Jump to content
Dogomania

>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<


Olena84

Recommended Posts

Byłam dziś z Szariczkiem u weta bo zauważyłam dwa dni temu wygryziony ogon. Gruczoły czyste, cały czysty i tak naprawdę nie wiadomo dlaczego. Jest na karmie na skórę i tak jakby się gryzie i drapie mniej. Nie wiem czy wcześniej był ten ogon bo tego nie było widać. Guzek na odbycie to taki czyraczek który prędzej czy później pęknie. Tak czy owak Szarik wszedł na antybiotyk i steryd. wizyta 59 zł. Mam w domu encorton i antybiotyk z własnych zasobów, tak więc za to Szarik nie musi płacić.

Mam obserwować.

 

Z dobrych wiadomości to to że Szarik prawdopodobnie rok zaliczy reklamując się w dwóch kalendarzach.

 

IMG_4611.JPG
IMG_4612.JPG
IMG_4852.JPG
IMG_4858.JPG
Link to comment
Share on other sites

Jeden to do owczarkowego wysłałam więc jak tylko drukną to pewnie będą ogłaszać. A drugi jest jeszcze w formie planowania ale dostałam propozycję umieszczenia tam jakiegoś podopiecznego i wybrałam Szarika. Dodam tylko że w zeszłym roku kalendarz ten cieszył się dużą popularnością.

Link to comment
Share on other sites

LILU, czy 200 zł od Skarpety Owczarkowej wpłynęło ?

Ale się chłopakowi powodzi :happy1:

 

Tak, dotarło. reszta z faktury też.

Szarik przestał się drapać :klacz:  Mam nadzieje że po zejściu ze sterydów nie wróci do tej praktyki. Aha i oszukałam w kwocie za leczenie od weta, nie 59 tylko 57zł

 

to jeszcze jedno:

IMG_5061.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...