków suchego startera + paczka mleka i 2 żółtka dziennie + kaszka ryżowa . Teraz potrzebuja ponad kubek suchej karmy , po namoczeniu i zalaniu mlekiem ponad litr na jedno karmienie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Teraz Nan ryżowy + kaszka ryżowa , żeby gęste było . Albo mleczno -ryżowa już bez mleka . One jedzą 6 kubeczków suchego startera + paczka mleka i 2 żółtka dziennie + kaszka ryżowa . Teraz potrzebuja ponad kubek suchej karmy , po namoczeniu i zalaniu mlekiem ponad litr na jedno karmienie .[/QUOTE]

Wysyłam na kaszkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']ja mam NAN ryżowy, mogę dać. U nas w samie kleik ryżowy Bobovita 170 g kosztuje 4,20 zł.[/QUOTE]
O.................wiedziałam , że coś nie tak . To ja bym mogła zamówić 6 kleików ? Mąż by podjechał , tylko nie wiem dokładnie kiedy , ale na dniach . Bo on tak piatek-sobota jeżdzi .

Z finansami jak na pierwszej stronie .:cool3:

Wiga dziękuję , przykro mi że tak spadły na Twoje utrzymanie:roll:

One muszą dobrze jesć , skoro potroiły wagę ciała i to pomimo choroby .Wcale nie wyglądają na sztucznie karmione szczylki . Takie konkretne kluchy z nich są .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']O.................wiedziałam , że coś nie tak . To ja bym mogła zamówić 6 kleików ? Mąż by podjechał , tylko nie wiem dokładnie kiedy , ale na dniach . Bo on tak piatek-sobota jeżdzi .

Z finansami jak na pierwszej stronie .:cool3:

Wiga dziękuję , przykro mi że tak spadły na Twoje utrzymanie:roll:

One muszą dobrze jesć , skoro potroiły wagę ciała i to pomimo choroby .Wcale nie wyglądają na sztucznie karmione szczylki . Takie konkretne kluchy z nich są .[/QUOTE]

cieszę się jak tylko mogę pomóc. Zwierzaki są najważniejsze !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...