Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basik']Ludziska wczoraj przyszedł list a dziś tuba - bardzo, ale to bardzo sie cieszę :) Mój Nico - Marianek jest już zatwierdzonym interem :)[/quote]
Brawo i ogromne gratulacje!!!

[quote name='Martyna']Basik Gratulki :-)

kochani a gdzie sie potwierdza rescacib? jakies podanie/formularz? do kogo wyslac?[/quote]
[B]Martyna,[/B] ja mam taki zwyczaj, że jak mój psiak dostaje r.cacib, to od razu lecę dopytywac się, czy ten psiak przede mna ma juz tytuł Interchampion. I jeżeli ma - przy wysyłaniu dokumentów do ZG, wpisuję w podanie "r.cacib" i nie zaprzątam sobie dalej tym głowy. W FCI sami sprawdzą, czy to jest pełny CACI"B czy nie. Kilka razy juz tak zrobiłam i wszystko się zgadzało, nie było żadnych problemów.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A wiesz Asiu/aczku, ze w Belgii chyba maja nowy program komputerowy :cool3::crazyeye:, bo jakos sprawniej im idzie z tymi CACIBami.
Widze 2 zmiany od hihi "poprzednich" czasow.

Teraz potwierdzony CACIB nie przychodzi bezposrednio z Belgii tylko przez organizatorow. I tak CACIB otrzymany w Wilnie dostalam z Wilna, berlinski z Berlina etc

I drugie. SAmi :crazyeye:zauwazaja, ktory resCACIB jest "pelnoprawnym" CACIBem:multi:
Wlasnie nei moge wyjsc z szoku. Moj piesek dostal w Lodzi resa za Interem, a 3 tyg temu w skrzynce znalazlam potwierdzony/przyznany CACIB. Normalnie szok. Nie trzeba sie bylo o nic upominac:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Elitesse[/B] dobrze prawi, zawsze przychodza od organizatora. Wiele tylko zalezy od mocy przerobowych danego zwiazku. Kiedyś z Węgier czekałam strasznie długo. Albo kiedyś w Poznaniu sędzia zapomniał wpisać w protokół res CACIB. Tyle, że wtedy szły moje dwa starszy Inter I jego synek, co dostał res. I mogłam zainterweniować. A w ogóle zaobserwowałam, że na pierwszego Intera czekałam baaardzo długo, a na każdego kolejnego coraz krócej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']yyy ja od kilku lat dostaje caciby od organizatorow - jeszcze nigdy nie dostalam z belgii ... :roll:[/quote]
No, własnie. Ja też nie przypominam sobie, abym dostała potwierdzenie z Belgii, tylko zawsze od organizatorów...

[quote name='Martyna']o kurka przerazacie mnie :-) fakt, ze nie zbieramy jakiejs mega ilosci CACIBow, ale ja nie mam zadnego potwierdzenia :crazyeye:[/quote]
Alez ja nigdy nie czekam na potwierdzenie! Po prostu pisze pismo , wymieniam to, co trzba i nie przejmuje sie, że brak jest potwierdzenia...
A np. z Uzgorodu (2002 r. lub 2003 r.) do tej pory nie dostałam, a suka juz dawno ma oficjalny certyfikat.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, moze nie zmienilo sie "ostatnio" tylko juz dawno, a ja hmmmm jednak jestem weteranem:oops:

Pamietam to tylko dlatego, ze to bylo jednak daaaawno temu. CACIB dostalysmy w Bytomiu ( wtedy tam byla CACIBowa wystawa ), a list ( po roku ) przyszedl z koperta opisana po francusku. PAmietam swoje zdziwienie:cool1: hehe. I to jak pol rodziny wyogladalo ten list na kazda strone;)
Potem jakos dlugo nie wystawialam psow wlasnych. Moze dlatego zauwazylam zmiane.

A na te "potwierdzenia" roznie dlugo sie czeka. Z Lodzi mam, a z Kijowa to pewnie jeszcze poczekam:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Mam pytanko... Ile sie czeka na potwierdzenie CACIBa lub r.CACIBa ???[/quote]


ja na jedne czekalam ok 4 miesiace, na inne pol roku, jeszcze na inne rok a z niektorych wystaw wogole nie mam potwierdzen :evil_lol::evil_lol:

ale jak to juz tu bylo wiele razy napisane - do wystawienia dyplomu Intera nie potrzeba miec potwierdzen

mi wlasnie stukenlo 3 miesiace od ostatniego caciba Watka - mam nadzieje ze niedlugo kolejna tuba bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']No ja z Warszawy jeszcze nie dostałem:roll:. Czyli jak do Intera nie musze mieć tabliczek? Co przesłąć im tylko kopie kart ocen, żeby było szybciej ???[/quote]

tylko podanie - takie jak na championat polski - wysylasz do ZG i NIC innego nie potrzeba !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']mi wlasnie stukenlo 3 miesiace od ostatniego caciba Watka - mam nadzieje ze niedlugo kolejna tuba bedzie :)[/quote]

A nam własnie stukneło 4 mies Oberwartu i ... Tub ni widu ni słychu ..
A austriacy papiery do FCI wyslali 3 tyg po wystawie, dzwoniłam do Wiednia ...

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje!! To musi byz mile uczucie:loveu:

Ja tam sobie nic nie przygotowywuje:shake: z Dogami Niem tak jak z pszczolami, nigdy nic nei wiadomo. Wole nie zapeszac.
Ostatnio jak ramke przygotowalam, suka mi do wystawy nei dozyla:placz::-(

Asiaczek wie jak jest z molosami:-(

Teraz wiec spokojnie czekam i.............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wczoraj wlasciciele Abi a dzis ja dostalam pismo z FCI :multi:
oba wystawione 27 listopada

no wiec od dzis [B]Waciak jest oficjalnie INTERCHAMPIONEM[/B] :multi::multi:

przypominam ze ostatniego potrzebnego caciba dostal w Debreczynie 25 sierpnia - czyli zatwierdzenie trwalo 3 miesiace

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...