Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A ja się pochwalę, że dziś w Kielcach nasza suczka Jasmina Baggins Koralia ukończyła Iterchampionat. Teraz zostaje tylko biurokracja do załatwienia.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
To było do przewidzenia. :multi: Własciwie,to kudłata powinna tego CACIBa dostac zaocznie - na podstawie fotografii-tak jak ongis bywało......;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Powiedzcie mi taką rzecz. Suka skończyła przedwczoraj Interchampionat. Na razie mam trzy CACIBY (potwierdzenia z FCI) . Czekam na dwa z Oberwartu i Sombathely no i na ten z Kilec. Czy mogę przesłać z do naszego zwiazku do Warszawy wystąpienie o Intera tylko z kopiami tych dotychczasowych CACIów i kopii kart ocen czy też muszę czekac na resztę. Z doświadczenia wiem, że często na potwierdzenia czeka się straasznie długo, a zrozmaitych względów chciałabym mieć formalny dyplom Intera jak najszybciej.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]P.S. Dziękuję wszystkim za gratulacje:oops: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

możesz wysłać, ale Warszawa wyśle to do Belgii około miesiac po ostatnim CACIBie

my skończyłysmy intera pod koniec lipca (własnie Oberwart i Shombathely), na początku sierpnia przeszłam się do oddziału głównego, w pierwszym tygodniu września oddział wysłał to do Belgii

dodam, ze potwierdzenia CACIBów z Austrii i Węgier jeszcze nie mam, a dyplom intera już mam ;)

gratuluje!!! :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz']Rakija WIELKIE GARTULACJE!!!!!!
DO NAS WCZORAJ PRZYSZŁA TUBA Z DYPLOMEM, TAKŻE CHWILOWO POCZTA DZIAŁA:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

Dzieki Aniu i Hukowi jeszcze raz gratulujemy .D yplom szybko opraw aby Ci go psy nie zjadły, tak jak moje zjadły dyplom BETY !! pewnie z zazdrości ,ze ona juz ma .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']możesz wysłać, ale Warszawa wyśle to do Belgii około miesiac po ostatnim CACIBie

my skończyłysmy intera pod koniec lipca (własnie Oberwart i Shombathely), na początku sierpnia przeszłam się do oddziału głównego, w pierwszym tygodniu września oddział wysłał to do Belgii

dodam, ze potwierdzenia CACIBów z Austrii i Węgier jeszcze nie mam, a dyplom intera już mam ;)

gratuluje!!! :))[/quote]

Potwierdzam. W sierpniu, dwa tygodnie po Oberwarcie wysłałam wniosek na intera do Warszawy jedynie z kopiami ocen a pod koniec listopada miałam już dyplom intera w domu. Wczoraj natomiast dostałam dopiero potwierdzenia CACIB-a z Oberwartu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz']Rakija WIELKIE GARTULACJE!!!!!!
DO NAS WCZORAJ PRZYSZŁA TUBA Z DYPLOMEM, TAKŻE CHWILOWO POCZTA DZIAŁA:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

OGROMNE GRATULACJE !!!!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Potwierdzam. W sierpniu, dwa tygodnie po Oberwarcie wysłałam wniosek na intera do Warszawy jedynie z kopiami ocen a pod koniec listopada miałam już dyplom intera w domu. Wczoraj natomiast dostałam dopiero potwierdzenia CACIB-a z Oberwartu.[/quote]

Ja tez w tym czasie złożyłam wniosek. Dyplom intera przyszedł już pod koniec października a potwierdzenie CACIBa z Oberwartu dopiero w zeszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

potwierdzenia CACIBa z Oberwartu jeszcze nia mam, ale za to dostalam dziś poczta z Autrii zaporszenie na jakąś wystawe w marcu ;p

ale nasza poczta nawet jak nie strajkuje dziwnie działa, wiec przyzwyczaiłam sie do opóźnień ;)

annaszutkiewicz GRATULUJE!!! :):multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]W zeszłym tygodniu dostałam potwierdzenie dwóch CACIB-ów z Oberwartu. Czekam na Szombathely. [B]Agappe [/B]- też dostałam zaproszenie na wystawę do Gratzu. Zaczęłam nawet watek w wystawach. Od kilku lat co roku dostajemy zaproszenie tam i nigdy jeszcze nie pojechaliśmy :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']A ja dzisiaj dostałam interchampionat. Suka otrzymała CACIB 12 sierpnia.Panie z ZG wysłały papiery 11 wrzesnia. Czyli czaekałam tylko niecałe 4 miesiące. Na poprzednie czekałam 9 miesięcy i 5,5 miesiąca.
Ładny prezent mikołajkowy:lol:[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Zauważyłam, że każdy kolejny Interchampionat przychodzi szybciej. Czyli jak wysłałam teraz papiery dla czwartego Intera w naszych rękach to powinno pójść piorunem.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...