Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

[COLOR=Red][B]!!!!!!!!!! Brakuje kocy, ręczników, czegokolwiek co mogłoby posłużyć na posłania u szczeniaków i w izolatce !!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]

dziś w szczeniakarni ostatnie worki po otwarciu okazały się bezużytecznym lumpeksem: majtki, staniki, skarpetki, gumowy płaszcz p/deszczowy i inne nieprzydatne manele. Magazyn jest PUSTY

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][COLOR=Red][B]!!!!!!!!!! Brakuje kocy, ręczników, czegokolwiek co mogłoby posłużyć na posłania u szczeniaków i w izolatce !!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]

dziś w szczeniakarni ostatnie worki po otwarciu okazały się bezużytecznym lumpeksem: majtki, staniki, skarpetki, gumowy płaszcz p/deszczowy i inne nieprzydatne manele. Magazyn jest PUSTY[/QUOTE]

Diuna a moze byc taka gabka jak ze zdjecia? ona jest złozona na pół mam jeszcze 1 wolny arkusz.Jesli tak a bedziesz jutro na rynku to moge Ci zabarac.Tylko dobrze by było cos na nia połozyc chociaz by recznik.
[URL=http://img580.imageshack.us/i/toskowospiaco.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9684/toskowospiaco.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ze znanych mi dziadków - żaden, za to szczeniory jak woda. Ale wydawali jak leci, bez zastanowienia... przy mnie poszedł taki szorściaczek bardzo rezolutny i mądry. Do budy na wieś, może i na łańcuch. Facet zapakował psa w karton, karton zamknął, zapakował do bagażnika i nie zważając na moje uwagi odjechał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']ze znanych mi dziadków - żaden, za to szczeniory jak woda. Ale wydawali jak leci, bez zastanowienia... przy mnie poszedł taki szorściaczek bardzo rezolutny i mądry. Do budy na wieś, może i na łańcuch. Facet zapakował psa w karton, karton zamknął, zapakował do bagażnika i nie zważając na moje uwagi odjechał...[/QUOTE]

:-(:-(:-(.......

Link to comment
Share on other sites

:-(no
szczególnie, że psinka do budy się nie nadaje, a karton był stanowczo za mały, facet psa w nim upychał... a taki mądrasek, i tak ładnie chodzi na smyczce, miałam przyjemność do lasu go raz kiedyś zabrać

a staruszków to nawet starzy ludzie nie chcieli, mimo, że przekonywałam. Dla większości osób 6-latek to już stary, a co dopiero takie ruiny, jak 16tki. Ale nadzieja jest zawsze:p

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki powiedzcie mi czy jak chciała bym u nas na sklepie wystawic jakis koszyk i napisac ze to dary dla schroniska to potrzebuje na to specjalna zgode schroniska?czy w wystarczy ich tylko powiadomic? Bo pytało mnie ostatnio kilka osób na sklepie...Ale jedni zrozumieja akcje a drudzy beda szukac dziury w całym jak to w sasiedztwie bywa.I nie chciała bym awantury typu ,ze ktos zadzwoni na schronisko a oni powiedza ze nic o tym niewiedza i to nieprawda,a my nie chcemy wyjsc na oszustów.

Link to comment
Share on other sites

A czy któras cioteczka jak podam dane na pm powiadomiła by schronisko i wzieła od nich potrzebny dokumet? ja jestem z poza wrocka i specjalnie leciec na 2 koniec odemnie to mi troszke ciezko bo ja prowadze dt i pracuje wiec nie mam zabardzo wolnego tak zeby wyskoczyc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...