Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']wczoraj wlasciciele Abi a dzis ja dostalam pismo z FCI :multi:
oba wystawione 27 listopada

no wiec od dzis [B]Waciak jest oficjalnie INTERCHAMPIONEM[/B] :multi::multi:

przypominam ze ostatniego potrzebnego caciba dostal w Debreczynie 25 sierpnia - czyli zatwierdzenie trwalo 3 miesiace[/QUOTE]

ooooo to moze ja tez dostane lada dzien? :lol:
tez w Debreczynie dostal moj pies ost CACIB`a :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ja mam takie pytania :roll:.
Jak pies dostaje res CACIB to też przysyłają kartonik do domu czy nie ?
Jak pies dostanie res CACIB ale za Interem to należy pisać wniosek do związku o przyznanie CACIB czy nie trzeba bo samo przyjdzie już zatwierdzone jako CACIB ?[/quote]

jesli pies dostanie resa nie za interem to nic nie przychodzi

jesli za interem ( nigdy nie mialam takiej sytuacji) to nie wiem ale ostatnio na cacibach dla moich suczynek ktore juz maja zatwierdzone INT CH widnieje czerwona pieczatka - czyli caciby przechodza na psiaki z resami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']
Jak pies dostanie res CACIB ale za Interem to należy pisać wniosek do związku o przyznanie CACIB czy nie trzeba bo samo przyjdzie już zatwierdzone jako CACIB ?[/QUOTE]

ja mialam taka sytuacje
moj pies dostal res.cacib za interem i po jakims czasie bez proszenia sie przyslali mi karteczke CACIB :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']to moze niedlugo i do mnie dojdzie :roll: choc we wroclawiu fundneli sobie nowa super extra nowoczesna itp sortownie i ... sa nawet 4 tygodniowe opoznienia w dostarczaniu listow :diabloti:[/quote]

My ostatni CACIB mamy z Berlina, a konkurs z 19 sierpnia :)
wysłane w październiku tak +/-

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dostalam 3 potwierdzenia intera w skrzynce i awizo na 3 inne paczki :evil_lol: . Na poczcie dostalam wyczekiwane dyplomy. 2 ukonczone w marcu a wyslane do ZKwP w kwietniu , a jak dzwonilam w listopadzie to twierdzili ze przesylki nie doszly :angryy: i musialam jeszcze raz wysylac. Za trzecim psem konczylam w sierpniu, co ciekawe na dyplomie jest wystawa w Bialymstoku a nie ma w Sopocie. ;) Jeszcze brakuje mi dwoch dyplomow skladach lacznie z tymi trzema w listopadzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...