Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

 

„Kochani. Ważna sprawa. Pilnie dosłownie na już potrzebny domek chociaż tymczasowy dla cudownej małej suni. Wyciągnięta do domu że schronu. Niestety nie może zostać w dotychczasowym domu gdy pies rezydent ja atakune. Sunia jest cudowna, grzeczna, zachowuje czystość, nie Jet konfliktowa, bardzo kochana i wystraszona. Kochani ona wróci do okropnego schronu jeśli nie znajdziemy jej we Wrocławiu domu chociaż na jakiś czas. Fundacja pomoże we wszystkim. Wesprze w karmie i w potrzebach jeśli takowe wystąpią. Będziemy szukać domu na stałe. Nie pozwólmy jej wrócić do schronu. Błagam.... Choć na jakąś chwilę. Mamy 2 dni.. tel do mnie 792541415 Udostępnianie proszę!!!!”

https://www.facebook.com/asia.kurowska.71/posts/10208504666972726

Zdjęcie użytkownika JoAsia Kurowska.

Zdjęcie użytkownika JoAsia Kurowska.

 
 
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Pomyślę. Podaj na PW nazwisko i adres .

Podeślę, dziękuję. Dzisiaj rozmawiałam z Panią, miała mi podesłać sms-em adres, ale jeszcze tego nie zrobiła. Jutro się jej przypomnę.
Wiem, że dopiero koło środy będzie w domu, bo teraz jest u syna. 

Pytałam też na FB, bo może ktoś byłby na miejscu... niestety, dostałam odpowiedź, że Sobótka to dziura wizytatorska, brak osób na miejscu :(. To trochę mnie martwi, bo jakby nie daj Bóg pies by uciekł, to kogo ja będę prosić o pomoc w szukaniu i łapaniu?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2018 o 12:16, Tyś(ka) napisał:

 

„K 

Zdjęcie użytkownika JoAsia Kurowska.

 

 
 

kopiuję z FB

JoAsia Kurowska

16 godz. · Miękinia

3,03 w godzinach wieczornych zaginęła sunia. Żerniki Wrocławskie w okolicach ul. Jesionowej. Pobiegła w pola. Wpadła w panikę i wyslizgnęła sie z kubraczka, z szelek i pobiegła przed siebie.Sunia ma dysplazję mieszków włosowych, tam gdzie powinna być ciemna sierść nie ma jej wcale. Jest po przejściach, nie zna okolicy. Była świeżo wyadoptowana. Jest bardzo płochliwa. Może reagować na imię Maja. Jest zaczipowana, posiada też zawieszkę z telefonem na różowej tasiemce. Bardzo prosimy o kontakt pod nr telefonów 792541415 lub 660683769. Prosimy też o udostępnienie, szczególnie mieszkańców Żernik Wrocławskich, Jagodna, Turów, Mędłów, Suchy Dwór, Biestrzyków

Link to comment
Share on other sites

Czy sunia nie była adoptowana z dogo?Przypomina mi jakąś biedę. I znowu pies miał tylko szelki.

Tyśku, w Sobótce mieszka DS mojego drugiego tymczaska sprzed 10. lat. Mogę ich poprosić o sprawdzenie domu ,a może znają ludzi.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Poker napisał:

Czy sunia nie była adoptowana z dogo?Przypomina mi jakąś biedę. I znowu pies miał tylko szelki.

Tyśku, w Sobótce mieszka DS mojego drugiego tymczaska sprzed 10. lat. Mogę ich poprosić o sprawdzenie domu ,a może znają ludzi.

to jest ta psina dla której Tyślka szukała dt/ds

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2018 o 17:46, Poker napisał:

Tyśku, w Sobótce mieszka DS mojego drugiego tymczaska sprzed 10. lat. Mogę ich poprosić o sprawdzenie domu ,a może znają ludzi.

Bardzo Ci dziękuję. Już nieaktualne. Dzisiaj dostałam sms-a od Pani, że jednak przemyślała adopcję i rezygnuje - że raczej nie podoła takiemu psu, jak Mimi.
 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Poker napisał:

Super, hura,ale się cieszę.

Też się ucieszyłam, Magda (ULV) była u mnie i potwierdziła:)

 

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo Ci dziękuję. Już nieaktualne. Dzisiaj dostałam sms-a od Pani, że jednak przemyślała adopcję i rezygnuje - że raczej nie podoła takiemu psu, jak Mimi.
 

... lepiej że teraz.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Anula napisał:

Poszukujemy pilnie osoby do przeprowadzenia wizyty p/a dla Bajeczki(link w moim podpisie) w Kątach Wrocławskich - 20km od Wrocławia.Koszty zwracamy dojazdu.Bardzo prosimy o pomoc.

Pani, która adoptowała ode mnie Braszkę zgodziła się na wizytę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Podobny obraz
Składam wszystkim , Najlepsze życzenia, Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...