Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Bardzo przepraszam za off.

Mam prośbę - pytanie do dogomaniaków z Wrocławia

"Nasza" dogomaniacka doktor Zwierzus jedzie w przyszłym tygodniu do Wrocławia na szkolenie z akupunktury, czy jest ktoś kto mógłby jej zaoferować nocleg na 2-3 noce? Między 12-13 października.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Jestem włascicielka schroniskowej suczki-Shilii. Sunia jest u nas od roku, przez ten czas bardzo chorowała, no i nadal choruje. W zwiazku z tym,że diagnozy weterynarzy czasami nie były zbyt trafione a zawsze połączone z wykupieniem leków, to pozostało mi trochę różnych "medykamentów". Są one częściowo zużyte, ale daty ważności są ok. W wiekszości są to jakieś preparaty do oczu, uszu, jakieś maści. Będzie też chyba całe opakowanie Encortonu. Mogę je przekazać komuś, kto ma np jakiegoś choruska lub dwa na tymczasie. Wieczorem sprawdzę dokładnie co mam i w jakiej ilości, teraz chciałam się tylko wstępnie zorientować, czy komuś to by się przydało:)

Link to comment
Share on other sites

A więc tak, posiadam:
EFA Olie-naturalny preparat wspomagający leczenie chorób skóry (ok.połowa butelki)
Inaverol- Skoncentrowany roztwór przeciwgrzybiczny do stosowania zewnętrznego -kąpałam w tym Shiletę gdy miała grzyba ( 1/3 opakowania)
Krople Dicortineff-Vet - do oczu i uszu, dość mało w opakowaniu
Krople Tiacil-też do oczu i uszu (ok połowy opakowania)
Krople Genatamicin WZF 0.3%-Vet (dość mało w opakowaniu)
maść Panolog- sterydowa-chyba na alergie i czulenia (1 opakowanie nowe, całe, nieużywane, w drugim malutko, resztka)

To narazie tyle, jak jeszcze coś znajdę, to dopiszę, gdyby ktoś był chętny, to mogę przekazać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']ze znanych mi dziadków - żaden, za to szczeniory jak woda. [B]Ale wydawali jak leci[/B], bez zastanowienia... przy mnie poszedł taki szorściaczek bardzo rezolutny i mądry. Do budy na wieś, może i na łańcuch. Facet zapakował psa w karton, karton zamknął, zapakował do bagażnika i nie zważając na moje uwagi odjechał...[/QUOTE]

ciekawe która to taka mądra... !!

[quote name='Paja']Cioteczki powiedzcie mi czy jak chciała bym u nas na sklepie wystawic jakis koszyk i napisac ze to dary dla schroniska to potrzebuje na to specjalna zgode schroniska?czy w wystarczy ich tylko powiadomic? Bo pytało mnie ostatnio kilka osób na sklepie...Ale jedni zrozumieja akcje a drudzy beda szukac dziury w całym jak to w sasiedztwie bywa.I nie chciała bym awantury typu ,ze ktos zadzwoni na schronisko a oni powiedza ze nic o tym niewiedza i to nieprawda,a my nie chcemy wyjsc na oszustów.[/QUOTE]

[quote name='iwa77']Paja - Trzeba powiadomić o takim przedsiewzięciu schronisko , tak jest najlepiej . Jak sama piszesz , ludzie są rózni i z czegos dobrego wyjdzie podejrzenie o oszustwo ...[/QUOTE]

tak, tak, Iwa ma rację, trzeba powiadomić schron jeżeli dla nich zbierasz

ale ja bym tu uwazała co zbieram na schron, na pewno nie karmę... koce, pościele jak najbardziej!


[quote name='diuna_wro']Paja, skontaktuj się z TOZ-em, z Demi np. oni takie zbiórki prowadzą[/QUOTE]

się skontaktowała :) nam potrzeba np. pieluch dla Czucza, kasy na leki dla kotów, psów (w tym doga), karmy wszelkiej!

Link to comment
Share on other sites

udało mi się wyprosić od lumpexowej hurtowni jakieś ręczniki, koce, pościele, kołdry i duże formaty tkanin. Jutro o 12:00 będę znała dokładnie ile.

Mam tylko auto osobowe, typ sedan. Gdyby się okazało, że nie zmieszczę - czy ktoś pomógłby mi to zwieźć swoim autem, albo może ma ktoś z Was busa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']

ale ja bym tu uwazała co zbieram na schron, na pewno nie karmę... koce, pościele jak najbardziej!
[/QUOTE]

a dlaczego nie karmę ? jest dosc ? Pytam dlatego, że u mojego syna w szkole jest akcja zbierania darów dla schroniska i Tomek chce "za swoje" kupić i przekazać karmę ( zresztą robimy tak co roku) - ale może czegoś nie wiem, może są inne, większe potrzeby ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix'][B]szukam pilnie dt dla 8 m-cznego beagla żeby uratować go przed schronem!!! taki piesek znajdzie dom bardzo szybko, ale trzeba mu miejsca! [/B][/QUOTE]

Daj mi na poczte zdjecia i tekst ogłosze u siebie bo na drzwiach wejsciowych mamy tablice info.o zwierzakach.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny na ,,gwałt,, potrzebuje tymczasu dla 3 szczeniorów.Ktos wydzwaniał wczesniej do mnie z zastrzezonego i powiedział,ze mam je zabrac bo popłyna do szczecina.Dzisiaj dostałam wiadomosc gg typu:

Witam
Witam z kim mam przyjemnosc
zabieraj franco kur.. te szczeniory odemnie
nie moge zabrac,mam przepełniony dom juz zwierzetami ...moge im poszukac domków ale musza zostac u pana dopuki nie znajdzie sie nowy dom.
moglem je wyslac do szczecina jak byli niewidmi
prosze mnie tutaj nie straszyc
było pilnowac swojej suki jak miała cieczke,a nie teraz sie wyzywac na biednych niczemu nie winnych szczeniakach.
czemu pan nie wysterylizował suki?
a po co mi w domu kaleki pies?
nie kaleki piesa tylko własnie by zapobiedz temu co sie stało
teraz co wymaga pan odemnie ,ze stane na głowie i na panskie widzimisie bede juz leciec zabierac psiaki bo nie mam co robic?
...jak dzwoniłem jakis czas temu to mówiłas ,ze znajdziesz im domy
tak mówiłam,ze sie postaram ,ale to nie takie proste iz wiele psów czeka w kolejce na dom
czego sie pan spodziewa ze wrozka jestem i w jedzen dzien odbiore psy i znajde im domy?To jest raczej niemozliwe,moze troche wyrozumiałosci moze zasponsoruje pan im chociaz karme dopuki nie znajda domów?
a mnie to nie obchodzi ,albo zabierasz je odemnie do 15 albo leca do szczecina lub wystawie je 15 pod smietnik w jelczu.
zrobie co w mojej mocy
Dowidzenia
Dowidzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...