Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Martach1']ja na cacib nielicze ale mam nadzieje na res i żę caciba zdobędzie jakiś inter:roll: jak nie to musze czekać na Katowice bo do Kielc zapomniałam zgłosić mojego psa:placz:[/quote]

Do Kielc możesz jeszcze zgłosić, termin jest do 10 października.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dołączam do grona oczekujacych. ostatniego CACIBA zdobyłam w lipcu w Szombately, ale posokowce jako piechy pracujące mają inne wymagania- 2 CACIBY i użytkowość na minimum 75% i właśnie w niedzielę- 01.10.2006 mój pies uzyskał dyplom na 80 punktów:multi: i tym samym znaleźliśmy się w kolejce oczekujących na interchampionat....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz']dołączam do grona oczekujacych. ostatniego CACIBA zdobyłam w lipcu w Szombately, ale posokowce jako piechy pracujące mają inne wymagania- 2 CACIBY i użytkowość na minimum 75% i właśnie w niedzielę- 01.10.2006 mój pies uzyskał dyplom na 80 punktów:multi: i tym samym znaleźliśmy się w kolejce oczekujących na interchampionat....[/QUOTE]

Super!!!!!! Gratulacje!!!! :))))))

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dostałam list z FCI potwierdzający zatwierdzenie "International Beauty Champion" dla akity - BIMBO Yamamoto. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Napisali też, że dyplom przyjdzie w oddzielnym liście.

to oznacza, że czekalismy niecałe 2 miesiące od wysłania wniosku przez Panie w ZG

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Ja dzisiaj dostałam list z FCI potwierdzający zatwierdzenie "International Beauty Champion" dla akity - BIMBO Yamamoto. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Napisali też, że dyplom przyjdzie w oddzielnym liście.

to oznacza, że czekalismy niecałe 2 miesiące od wysłania wniosku przez Panie w ZG[/quote]

wielkie wielkie gratulacje!
piękny pies!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Dziekujemy :lol: :lol:
:multi: :multi: :multi: Dzisiaj dostalismy dyplom INTERCHAMPIONA :multi: :multi: :multi:[/QUOTE]

a my dziś dostastałysmy list potwierdzający, że ANATA zostala Interchampionem!!!!!!!!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
sam dyplom powinien tez za niedługo dotrzeć!!!

super, że tak szybko!!!!! myslałam, że to będzie o wiele dłużej!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz']a wczoraj my dostaliśmy list z informacją o tym że dyplom już do nas zmierza!:multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

GRATULACJE dla posokowców spotkanych na obczyźnie ;) :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']7 miesiąc????????????????????????????
nam po ok 2 miesiacach przyszedl od momentu wysłania do Belgii (ponad 3 miesiace od ostatniego CACIBa!!!!!)[/quote]


tak 7 , miesiąc - suczka zakończyła intera w Tacie na Węgrzech pod koniec kwietnia , ale podobno Węgrzy jeszcze nie dosłali sprawozdania do Belgii:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']mamy dyplom interchampiona!!!!! :)))

odebrałam go wczoraj!!!! a w miedzyczasie doszedł nam jeszcze jeden niespodziewany dyplom Zwycięzcy Świata :))))[/quote]


bardzo dziękujemy wszystkim za gartulacje, a dla suni gartulacje za Zwycięzcę świata!:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RAKIJA']tak 7 , miesiąc - suczka zakończyła intera w Tacie na Węgrzech pod koniec kwietnia , ale podobno Węgrzy jeszcze nie dosłali sprawozdania do Belgii:crazyeye:[/QUOTE]

wysłali z Szombathely z końca lipca (tam kończyłysmy interchampionat) a z Taty by nie wysłali????


annaszutkiewicz Dziekujemy za gratki!!!! :)))))))

dyplom już przybył??????? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...