Jump to content
Dogomania

Boksiowaty Monti - odszedł za TM :((( śpij słodko Piesku 16.08.2013.


marta0731

Recommended Posts

Ja z kolei mam odruchy wymiotne jak serca kroję w kostkę. Drobiowych sie nie brzydzę, ale te serducha jak kroiłam, to mnie trzęsło :placz: Kupuję wołowinę, tzw, antrykot wołowy, lub wołowinę bez kości, kroję w kosteczki, jak mi się nie chce to mielę, pogotuję chwilę i daję z ryżem, lub makaronem. Czasami kupuję "gulaszowe" wieprzowe, ale chude i robię tak samo. Czasami filety rybki dorsza i podaję z ryżem. Najbardziej smakuje im smażona rybka, ale zalecają gotowaną ;) o i ser biały tez czasami i na drugie danie wrzucę :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja jak kurczaka cwiartuje to mam odruchy, a co dopiero jakies serca.........
jak to ma byc cena posiadania psa to ja psa nie chce

ja sama miesa prawie nie jem, bo sie brzydze, kielbasy, parowki, pasztet, salceson, a co dopiero pluca kroic......... bleeeeeeeee

a jak czasem z ugotowanego udka kurzego ta czerwona tetnica wyskoczy, taka gruba rurka..............

Link to comment
Share on other sites

Ty Kora w tym temacie to boska jesteś:cool3:
Kora nawet piersi z kurczaka obkraja całe z nie wiadomo czego:evil_lol:
Ale ja też nie lubię się grzebać w jakichś żyłach itp...:roll:
Rybka też mi przyszła na myśl Kapselek:lol:
Montek będzie rozpieszczany:loveu: w granicach normy:razz:

Link to comment
Share on other sites

Cudownie, wszystko się cudownie ułożyło:)
Martuś ja miałam to samo, zawsze psy w domu, ale ja nigdy się nie interesowałam ich jadłospisem, przy Trudi odkryłam pięc tysięcy roznych karm, zaczelam sie interesowac rodzajami, składami itp, a jak poszłam do sklepu miesnego to tez nie wiedzialam co sie psom kupuje, dobrze że gdzieś podsłyszalam ze świnka jest beee. Udko z kurczaka, serca, watrobki napawa mnie obrzydzeniem i zwykle mam szal na szyi i zakładam go na nos, a w dotyku, fuuu, zwykle kupuje mieso wstawiam do lodowki, a jak jestem w pracy a mama w domu to dzwonie, że jest mieso dla Trudi i moze by ugotowała, zwykle działa:) Ja tez miesa prawie nie jadam, jedynie piersi z kurczaka (choc i to musi przejsc moją obróbkę;P)

Link to comment
Share on other sites

Co do rybki jeszcze nie próbowałam, ja uwielbiam tunczyka, a że Trudi nie przepada za sucha karma, to trzeba czasem jej robic do suchej wkładkę. Więc stała nade mną jak pałaszowałam tuńczyka i jej bardzo pachniało, wiec jej dodałam troche do karmy, nastepnego dnia za to co sie do mnie zblizyła, to miałam zapach tunczyka... Wet na mnie nakrzyczał:oops:

Link to comment
Share on other sites

[b]Kapselkowi[/b] z chęcią pomożemy,już napisałam w temacie szczyla,tylko musi odpisać.
Dziś moja sunia miała sterylizację co ja przeżyłam za stres,już nigdy,teraz będę już tylko adoptować wysterylizowane,żebym nie musiała znów tego przechodzić,jestem codziennie,ale możemy z [b]kapselkiem[/b] się nie skumać,ale do poniedziałku na pewno się dogadamy,co i jak i gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Marta! Mój sierściuch jest na gotowanym z różnych względów- za suchą nie przepada, zęby go bolą, ja lubię gotować. Kupuję mu całego kurczaka, ćwiartuję i gotuję. Do tego osobno warzywa (włoszczyna w paskach) i ryż. Łączę to wszystko w wielkim garze, porcjuję na 3 części (każda na 2-3 dni) i mrożę. Tydzień mam z głowy, wyjmuję z zamrażali, odmrażam i gotowe. Ćwiartowanie kuraka się nie bój- szybko dojdziesz do wprawy ;-) No i bardziej opłaca się kupić całego, niż poporcjowanego.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam aż takiej wielkiej zamrażarki, mała lodówka "panieńska" ;)
Ale też lubię gotować, także co drugi dzień mi korona z głowy nie spadnie...:evil_lol:

A kurczaka nieraz porcjowałam, daaaawno daaaawno temu dorabiałam sobie na studiach w sklepie spożywczym, i musiałam się nauczyć. Tylko te podroby mnie tak obrzydzają... bleeee
A dziś kupiłam serce cielęce, tylko jedno znalazłam na całym bazarze:-o dokupiłam kurczęcych i będzie miał na 2-3 dania. Nie wiedziałam, że takie coś tak ciężko dostać...

Link to comment
Share on other sites

Jedno mnie tylko przeraża............ Dziś miałam wolne i chciałam pospać....:sleep2: Ale jak?
Montek był na dworze o 6.30 rano a ja budzik ustawiony na 10.00
Ile miałam pobudek w stylu wąchanie mnie po twarzy, zaczepianie łapą i trącanie pychem to nie zliczę... Sporo pobudek było, choć się odwracałam i nakrywałam głowę kołdrą...
Nikt tak jak Kora nie wie, jak ja uwielbiam spać!:sleeping:
Chyba mu wykupię jakieś tablety na spanie:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']No to mnie zaskoczyłaś. Nigdy cielęcych na oczy nie widziałam :crazyeye:[/QUOTE]

Ja też nie:evil_lol:
Tylko kupiłam i zapakowali, a dziś miałam objazd rodzinny fryzjer itp więc kolega pełnił służbę i gotował:lol:
Ale Monciowi smakuje:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Jedno mnie tylko przeraża............ Dziś miałam wolne i chciałam pospać....:sleep2: Ale jak?
Montek był na dworze o 6.30 rano a ja budzik ustawiony na 10.00
Ile miałam pobudek w stylu wąchanie mnie po twarzy, zaczepianie łapą i trącanie pychem to nie zliczę... Sporo pobudek było, choć się odwracałam i nakrywałam głowę kołdrą...
Nikt tak jak Kora nie wie, jak ja uwielbiam spać!:sleeping:
Chyba mu wykupię jakieś tablety na spanie:evil_lol:;)[/QUOTE]

Martuś, jakbyś wpuściła Montusia pod kołderkę to pewnie przespałby cały dzień i całą noc. Moje przedwczoraj zeszły na dół o godz. 14.30 Mój TZ dzwonił mi z raportem, juz się bał że może nie żyją, ale tak nagle dwa?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']A tak wogóle dziś miałam objazdowy dzień. I wreszcie pojechałam do schroniska podpisać umowę, że Montuś już mój mój mój:loveu:
Teraz to Montikos:lol::lol::lol:[/QUOTE]
Gratulacje Martuś!!! On teraz juz tylko Twój :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Montikos to imię i nazwisko? ;)

Link to comment
Share on other sites

Martusia gratuluje decyzji:). Widzę, że na pijaństwo się spóźniłam, ale pewnie wybaczycie jak obejrzycie co się u nas dzieje, z czym walczymy i co nam sen z oczu spędza
[url]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/29092010/2722091[/url]

Link to comment
Share on other sites

Montek jest wpaniały Kizi
Jak go brałam, też nie myślałam, że na zawsze
A teraz już nikt by mnie nie zmusił, żebym oddała

Dziś byliśmy na dłuuuuuuuuuugim spacerze w parku, taka fajna pogoda (szkoda że aparatu nie wzięłam z pracy...)
I pierogów ruskich ze mną pojadł w restauracyjnym ogródku (to moje ulubione danie, już mam do niego konkurenta:-D)
I z kolegą pobiegał na torze do zjazdów rowerowych, ale się z nich uśmiałam, jak go Montek ciągał po tych wzgórkach:megagrin::megagrin::megagrin::sweetCyb:
Ależ on niewybiegany... Muszę tą lonżę 8,5mb zamówić co Alicja podsyłała linka, bo flexi mam 5mb, za mało by sobie chłopak pośmigał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aż serce rośnie,kiedy czyta się Twoje wpisy o życiu z Montim...:)

A ja mam prośbę-zajrzyjcie ,proszę, do naszej Kreski-młoda ,śliczna,zdrowa,a taki mam z nią kłopot...:( Może choć ktoś ją hopnie...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/193664-Biała-Podlaska.Kreska-ma-bezpłatny-dt!-Potrzeba-5-50-dziennie-na-żarełko[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Martusia gratuluje decyzji:). Widzę, że na pijaństwo się spóźniłam, ale pewnie wybaczycie jak obejrzycie co się u nas dzieje, z czym walczymy i co nam sen z oczu spędza
[url]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/29092010/2722091[/url][/QUOTE]

horror...a ta kierowniczka to zimna *****

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy dziś wreszcie u Kory i chłopak polatał sobie bez smyczy:cool3::cool3::cool3:
Ależ on wesolutki, wreszcie Kora potwierdzi
I już się nie mogę doczekać, aż patykami się będzie mógł bawić, niech mu się jeszcze dziąsła porządnie zagoją, bo dziś już pieknie podskakiwał za kijkiem

Nie reaguje na wołania:shake: ale ładnie się pilnuje i przybiega z powrotem jak się z nim biegnie i zawróci. Ale luzem go nigdzie puszczać nie będę...........

Teraz śpi wreszcie porządnie zmęczony:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...