Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Olena, a gdzie się sprawdza, kto śledzi watek?  :ph34r:  Może Ty jako właścicielka pierwszego postu widzisz... 

 

Nie ciesz się tak z tych wyświetleń... ;)

Mam u góry na pasku zakładek te najważniejsze (!). I tak się składa, że najczęściej klikam na wątek Szarika, gdy wchodzę na Dogo.

To pewnie ja nabijam te wyświetlenia.  :lol:

 

I jeszcze. Jak macie problemy z Dogo, to podobno  najlepiej chodzi na przeglądarce Mozilla.

Już kilka Osób pisało na watkach. Ja dziś zainstalowałam... I  widzę, że nie ma żadnych problemów z logowaniem i wylogowywaniem.

Muszę się przestawić... ;)

Link to comment
Share on other sites

...Mam u góry na pasku zakładek te najważniejsze (!). I tak się składa, że najczęściej klikam na wątek Szarika, gdy wchodzę na Dogo....

Witaj i tu :)

O jakich i gdzie zakładkach mówisz ?

 

 

...Jak macie problemy z Dogo, to podobno  najlepiej chodzi na przeglądarce Mozilla....

Potwierdzam :) Ja używam Mozilli właśnie i od początku wchodzę na dogo bez problemów z logowaniem. Niestety pozostałe problemy są także moim udziałem :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry w niedzielę o świcie, Elik. :)

To zakładki zapisane w ulubionych w mojej przeglądarce. Na ekranie laptopa. ;)

Witam w zapłakane popołudnie :)

Myślałam, że znowu jakiś nowotwór na dogo  :megagrin: 

Tak zakładki nie dotyczą dogo - lepiej już o tym nie pisz, bo dopiero oszalejemy co gdzie i jak;)

No właśnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...