Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Agappe']przepraszam, ale nie mam siły czytac tego wszystkiego..:oops: :oops:
powiedzcie czy jest gdzies jakiś wniosek w necie o interchampionat (takie jak ZK ma np. dla CHAMPIONATU PL I MŁ.CHAMPIONATU PL) ????

gdzie oddać wniosek + kopie ocen?? mam jechać na Nowy Świat do odziału głownego ZK czy wysyłac bezpośredni do Belgii @???[/quote]

ja sama skonstruowalam wniosek na wzor tego o polski championat i wyslalam do ZG, kopii kart ocen nie dawalam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nawet żadnego wniosku nie konstruowałam. Napisałam, że proszę o wydanie dyplomu Interchampiona. Wysłałam oczywiście do ZG wraz z kserokopią CACIB-ów. Widać można i tak bo dyplom już przyszedł:multi: . Nawet nie czekałam na niego tak strasznie długo.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem CACIBowy.Właśnie dostałam z FCI potwierdzenie CACIBA z NITRY z 05.11.2005 dla mojej suki - Huncut. Rzecz polega na tym,[B]suki[/B] [B]na[/B] [B]tej wystawie nie było![/B] (Była w Nitrze wystawiana 28.05.2005-dostała CACIB-potwierdzenie mam.) W listopadzie była wystawiana jej miotowa siostra - Heydi i ona figuruje w katalogu.
[B]FCI zatwierdziła CACIBa dla psa,który nie był zgłoszony na wystawę i nie figuruje w katalogu.[/B]
Jak ja mam to odkręcić? Pisać do Nitry,czy do FCI? A może w ogóle nie odkręcać,tylko zostawić na pamiątkę jako ciekawostkę?;) W końcu nie co dzień dostaje się CACIBy zaocznie :eviltong: (Huncut już ma co trzeba do Intera,a z Heydi pojadę na jakąś wystawę,to może dostanie brakujący CACIB)

Link to comment
Share on other sites

byłam dzisiaj w oddziale gł.ównym w warszawie.. oddam dwa wnioski na interchampiony z tymi wszystkimi kopiami... ale pani powiedziała, że wyśle je dopiero we wrześniu, bo ostatnie CACIBy psy zdobyły w ostatni weekend.. niestety nie była w stanie powiedziec kiedy możemy się spodziewać dyplomów.. cóż zaczynamy odliczanie..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

4 miesiace po ostatnim CACiBie, a 3 po wyslaniu wniosku dostalam dzisiaj maila z FCI:

[I]We inform you that the International Champion title for TIMONAN NORIANN NOELANI, Smooth collie has been confirmed on 29.08.2006.[/I]
[I]You will receive the confirmation letter and diploma in a few days.[/I]

[I]:multi: [/I]

Link to comment
Share on other sites

uja mam pytanie mój psiak w poznaniu mógłby zkończyc intera ale jak dostanie np res CACIB to jak go przekształcić aby liczył się do intera??
i jak długo trawa zanim prześlą wnioski z belgi że ma się CACIB w tym roku zdobyłam 4 caciby ale jak narazie niedostałam ani jednego potwierdzenia:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']uja mam pytanie mój psiak w poznaniu mógłby zkończyc intera ale jak dostanie np res CACIB to jak go przekształcić aby liczył się do intera??
i jak długo trawa zanim prześlą wnioski z belgi że ma się CACIB w tym roku zdobyłam 4 caciby ale jak narazie niedostałam ani jednego potwierdzenia:placz:[/QUOTE]

ja na niektóre potwierdzenia czekałam 4 miesiące a na niektóre i rok..
res.CACIB zamienia sie w CACIB tylko wtedy kied pies z CACIBem ma już dyplom interchampiona lub kiedy spełnił już wszystkie warunki do uzyskania interchampionatu, ale jeszcze takiego dyplomu nie ma..
a co konkretnie zrobić jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione niestety nie wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']
[B]res.CACIB zamienia sie w CACIB[/B] tylko wtedy kied pies z CACIBem ma już dyplom interchampiona lub kiedy spełnił już wszystkie warunki do uzyskania interchampionatu, ale jeszcze takiego dyplomu nie ma..
[/quote]

a co trzeba zrobic zeby res cacib zostal uznany ? pisze sie do naszego ZG czy do organizacji kraju w ktorym res zostal zdobyty ?
moja cora dostala resa na Ukrainie i teraz zastanawiam sie jak to zatwierdzic :roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Po pierwsze musisz mieć pewność, że pies z CACIB to interchampion lub na tej konkretnej wystawie skończył Interchampionat. Dokumenty z wystawy idą do odpowiedniego związku krajowego, ten wysyła je do FCI. W FCI sprawdzają. Interchampion dostaje druczek CACIB z czerwoną pieczątką "rapell", a twój pies CACIB. Druki przychodzą odwrotna drogą. Czas zależy od sprawności danego związku krajowego ( w przypadku Ukrainy moze być różnie). Znam mechanizm, bo mój młoszy pies robił intera częściowo na rezerwach za tatusiem. Raz nie dostałam CACIB-a z Poznania, bo Jędrasik nie zaznaczył w protokole res-CACIB dla młodego. Ale wysłałam do ZK kopię karty oceny i dostałam CACIB.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A na nas dziś czekała miła niespodzianka w skrzynce na listy-[SIZE=3][COLOR=#0000ff]POTWIERDZENIE INTERCHAMPIONATU !!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR]
Baaaaaaardzo się cieszę !!!:Cool!: :Cool!: :Cool!: :lol: I wcale nie czekaliśmy długo-niecałe 3 miesiące.
[SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Santy']A na nas dziś czekała miła niespodzianka w skrzynce na listy-[SIZE=3][COLOR=#0000ff]POTWIERDZENIE INTERCHAMPIONATU !!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR]
Baaaaaaardzo się cieszę !!!:Cool!: :Cool!: :Cool!: :lol: I wcale nie czekaliśmy długo-niecałe 3 miesiące.
[SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

wow!!!!!! to rzeczywiście szybciutko!!!!! gratuluje!!!!! :multi: :multi: :multi:

powiedz mi tylko kiedy piesek zdobył ostatniego CACIBa????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...