Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Powodów sikania mogło być dużo:
Znaczył nowy teren i teraz już wszystko śmierdzi.
Nie był nauczony trzymania moczu, tylko lał na nogę wanny, poobserwował inne psy i się nauczył.
Od leżenia na mokrych kaflach miał przeziębiony pęcherz a teraz grzeje go fotelik.
Wszystko po trochu.....

Link to comment
Share on other sites

wpłynęły pieniążki:
[B]olena84 - 20 zł[/B]

pięknie dziękujemy [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/102.gif[/IMG]


przelałam na konto lecznicy pieniążki za leczenie Carlosa, jak był po tym wypadku... 267,41 złjeszcze jest do zapłaty za paliwo:
50 zł - Ola
70 zł - Ada
90 zł - Avili

robimy na to bazarek, czy ze skarpety Carlosa bierzemy??może lepiej jakiś bazarek, ponieważ i tak brakuje deklaracji stałych, więc ze skarpety będzie trzeba dorzucić, a jeszcze by trzeba lek na stawy dla Carlosa zakupić...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za kaskę.
A co do Szariczka to jest cudowny jak śpi :diabloti:
Po za tym socjal zerowy. Zerowy instynkt samozachowawczy. Potrafi mojej Tosa Inu w trakcie jedzenia kości wykraść smakołyk spod pyska. Moja Tośka grzeczna i posłuszna jest wstanie wiele wytrzymać, ale są granicę!!!!:angryy: Tak więc często muszę interweniować. Jakiś tydzień temu wsadził mordę akcie do miski w trakcie jedzenia no i się oberwało. Nie było krwi bo to był ostrzegawczy atak, ale musiała akitka tak niefortunnie uderzyć zębem o ucho że pękło naczynko w środku. Szariczek chodził z uchem jak balon - myślałam że się wchłonie ale tak się nie stało i wczoraj byliśmy u weta na spuszczaniu krwi i osocza. Po za tym do środka dostał antybiotyk i w dupsko też. Za ponad tydzień mamy przyjechać na spuszczenie tego antybiotyku z ucha. Najgorsze jest że nie chce się uczyć na swoich błędach.
Po za tym szarik nie cierpi zostawać sam, a sam oznacza beze mnie lub ewentualnie mojego tz. Wystarczy że zamknę go w pokoju obok a już strasznie ujada. Jak leży tuż obok mnie to jest szczęśliwy i nic więcej mu nie trzeba.
Potrafi nawet wrócić się ze spaceru z moim tz-tem - bo mnie tam nie było. Taki jest Szarik i już, taki wierny zawadiaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...