Jump to content
Dogomania

Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!


efra

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

danavas, masza44 dziękujemy za przelewiki jak dotrą to wpiszę do rozliczenia.

danavas ja zauważyłam, że zmieniłaś swoją stałą deklarację na czasową i zmieniłam w rozliczeniach, nie wiem czy wie o tym efra napiszę do niej na pw.

Link to comment
Share on other sites

2411magdalenka tak szczerze to nie wiem czy dziewczynka miała przez kogoś robione ogłoszenia. Wydaje mi się, że nie, dziewczyny chyba chciały żeby dziewczynka doszła do siebie po tym co przeszła, po za tym tak naprawdę to nic o niej nie wiedzieliśmy. mestudio ma zrobić allegro. Przydałaby Nam się jakaś Cioteńka, która napisała by tekst chwytający za serducho.... ja naprawdę nie mam zdolności.....może wiecie gdzie można zamówić jakieś ogłoszenia dla niej ?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']2411magdalenka tak szczerze to nie wiem czy dziewczynka miała przez kogoś robione ogłoszenia. Wydaje mi się, że nie, dziewczyny chyba chciały żeby dziewczynka doszła do siebie po tym co przeszła, po za tym tak naprawdę to nic o niej nie wiedzieliśmy. mestudio ma zrobić allegro. Przydałaby Nam się jakaś Cioteńka, która napisała by tekst chwytający za serducho.... ja naprawdę nie mam zdolności.....może wiecie gdzie można zamówić jakieś ogłoszenia dla niej ?????[/QUOTE]Irma ma ogłoszenia w małopolsce, ale dobrze by było jeszcze w allegro zrobić . Cioteczka jest i napisze tkst ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że Irminka i Wy nie obrazicie się za offa: Stary dziadunio ONek Moris musi uzbierać na transport do DT 580zł do soboty. Jak się nie uda trafi do mordowni. Błagam pomóżcie :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt?p=17156504#post17156504[/url]

Link to comment
Share on other sites

potrzebny transport. są Państwo zainteresowani Irmą. trzeba pojechać na wizytę przedadopcyjną z Irmą koniecznie, bo Państwo chcą ją poznać. domek w Witkowicach pod Krakowem. ja samochodu od jutra znowu nie będę miała, więc prosimy o pomoc w podróży. zrobi się wizytę z panienką i jak wszystko będzie ok to może już zostanie w nowym domu. szansa jedna na milion więc błagam wykombinujcie jakieś auto. jutro mam dać znać tym ludziom czy przyjedziemy. oby się udało. ja niestety transportu załatwić nie jestem w stanie ale mogę z kimś pojechać.

Link to comment
Share on other sites

Irma została w nowym domu, na tydzień. spodobała sie tylko jest strasznie zalęknona.jak nie bedzie w niej agresji to zostanie.wylizała mne na pozegnanie po twarzy jakby czuła ,że tu ma zostać sama.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam wieczorem, pan powiedział, że była strasznie głona , zjadła 3 miski plus to ,że wkradła sie do domu i wysprzątał wszystko co było na stole , ale panu się spodobała,zobaczymy za tydzień, bądzmy dobrej myśli

Link to comment
Share on other sites

Doroto,a może ten pan tak powiedział,że się wkradła bez ich wiedzy,bo byli w ogrodzie np.,ale może nie będzie miała wstępu do domu.To nie było by dobre dla niej,wystarczająco duż o już złego przeżyła,teraz powinna być kochana i zadbana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...