Jump to content
Dogomania

Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)


Saththa

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']Jak dopsze, ze moja Liz się brzydzi zabawkami gnojka :lol: A jakieś tanie zamienniki zabawek im dajesz?

Wyniki na pewno będa dobre :)[/QUOTE]

niet. tani zamiennik by w ogole w pysku Tazza nie wytrzymał :shake: No u Ciebie zasadniczo chyba podobne wielkością będą? wiec az takiego problemu mieć nie powinnasl;)

[quote name='malawaszka']muszą być dobre!!! :kciuki:[/QUOTE]

Będą dobre! Kurde
[quote name='wilczy zew']co to takiego??[/QUOTE]

te Twoje tekturki coś Kurduplowi dawała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']U mnie problem jest taki, ze Lizka jak sobie upatrzy zabawkę, to ją przerabia na wióry :shake: Odgryza po kawałku kawałeczku, aż zeżre :mad: Wcale duże szczęki nie są potrzebne ku temu ;)[/QUOTE]

Tazzman nie odgryza on po prostu ma za duże zeby :(
[quote name='zuzolandia'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/marzec/DSC_1169_zps2e88c8f8.jpg[/URL]

jakie ma duze dziurki w nosie hihihih

a to badanie krwi to w jakim celu bo najwidoczniej nie doczytalam ;-)

buziam i zycze tylko dobrych wyników;-)[/QUOTE]

Tazzman jest po(mam nadzieje) zapaleniu trzustki. po antybiotykach i całej terapi bedziemy psrawdzacc zy zapalenie juz p oczy nie...

[quote name='Tekla64']jak t am dojechalas do pracy odkopalas sie?
wsio u was oki?[/QUOTE]

weź :mdleje: to jakiś koszmar :( zasypało okrutnie. odkopałam ale ciezko było, pelcy odpadaja :( a cały czas pada. do pracy taxi pojechałam a dzis ejszcze ten w et :(

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za wyniki Tazza.
Poczytałam, pooglądałam, nadrobiłam zaległości - superowe te Twoje psiury. Tazz rzeczywiście ma anielską cierpliwość do Fixa. Ale mały jest taki słodki, że trudno byłoby go nie kochać.

Czy u Was pada? U nas nieustannie, grube płaty. Przybywa śniegu bardzo szybko, niedawno odśnieżałam, a tu znowu zasypało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...