Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Ok, czyli za październik płacimy 172zł bo 200zł zapłaci skarpeta Talcott, a za rtg owczarki zapłaciły 120zł i ja Tobie dosyłam 43zł.

Czy wszystko od razu czy już teraz te 43zł?

za październik 200zł zapłaci skarpeta owczarkowa :D

za rtg 120zł zapłaciła skarpeta im. Talcott :D

 

tylko nazwy skarpet były zamienione, z odejmowaniem jest chyba ok   :happy1: 

Link to comment
Share on other sites

Niestety Szarik się nadal drapie, nie wiem od czego bo nie ma  żadnych ranek na ciele, zaczerwień. Je karmę z rybą. Ma obroże p/insektom. Jest regularnie odrobaczany, po za tym tylko on się drapie z całego stada. Nie mam pomysłu. Może mu kupić jakąś karmę bez zbożową za te 200zł i sprawdzić czy to nie uczulenie.

Link to comment
Share on other sites

A ja nic nie widzę :(

Mówiłaś kiedyś że to nerwowe, bo Ciebie nie ma w poblizu. Już sama nie wiem:(

zamowilam mu ogloszenia

 

Tak, ale nie powinno przejść wtedy po sterydzie a przeszło. Zdjęcia coś nie weszły. Jest tam taki pypeć ale w sumie on nie drapie się tylko tam ale w różnych miejscach. Często drapie się tylko w powietrze. Dziś zmieniłam mu kolejną karmę , zobaczymy jak zareaguje. 

Link to comment
Share on other sites

Na wątku KWB jest takie info o karmach:

Pręgusko, duzo zdrowia.

 

Polecam, przeczytajcie proszę.

"Dokonane w ostatnim czasie badania suchej karmy dla zwierząt domowych ujawniły kilka bardzo niepokojących faktów. Rada Konsumentów z Hongkongu opublikowała niedawno wyniki badań przeprowadzonych na blisko czterdziestu suchych karmach dla zwierząt domowych. Dwadzieścia karm dla psów i dziewiętnaście dla kotów wykazały obecność aflatoksyny B1"

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AUcqpqwpMPDkJ%3Awww.wesolalapka.pl%2Fporady%2Fpurina-o-swoich-karmach-rakotworcze-aflatoksyny-sa-nieuniknionym-naturalnym-zanieczyszczeniem+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera

 
Link to comment
Share on other sites

Te raki, guzy i choroby to wszystko przez tą naszą wygodę - suchą karmę. Dziś spróbuje go wykąpać ponownie w specjalnych szamponach, może pomoże. Niestety na razie od wczoraj umieram (przeziębienie) i ograniczam się do min w pracach hotelowych.

 

Lilu, zdrowia Ci życzę. :) Teraz wszyscy poprzeziębiani chodzą...

 

Te wszystkie "twory" to niekoniecznie sucha karma. ;)

Sąsiedzi mają dwie sunie, buldożki francuskie. Ciągle im coś rośnie i jak już przeszkadza, to wycinają.

A one nie znają smaku suchej karmy. Zawsze miały gotowane jedzonko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...