Jump to content
Dogomania

Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko


bros

Recommended Posts

[quote name='bros']trzymajcie :) choć to wydaje się już tylko formalnością :) właśnie szyje Jeżowi wygodne posłanko, miski kupiłam (pozwoliłam sobie bez konsultacji) szykuję wyprawkę i jadę wieczorem na wizytę PA do SUPER luidzikow którzy jutro staną sie opiekunami Jeżyka :) późno wieczorem napiszę więcej :)

[B]ZABRANIAM[/B] się cieszyć do jutra do 12 w południe !!!!!:evil_lol:[/QUOTE]

to nie cieszymy się jeszcze ;) :spam2: :smilecol::B-fly::BIG::spam2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR="#2e8b57"]Jeżyku, Jeżyku co jutro cię czeka?
Czy smutna samotność? Czy miseczka mleka?
Czy żałość schroniska, i samotne noce?
Czy miłość rodziny i cieplutkie koce?

Jeżyku, Jeżyku co jutro cię czeka?
Czy spotkasz nareszcie swojego człowieka?
Czy weźmie cie pani w stęsknione ramiona
I nadejdzie dla ciebie chwila wytęskniona?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']rzuć tę matmę Nikaragua i wydaj jakiś tomik :D super wierszyk :)
[/QUOTE]

jak wygram w totka to rzucę :) z wierszyków nie wyżyję ;) chociaż kto wie... w konkursie [url]http://www.dogomania.pl/threads/205544-ANKIETA-do-KONKURSU-RYMUJ-z-UL%C4%84-do-13.04-godz.0.00[/url] mój wierszyk wygrał i zarobiłam 65zł ( na mega-dług)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']trzymajcie :) choć to wydaje się już tylko formalnością :) właśnie szyje Jeżowi wygodne posłanko, miski kupiłam (pozwoliłam sobie bez konsultacji) szykuję wyprawkę i jadę wieczorem na wizytę PA do SUPER luidzikow którzy jutro staną sie opiekunami Jeżyka :) późno wieczorem napiszę więcej :)

[B]ZABRANIAM[/B] się cieszyć do jutra do 12 w południe !!!!!:evil_lol:[/QUOTE]

Trzymam kciuki za Jeżyka...

Link to comment
Share on other sites

kochane jestem w domu, byłam z abilab-ka :) na wizycie. [B]Piotrze i Izo - DZIEKUJE Wam :)[/B]

Jutro Jeżyk na 10.00 z Basią podjedzie do groomera na kąpiel w pachnącym szamponiku i potem prosto do dt :) na osiedle Różanka
Piotr i Iza to przesympatyczni , odpowiedzialni i pełni serca młodzi ludzie, którzy poświęcą swój wolny czas na rozpieszczanie "NASZEGO" Jeżyka
Mieszkaja fajnie , niedaleko wałów , na osiedlu dużo zieleni , miejsce naprawdę bardzo dobre.

Jeżynkowa wyprawka już na miejscu czeka na naszego ślepaczka, posłanko wypełnione specjalnym materacykiem dla stauszkowych kosteczek. Jeśli Basia nie będzie miała szeleczek wśród schroniskowych zapasów to dokupię jeszcze szeleczki , wygodniej będzie go się prowadziło.

[IMG]http://i51.tinypic.com/2lo0rgl.jpg[/IMG]

teraz zmykam juz spac bo padam .... DOBRANOC wszystkim ciociom i wujkom :)

Link to comment
Share on other sites

To my dziękujemy że możemy odmienić Jego los :) czekaliśmy na znak że możemy już oficjalnie się cieszyć i ujawniać, jutro Jeżyk będzie z nami :loveu: nie możemy się doczekać....wszystko już czeka na niego, nawet nie mogliśmy się powstrzymać i już od rana ma ugotowane jedzonko na jutro, no po prostu nie mogliśmy :eviltong:
więcej szczegółów jutro :D spróbujemy też ze zdjęciami o ile zbyt bardzo nie zaabsorbujemy się Jeżykiem :multi:

Dobranoc :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kulkerson']To my dziękujemy że możemy odmienić Jego los :) czekaliśmy na znak że możemy już oficjalnie się cieszyć i ujawniać, jutro Jeżyk będzie z nami :loveu: nie możemy się doczekać....wszystko już czeka na niego, nawet nie mogliśmy się powstrzymać i już od rana ma ugotowane jedzonko na jutro, no po prostu nie mogliśmy :eviltong:
więcej szczegółów jutro :D spróbujemy też ze zdjęciami o ile zbyt bardzo nie zaabsorbujemy się Jeżykiem :multi:

Dobranoc :lol:[/QUOTE]Cudna wiadomośc. czytałam watek i przyglądałam się temu pięknisiowi:) Czy Jeżyk jedzie do was na DT czy DS? Bo chyba coś przegapiłam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik132']Cudna wiadomośc. czytałam watek i przyglądałam się temu pięknisiowi:) Czy Jeżyk jedzie do was na DT czy DS? Bo chyba coś przegapiłam:)[/QUOTE]

Kwestie "formalne" zostaną dokładnie ustalone jutro przed południem. Ale bardzo chcemy by został z nami do końca swych dni, żeby był spokojny, kochany i zrobimy wszystko by ułatwić mu sprawy i problemy związane z jego wiekiem. trzymajcie za nas i za Jeżyka kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kulkerson']Kwestie "formalne" zostaną dokładnie ustalone jutro przed południem. Ale bardzo chcemy by został z nami do końca swych dni, żeby był spokojny, kochany i zrobimy wszystko by ułatwić mu sprawy i problemy związane z jego wiekiem. trzymajcie za nas i za Jeżyka kciuki.[/QUOTE]::):):)!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...