Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kika nie stresuj sie:))potwierdzenia NIE sa potrzebne-kserujesz karty ocen i wysylasz:))jak ja bym czekala na potwierdzenie to moze bym dostala intera jakby suka poszla do klasy weteranow:))))) a tak po 3 miesiacach mam sliczny dyplomik:))a ten sezon mam taniejszy:))))dzieki temu:))))

Link to comment
Share on other sites

MAM:))) :angel: :angel: :angel:
chcialam cyc sprytna i wyslalam w sierpniu bezposrednio do Brukseli, bo sie balam,ze u nas w Glownym mnie pogonia wlasnie za to ,ze nie mam potwierdzen.
Ale niestety wrocilo z adnotacja,ze wsio jest OK,ale musze przez nasz Glowny to zalatwiac.No to wyslalam do Warszawy we wrzesniu i w grudniu juz mialam :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Ja też wysyłam zaraz na drugi dzień po wystawie, na której dostaje ostatni potrzebny Cacib :D Niestety otrzymanie dyplomu trwa krócej lub dłużej w zależnośći od tego ile trzyma papiery Warszawa zanim prześle je dalej :( Pierwszy dostałam dosyć szybko, ale na drugi czekałam 10 miesięcy :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a ja tez mialam caciby z Ukrainy:))podobno pomaga dzwonienie do Glownego i nekanie pań,aczkolwiek bardzo milo,ale nekanie w stylu czy juz dostaly i czy wyslaly,oczywiscie jesli nie sklamia mowiac ,ze wyslaly:)))[/quote]

Nam jeszcze brakuje ostatniego CACiba , ale tak pytam profilaktycznie- mając nadzieję ,ze w przepisowym terminie , czyli po 18 marca uda nam sie namówić jakiegoś sędziego,żeby nam go przyznał :wink:

[b]orsini[/b] zgadzam sie z Tobą w 100% co do nękania Pań w ZG - tak w dość szybkim tempie dostała CH Pl- inni dłuuuuuuuugo czekali na swoje dyplomy po rzeszowskiej wystawie z sierpnia ur.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Kika nie stresuj sie:))potwierdzenia NIE sa potrzebne-kserujesz karty ocen i wysylasz:))jak ja bym czekala na potwierdzenie to moze bym dostala intera jakby suka poszla do klasy weteranow:))))) a tak po 3 miesiacach mam sliczny dyplomik:))a ten sezon mam taniejszy:))))dzieki temu:))))[/quote]

Serio nie są potrzebne te potwierdzenia?
A zresztą przecież FCI wyyła potwierdzenia tego , co już u siebie mają i uznali- prawda?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

witam
az mi glupio ale nigdzie nie moge znalezc.
czy aby zrobic intera trzba miec 2 wnioski ze swojego kraju?jak to jest teraz? czy moga byc 4 z 4 roznych,a moze musi byc jeden z Polski?a moze moga byc dwa z innego kraju jeden z Polski a jeden z jeszcze innego?bo sie troche zakrecilam w tym temacie.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

jeśli nie masz rasy podlegającej próbom pracy to potrzebujesz 4 caciby od 3 sędziów z 3 krajów (nie ma znaczenia jakich, nie musi być z Pl )między pierwszym a ostatnim cacibem musi minąć rok i dzień

jeśli masz rasę tzw "użytkową" wystarczą 2 caciby z 2 krajów

nie ma znaczenia co ta są za kraje (w obu przypadkach)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofcaa']witam
az mi glupio ale nigdzie nie moge znalezc.
czy aby zrobic intera trzba miec 2 wnioski ze swojego kraju?jak to jest teraz? czy moga byc 4 z 4 roznych,a moze musi byc jeden z Polski?a moze moga byc dwa z innego kraju jeden z Polski a jeden z jeszcze innego?bo sie troche zakrecilam w tym temacie.
pozdrawiam iwona[/quote]
A co tam, Ci głupio :)
Gdybyś miała jeszcze jakieś wątpliwości to wskocz sobie na:
[url]www.zkwp.org.pl/regulaminy/reg_wyst.html[/url]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Odgrzebuje nieco starawy watek, bo moja suka w Opolu skonczyla IntCH i nie bardzo wiem co mam z tym fantem zrobic ;)

Ma ktos jakis wzor pisma do ZG?

Mam wyslac kopie kart ocen z CACIBami dzieki ktorym nalezy sie tytul, czy ze wszystkimi?

Bardzo prosze o dobre rady :modla:

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Odgrzebuje nieco starawy watek, bo moja suka w Opolu skonczyla IntCH i nie bardzo wiem co mam z tym fantem zrobic ;)

Ma ktos jakis wzor pisma do ZG?

Mam wyslac kopie kart ocen z CACIBami dzieki ktorym nalezy sie tytul, czy ze wszystkimi?

Bardzo prosze o dobre rady :modla:

;)[/quote]

Gratulujemy Noelani- super- witamy w gronie IntCH:lol:;)

Ja wysyłałam kopie wszystkich kart ocen Z CACIB. Nie wiem wprawdzie czy na 100% jest to potrzebne, ale tak zrobiłam i już.
Sama napisałam najprościej jak można ,że proszę o wystawienie dyplomu Intera - po polsku do ZG i po angielsku do FCI, podając wszystkie wystawy,terminy i sędziów, gdzie zdobyłyśmy CACIB-y. Chyba po 3 miesiącach przyszedł dyplom.
Oczywiście- czego mnie tu nauczono powtarzam- nie czekasz na potwierdzenia CACIB z FCI, tylko wysyłasz prośbę najszybciej jak sie da.
Czasem po przesłaniu do ZG warto sie przypomniec paniom, coby papierki nie utkęły na dłużej.

Link to comment
Share on other sites

ZG i tak nie wyśle do Belgii (to FCI daje dyplom) wcześniej niż 3 miesiące od wystawy na której pies dostał ostatniego CACIBa do Intera.

Tyle czasu mają organizatorzy na wysłanie informacji o zdobytych CACIB-ach. Możesz wysłać do ZG teraz, ale i tak przeleży 3 miesiące (chyba, ze będziesz mieć informację, ze Opole już wysłało CACIBy - nie wiem tylko czy oddział wysyła bezpośregnio do FCI, czy za pośrednictwem ZG)

Dyplom Intera dla Magisia został wystawiony 3,5 miesiąca od wysłania z Polski czyli ponad pół roku po zdobycia ostatniego zaliczanego CACIB-a

PS. GRATULACJE!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...