Jump to content
Dogomania

Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!


efra

Recommended Posts

Sytuacja rzeczywiście dramatyczna. Niestety wątpliwości niektórych z nas obecnych tu na wątku, czy sunia trafia na dobrych ludzi, nie były bezzasadne. Ja sama miałam ogromne obawy, czy to dobry dom dla suni, ale tak bardzo chciałam się mylić. I co teraz będzie? Ja mogę zadeklarować jedynie 10 zł miesięcznie na hotel, a to przecież kropla w morzu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pilnie szukamy osoby, która będzie w stanie podjechać z Irmą do weta na badania, bo nawet nie wiadomo czy Irma ma gronkowca. Nikt tego nie stwierdził a to, że Irma zaraziła swoich właścicieli to tylko słowa lekarki, która nie zna psa i nigdy nawet jej nie widziała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej! :-) Azalia chce wykupic pakiet ogloszeń dla suni. Znalazłam tani bazarek ogloszeniowy, juz wstepnie zaklepałam pakiet.
Potrzebuje imożliwie najwięcej informacji o suni, żeby napisac tekst, chyba, że ktos inny chce napisać... No i jest pytanie o zdjęcia... Przeczytalam wątek i widziałam zdjęcia, szczerze mówiąc, do ogloszeń potrzebne są lepsze zdjęcia, z takimi jak są, to szanse maleja, wiadomo, psa wyadoptowuje sie zdjęciami i tekstem. Czy ktos z Was może zrobić nowe dobre zdjęcia? Mam kontakt do osoby z dogo z Krakowa, ale nie wiem, czy moglaby ewentualnie tam podjechać...
No i w ogóle piszcie tu coś - co sie dzieje, bo ja mam tylko info telefoniczne od azalii, a tu na wątku ani slowa nie ma o sytuacji w tej chwili.

edit:
Sprawdziłam na mapie, gdzie dokładnie sa te Witkowice. Sa w trójkącie między Bielsko-Białą, Oświęcimiem i Wadowicami. Zgadza się? Jesli tak, to jest dośc blisko do Pszczyny, gdzie jest Fundacja Zwierzęca Arkadia, z którą współpracuję i troche dalej do żywca, gdzie jest BUDRYSEK, którą poznałam. Może ktoraś z dziewczyn mogłaby zrobic nowe zdjęcia...

Edited by beta ata
Link to comment
Share on other sites

Właściciele nie chcą Irmy.. Przetrzymają ją do czasu znalezienia nowego domu.. Tak jest na tą chwilę, ale może się okazać, że nagle każą ją zabrać..
Nie jest chora..
Zdjęcia by się bardzo przydały, może ktoś mógłby pomóc w tej kwestii??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Hej! :-) Azalia chce wykupic pakiet ogloszeń dla suni. Znalazłam tani bazarek ogloszeniowy, juz wstepnie zaklepałam pakiet.
Potrzebuje imożliwie najwięcej informacji o suni, żeby napisac tekst, chyba, że ktos inny chce napisać... No i jest pytanie o zdjęcia... Przeczytalam wątek i widziałam zdjęcia, szczerze mówiąc, do ogloszeń potrzebne są lepsze zdjęcia, z takimi jak są, to szanse maleja, wiadomo, psa wyadoptowuje sie zdjęciami i tekstem. Czy ktos z Was może zrobić nowe dobre zdjęcia? Mam kontakt do osoby z dogo z Krakowa, ale nie wiem, czy moglaby ewentualnie tam podjechać...
No i w ogóle piszcie tu coś - co sie dzieje, bo ja mam tylko info telefoniczne od azalii, a tu na wątku ani slowa nie ma o sytuacji w tej chwili.

edit:
Sprawdziłam na mapie, gdzie dokładnie sa te Witkowice. Sa w trójkącie między Bielsko-Białą, Oświęcimiem i Wadowicami. Zgadza się? Jesli tak, to jest dośc blisko do Pszczyny, gdzie jest Fundacja Zwierzęca Arkadia, z którą współpracuję i troche dalej do żywca, gdzie jest BUDRYSEK, którą poznałam. Może ktoraś z dziewczyn mogłaby zrobic nowe zdjęcia...[/QUOTE]

Irma jest w KRAKOWIE.Może Wojtuś zrobi zdjęcia?Zadzwonie i poproszę żeby tam pojechał.

Link to comment
Share on other sites

A, widzicie, to w Krakowie jest taka dzielnica... A ja przeczytałam "Witkowice", wrzucilam w przegladarke i wyskoczyła wieś Witkowice opodal Krakowa, stąd nieporozumienie. (A swoja drogą, że też w tak małej odleglości od siebie sa jedne i drugie Witkowice...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...