Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Yes, Yes, Yes jak powiedzial jeden z naszych bylych premierow.:evil_lol:
Udalo sie
Niniejszym donosze, ze na MWPR w Rzeszowie Dog Niemiecki pregowany ECCE ITERUM Pangea ukonczyl INTERCHAMPIONAT!!!!!! :multi::multi::multi:
Ciesze sie ogomnie.
Toffek jest pierwszym dogiem z mojej hodowli z tym tytulem.
Wielkie gratulacje dla wlascicielki i ogromne podziekowana dla wszystkich trzymajacych kciuki :loveu:
Teraz ja tez juz moge szykowac rameczke na dyplomik ( chyba wlascicielka da mi kopie :razz: )
Postaram sie ja namowic na wklejenie fotki z ringu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Super! Wiem, jaka to frajda, bo... mam juz 2 Intery z moim przydomkiem i nastepne juz łapkami przebieraja!:loveu:
Pzdr.[/quote]

Ahhhh Asiu
Frajda nieopisywalna. Sa juz 2 Petity - interki z moim przydomikem ale DOG :cool3:
Jakos Inter u doga i to jeszcze pregowanego samca cieszy mnie szczegolne.

Basiu, tez mam nadzieje niebawem "popekac" sobie troszeczke ( nawet moze byc za pol roku :evil_lol: ) a dyplomik w ramce sama powiesze ;)

No i oczywiscie dzieki za gratulacje :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Iwa-R [/B]- to może potrwać nawet i pół roku..... historia zna takie przypadki!:evil_lol:
Proponuje tableteczkę o nazwie "cierpliwość"...:lol:
Pzdr.[/quote]
No cóż... nic innego nie pozostaje jak czekac :roll:
Niby z natury jestem cierpliwa, ale Esik jest moim pierwszym papierowym psem... i chciałabym już mieć ten dyplom :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Elitesse']a ja sobie musze nowego psa sprawic bo juz nie mam co wystawiac :lol:[/QUOTE]

poczekaj az Madzia urosnie i wtedy Twoja pasją stanie sie JH :)


a tak na marginesie to wyslalam do ZG poczatkiem grudnia wniosek o Int.Ch... teraz dzwonilam i dowiedzialam sie ze do FCI wyslali to w polowie stycznia :roll:
tak wiec poczekam sobie jeszcze trochęęęęę na tube :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']poczekaj az Madzia urosnie i wtedy Twoja pasją stanie sie JH :)


a tak na marginesie to wyslalam do ZG poczatkiem grudnia wniosek o Int.Ch... teraz dzwonilam i dowiedzialam sie ze do FCI wyslali to w polowie stycznia :roll:
tak wiec poczekam sobie jeszcze trochęęęęę na tube :shake:[/quote]

za granica jest "dziecko i pies" chyba od 3 roku zycia :eviltong:

a z twoim dyplomikiem moze nie bedzie tak zle ! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[B]Elitesse[/B], zawsze się można po prostu bawić. Ja wystawiam 11 letniego psa w weteranach i wobec nowych przepisów ma i zwycięstwo rasy i na BIS wetwranów sobie pobiegam. Koszty niewielkie, bo wybieram wystawy, gdzie weterany gratis albo po obnizonej cenie (tylko międzynarodowe - trzeba trzymać jakiś poziom), a jaka uciecha ! W zeszłym roku na trzy wystawy trzy razy na pudle BIS weteranów. Ja wystawy teraz traktuję jako miejsce spotkań towarzyskich i jest mi baaardzo przyjemnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajadera'][B]Elitesse[/B], zawsze się można po prostu bawić. Ja wystawiam 11 letniego psa w weteranach i wobec nowych przepisów ma i zwycięstwo rasy i na BIS wetwranów sobie pobiegam. Koszty niewielkie, bo wybieram wystawy, gdzie weterany gratis albo po obnizonej cenie (tylko międzynarodowe - trzeba trzymać jakiś poziom), a jaka uciecha ! W zeszłym roku na trzy wystawy trzy razy na pudle BIS weteranów. Ja wystawy teraz traktuję jako miejsce spotkań towarzyskich i jest mi baaardzo przyjemnie.[/quote]

Gratulacje! Jak pies w formie mimo wieku, to czemu nie? :) A ja tak nie w temacie więc spytam jaka to rasa?

Link to comment
Share on other sites

W piątek przyszło do mnie pismo z belgii potwierdzajace przyznanie interchampiona :multi:

Kiedy powinnam się spodziewać dyplomu?

Jestem bardzo mile zaskoczona szybkością - ostatni CACIB dostałyśmy 4 miesiące temu w Kielcach, pisma do zwiazku wysłałam na początku grudnia, czyli 3 miesiące temu...
Po tym jak w zeszłym roku na rodowód (prawidłowy) czekałam 9 miesięcy, spodziewałam się, że na intera przyjdzie mi poczekać co nalmniej rok :p

Link to comment
Share on other sites

Dyplom zwykle pojawia się wkrótce po piśmie informującym o przyznaniu tytułu (ja dostałam chyba tydzień później. Jeśli chcesz zgłaszać psa na wystawy, na których za intery płaci się mniej, możesz to robić już teraz dołączając to pismo do zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...