Jump to content
Dogomania

Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!


efra

Recommended Posts

[quote name='efra']Dzwoniłam do państwa o Irme, i wszystko ok, sa zadowoleni, Irma juz sie tak nie boi, pilnuje domu.[/QUOTE]
Kochani :loveu:
Ale się cieszę z domku Irmy:multi:
2 tyg. byłem na wyjeździe bez neta, teraz nadrabiam wątki moich kochanych Psiaków:)

W sprawie Irmy rozmawiałem też z Efrą i Kenny :loveu:
Pojedziemy z Kenny do Państwa i zabierzemy Irmę na szczepienia do Dr Komendy, tam gdzie miała sterylkę:)

Myślę też że w przypadku Irmy potrzebny jest czas na adaptację do nowego domku i Państwa i będzie szczęśliwym Psiakiem:)

Moja Wika potrzebowała prawie pół roku by być oddanym Psiakiem, a przez pierwszy miesiąc co chwilę chciała wychodzić na pole, zanim przyzwyczaiła się do mieszkania w bloku (do roku radziła sobie sama gdzieś po parkach w Krakowie, odłowiona była 2 miesiące w naszym schronie).

A z psiego, samotnego dzieciństwa zostało jej do tej pory wyjadanie korzonków na łąkach, jak jest gorąco wykopuje w ziemi dołek, żeby dostać się do wilgotnej ziemi:)
Ale już teraz .....coraz rzadziej;)

Irminka :loveu: - Kochana Sunia:loveu:
i ja będę śledził jej losy - jak już spotkam tak blisko Psiaka i wymiziam -
myślę potem cały czas :D

I o Sarze, gdzie z Kenny i Prince byliśmy na wizycie pa.:loveu:

A teraz mam Laylę w hoteliku w Iwanowicach k.Krakowa
zawożenie do hoteliku i niesienie na rączkach po schodach na dworcu skończyło się tym, że .... prowadzę jej wątek :D
Zapraszam Was Kochani do odwiedzin :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207161-Layla-wybra%C5%82a-wolno%C5%9B%C4%87-i-zerwa%C5%82a-%C5%82a%C5%84cuch-!!!-prosi-o-wsparcie-na-hotelik-szuka-DS[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kochani dziękuje wszystkim tu obecnym za pomoc dla Irmy. Dzięki waszej pomocy Irma dostała Nowe Życie . pieniądze od Danavas , Edek , Masza44 przekazałam na Ievina oraz reszta 87,50zł z czerwcowej wpłaty na hotel Irmy i bazarek od _Aga_ 200zł to razem 377,50złposzło na Irvina konto. niestety z pośpichu odesłałam 20zł do Maczekxp

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Kochani niespodzianka:loveu:

[B]Irma - teraz Ruta się prezentuje[/B]


[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/508/dsc0037n.jpg/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2217/dsc0037n.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2659/dsc0038ez.jpg[/IMG]


Byliśmy dzisiaj z Kenny i Panem właścicielem Irmy - teraz Ruty:loveu: u Dr Komendy na ogólnym przeglądzie.
Uszy poczyszczone, w prawym uchu jeszcze stan zapalny - kropelki na 10 dni,
gruczoły w pupie oporządzone,
zaszczepiliśmy się na wściekliznę,
jutro i za 2 tygodnie - odrobaczenie
i po 2 tyg. szczepienie na wirusówki.

Książeczka zdrowia uzupełniona o wpis sterylkowy.

[B]Państwo zakochani w Suni, jest zresztą cudna[/B]:loveu:
grzeczna przy badaniach i ....nawet wtedy macha ogonkiem.
Mądra Sunia.

Szczęśliwych dni we wspaniałym domku dla Ruty i jej Pani i Pana życzę:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

7 rano w środę -telefon- dzwoni dziadek od Irmyi mówi ,że musimy zabrac psa , ponieważ zaraziła ich gronkowcem!Byli u lekarz, ktory zrobił wymaz i stwierdził,że to gronkowiec, spytał,czy maja psa?odp że tak.No i zostało ,że Irma ich zaraziła, choć mam obawy, żeby oni Irmy nie zarazili tym gronkowcem.Jednym słowem musimy bidulke zabrać z tamtąd, ponieważ mam odczucie ,że jest tam traktowana jak rzecz, zero uczucia i miłości.Dziad powiedział,że jak jaj nie zabierzemy to będą zmuszeni ją uśpić .Co robić???????????

Link to comment
Share on other sites

Rany, przeczytałam i zamarłam...ile ta sunia musi jeszcze przejść w życiu, jakby nie mało było jej cierpienia zanim trafiła do hoteliku...jeśli trzeba by ją utrzymać w hoteliku daję 20 zł stałej deklaracji tak na początek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...