Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Nie mam adresu własnie ani numeru(zastrzezony) mam jedynie zdjecia szczeniaków które dostałam na gg.Pan jest chyba wolnym strzelcem bo dzis znów do mnie dzwonił i powiedział,ze 15 spotka sie ze mna w miescie jego kolega a nie on bo on nie moze.Mieszka ponoc w jelczu to odemnie blisko wiec nie rozumiem czemu ew nie chciał by sie tam ze mna spotkac tylko we wrocławiu?

Dziewczyny doradzcie cos nie chce by szczeniaki zgineły przez moje zlekcewazenie sprawy o ile sa..:(co ja mam robic 15 to juz tuz tuz..

Link to comment
Share on other sites

wiem ,ze dziwne i zabardzo nie wiem co chca osiagnac swoim zachowaniem.Znalazłam im dt w zamian za karme i bede czekac na tego kogos telefon kiedy i gdzie dokładnie mam je odebrac,karme juz opłace byle czegos z nimi nie zrobił..czy jak beda juz w dt pomozecie ogłaszac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Oj, jest.
Dodam jeszcze, że u mnie strasznie przydałyby się wszelkie rzeczy kocie- karma, dla kotów w każdym wieku, żwirek itp....

Natomiast nie zapominajcie, że w schronie przyda sie każda ilość zwykłych gazet (nie kolorowych), np wyborczej- dla kotów.[/QUOTE]

Jesli macie w poblizu sklepy spozywcze zaprzyjaznione gdzie np sa gazety to powiedzcie by Wam zostawiali podkładki spod gazet które sa nieurzyteczne i wyrzucane do smieci.z rególy jest to pół starej zwykłej gazety na sam spód prasy która przyjezdza w peczku.U mnie bedzie do odebrania za jakis miesiac bo nie bede zawozic 5 gazet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Proszę ogromnie- jeśli ktokolwiek będzie jutro w schronie, niech weźmie aparat!!!! Mój nadal nieczynny :( a kilka psów wyciągnę na spacery i przydałyby im się BARDZO zdjęcia na wątki i do ogłoszeń!!!

WIELKIE PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIS!!![/QUOTE]

o których psach mówisz? tych z izolatki? większość ma wątki i zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Myslę, że warto, żeby Koper zajęła się- jak kiedyś- owczarkami, znowu jest ich masa.....[/QUOTE]

tak, dwa nowe na izolatce, jeden pewnie już na kwarantannie, ale drugi kuleje, więc pewnie zostanie na szpitalu. Piękne, długowłose... Koperku, weź je w swoje ręce, bo serce pęka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']o których psach mówisz? tych z izolatki? większość ma wątki i zdjęcia[/QUOTE]

Mówię o psach z boksów.

Ulv- ja mam teraz wolny czas UJEMNY- tak to można nazwać. Postaram się kilka psów jutro ogarnąć. Jeśli jednak ktoś ma ochotę mi pomóc i dobrą wolę :) to błagam o aparat fotograficzny na jutro. Pozdrawiam ogromnie!

Link to comment
Share on other sites

przypominam o Bilonie ,ktory po 8 miesiacach w ds nagle zaczal niszczyc:angryy: .
ludzie nie chca ztez skorzystac z behawiorysty ,ktorego yuki im zalatwila-twierdza ,ze to nie holywood... rece opadaja ,
pomozcie:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173563-Bilon-ponownie-szuka-domu...Pilnie-potrzebny-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL!POMOCY[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hitoshi']Koperek ja jutro i pojutrze mam jeszcze tylko czas rano :) Więc możliwe, że zdążymy się jeszcze zgadać :)[/QUOTE]

Noooo HITOSHI spadniesz mi jutro z nieba, jak do schronu z aparatem zawitasz!!! :) Ja będę jakoś tak od 9 może 10 w schro, więc dzwoń proszę 605095144, gdybyś mogła :)

Link to comment
Share on other sites

witam , znalazłąm w necie takie ogłoszenie,pani jest z wrocławia:"przyjmę pieska do domu z [COLOR=blue][B][U]ogrodem[/U][/B][/COLOR]. Posiadam już jamniczkę i chciałabym zapewnić jej towarzystwo, a także pomóc jakiemuś potrzebującemu czworonogowi. Poszukuję suczki (może to być duży [COLOR=blue][B][U]pies[/U][/B][/COLOR]), która toleruje towarzystwo innych zwierząt i ma nie więcej niż 3 lata. Gwarantuję troskliwą opiekę."
[URL="http://www.ojej.pl/813846/Wroc%C5%82aw-Przygarn%C4%99-pieska-.html"]http://www.ojej.pl/813846/Wroc%C5%82aw-Przygarn%C4%99-pieska-.html[/URL]
mam nadzieję ,że się przyda
( nie wiedziałam gdzie to wrzucić więc wrzucam tu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...