Jump to content
Dogomania

URODZIŁAM SIĘ BEZ OCZU- wyrok śmierci dla matki i córki....


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kakadu']milo mi poinformowac iz z zakonczonych wlasnie bazarkow bedzie [B]15 [/B][COLOR=Red][B]([FONT=Arial]emhokr)[/FONT][/B][/COLOR] plus [B]25 [COLOR=Red](od mari23)[/COLOR][/B]
plus niespodziewanie [B]60[/B] zlotych [B][COLOR=Red](od macia) [/COLOR][/B]rowna sie
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]100 zlociszy dla konikow :)
[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
tylko sie tam jeszcze ofiarodawcy musza porozumiec z kupujacymi - ja sie nie bede juz mieszac;

i bardzo prosze o info tu na watku czy pieniazki i przedmioty dotarly tam gdzie powinny - dziekuje :)
(albo, ze nie dotarly, a powinny ;))[/QUOTE]

jeszcze za 10 zł Artanis książkę kupiła :)

we wtorek wyślę "zakupy" czyli Konia Polskiego i książki, a na PW podam kupującym nr konta i koszt przesyłki (odczytają tez ten koszt na przesyłce, bo chyba poczta umieszcza)
natomiast główna należność niech wpłacą na konto fundacji - jest podane na wątku bazarkowym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']hiih
w koncu
to czekam
dziekuje tez najserdeczniej za wszelkie wplaty!!!![/QUOTE]

ja wpłaty zrobiłam, ale paczek nie zdążyłam.... na pocztę mam daleko, a moja psia geriatria choruje....wet do 16.00, poczta do 15.30... a ja pracuję...

w poniedziałek już pójdą przesyłki priorytetowe.... przepraszam....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dorka, bo cie wpisali na liste podmiotow, dla ktorych nie mozna robic bazarkow! moze to trzeba jakos wyjasnic, bo bedzie problem jak ktos chcialby pomoc w ten sposob nastepnym razem...
ponizej link do tego watku

[url]http://www.dogomania.pl/threads/195671-Zablokowani-sprzedajacy-i-zablokowane-cele[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artanis']mari ja w tym tyg ci kurierem obrazek wysle sorry ze tak długo.. za wysyłke nie musisz nic dopłacac to 10zł tak jak sie umawiałysmy za wysyłke i git bedzie ;)[/QUOTE]

wczoraj wróciła wysłana do Ciebie przesyłka z książką i niespodzianką....
jest pieczątka "Adresat wyprowadził się"
dokąd się wyprowadziłaś?
podaj adres - wyślę jeszcze raz

Link to comment
Share on other sites

Kakadu, to nie tak jak napisałaś,że dorothy wpisano na listę podmiotów na które nie można robić bazarków.Takie sformułowanie może wprowadzać w błąd.Fundację dorothy wpisano na listę osób czy podmiotów, które nie rozliczyły się ze swoich wcześniejszych bazarków i te aktualnie prowadzone na rzecz terraspei muszą być z tego względu zablokowane przez moderatora, aż do czasu rozliczenia wcześniejszych bazarków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Kakadu, to nie tak jak napisałaś,że dorothy wpisano na listę podmiotów na które nie można robić bazarków.Takie sformułowanie może wprowadzać w błąd.Fundację dorothy wpisano na listę osób czy podmiotów, które nie rozliczyły się ze swoich wcześniejszych bazarków i te aktualnie prowadzone na rzecz terraspei muszą być z tego względu zablokowane przez moderatora, aż do czasu rozliczenia wcześniejszych bazarków.[/QUOTE]

dokładnie
dopoki nie będą rozliczone wszystkie wczesniejsze bazarki moderatorzy będa blokowali bazarki na rzecz Dorothy i jej podopiecznych
skoro Dorothy jest wpisana w pkt 2 czyli
[B]2.Lista zablokowanych celów oraz osób prowadzących wątki bezdomnych zwierząt.[/B]

onacza to ni mniej ni więcej, ze ktoś robił dla niej albo ona sama robiła bazarek i nie rozliczyła sie z niego na watku
czyli, że ktos robił bazarek np na klacz i córkę a wpływy z bazarków nie sa przedstawione na ich watku
lub robiła bazarek i nie rozliczyła bazarku na watku bazarkowym

ciezko jest nadgonić wszystkie bazarki, ja sama ze swoimi spędziłam chyba cały weekend doszukując się które rozliczyłam, które nie,które wpisalam na wątek rozliczeniowy które powinnam dopisac
żmudna robota ale konieczna
dobrze ze mialam wszystko w subskrybcjach

btw. wczesniej ktos inny był na tej liście i widać, ze juz nie tej osoby czyli wnioskuję, ze jak sie wsyzstko wyjaśni to będzie mozna bazarkować na Fundacje bez problemu

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem na jedno wychodzi - na dzien dzisiejszy nie mozna robic bazarkow na terra spei i w tym widze problem, dlatego napisalam; nie stwierdzilam, ze do konca istnienia dogo nie bedzie mozna;
wcale nie twierdze, ze latwo jest ogarnac wszystkie bazarki jak sie ma realne zycie i realne problemy; nie doczytujcie sie w mojej wypowiedzi jakichs parszywych intencji, prosze;

Link to comment
Share on other sites

moj dzien ma 27 godzin z czego 24 sa pracujace wsrod tlumu zwierzat
rece mam zniszczone i poranione, kregoslup w kawalkach, nogi odmrozone,
nie wiem jak wygladam bo nie mam czasu patrzec w lustro
na maile odpisuje z tygodniowym opoznieniem z powodu braku sil i czasu
a wolne chwile spedzam na odsniezani drogi do domu lub do stajni
nie wydaje mi sie ze dam rade cokolwiek nadgonic bo nawet nie mam zadnych suskrypcji bazarkowych
czy to chodzi o bazarki robione przeze mnie czy dla mnie?
nie wiem, szczerze mowiac osoba ktora robi takie rzeczy powinna przyjechac i spedzic jeden dzien w fundacji wykonujac moje obowiazki, zycze jej wszystkiego dobrego i od razu niech sobie zamowi zabiegi rehabilitacji po urazach i przeciazeniach

Link to comment
Share on other sites

czy to moze chodzi o to jedno zdanie pod kazdym bazarkiem pieniadze wplynely towar wyslany?
bo jak o to to juz w ogole slabo mi sie robi
]skrupulatnie siedzace przed monitorkiem osobki ktore nie maja nic innego do roboty przypominaja mi mojego meza.
Radze wziac widly do reki i sprobowac prowadzic fundacje z 20 konmi,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']czy to moze chodzi o to jedno zdanie pod kazdym bazarkiem pieniadze wplynely towar wyslany?
bo jak o to to juz w ogole slabo mi sie robi
]skrupulatnie siedzace przed monitorkiem osobki ktore nie maja nic innego do roboty przypominaja mi mojego meza.
Radze wziac widly do reki i sprobowac prowadzic fundacje z 20 konmi,[/QUOTE]

nie tylko
to chodzi o to, że jak zbierane sa pieniązki poprzez bazarki na konkretny cel - cel który ma wątek na dogo to muszą też byc uwzględnione w rozliczeniach
np jeśli były pieniązki zbierane na tym wątku na te konie to w pierwszym poscie powinno być rozliczenie
ze tyle i tyle pieniązków z tego i tego żródła (wpłaty deklarowane, dodatkowe wpłaty, bazarki) wpłyneły na konto Fundacji (to jest to o co ja Ciebie tak przy wątku Kasztanka zawsze męczyłam :oops:)
jeśli nie ma takiego potwierdzenia z Twojej strony czyli ze strony celu na który robiony był bazarek to pomimo rozliczenia się przez sprzedajacego - bazarek nie bedzie zakończony

jeśli to Ty robiłas bazarek to oprócz tego, że musisz potwierdzic wpłatę z bazarku (kwota całościowa) na watku celu na który był robiony bazarek, to musisz jeszcze rozliczyc sie z bazarku jako sprzedający czyli w watku bazarkowym musi byc napisane ile pieniązków i od kogo wpłyneło z bazarku i ze w sumie było tyle i tyle i ze przekazałas ja na cel (podajesz wątek - link)

roboty z tym co niemiara ale takie są reguły i zasady bazarkowania
najlepiej robic to na bieżaco
wiem, ze łatwo mi mówic
ale ja juz teraz po tym jak x godzin sprawdzalam czy mam pozakanczane bazarki to staram sie rozliczać na bieżaco

edit.
jeszcze mi się przypomniało, że jesli chodzi ogólnei o Fundacje a nei o konkretny cel czyli konkretnego zwierzaka
to że Fundacja wg regulaminu dogo nie ma obowiazku rozliczac się z otrzymanych pieniązków
tzn nie musi pisac ze tyle i tyle poszło na to i na to
chociaz miło się czyta wątki wiedząc na co zostały przenaczone pieniązki :)
tyle ze jak brak czasu na rozliczenia to moze nastepnym razem robić bazarki ogolnei na fundacje a nei na konkretny cel
(tylko to trzeba doczytac w regulaminie ale tak mi się coś kojarzy)

Link to comment
Share on other sites

przegladac sie nie musisz - my ze zdjec wiemy, ze wygladasz co najmniej dobrze (jak ty to robisz do cholery? :cool3:)
nie stawiam zadnych zarzutow, po prostu cie zablokowali i szkoda by bylo, zeby w ten sposob nie mozna ci bylo pomoc w przyszlosci, dlatego napisalam; jakos to trzeba bedzie wyjasnic; a ze to jest denerwujace - w to nie watpie, sama mam juz dosyc tego potwierdzania wszystkiego wszedzie, ale takie sa bazarkowe wymogi niestety...

Link to comment
Share on other sites

dziekuje kakadu za komplementy, skad Ty wiesz jak ja do diabla na codzien wygladam? :-D
emhokr paczuszka doszla, ogromnie dziekuje, zawarte przedmioty wystawie na sprzedaz na swiecie koni :-)
chcialam pokazac Wam zdjecia na ktorych Łobuz robi za renifera a ja za Mikolaja ale slabo wyszly, musze powtorzyc i juz nie komorka tylko aparatem. Gruby w rogach renifera z dzwoneczkami bardzo urodziwy.
Sisi codzien biega na hali godzine, poniewaz znow dostala zapalenia cyckow i zastoju mleka, znow byly antybiotyki i masci, staram sie dac jej duzo ruchu a Dore odzwyczajac od ssania, bo mama po prostu sie zapada, nic tylko karmi i karmi...
Dorka siwieje na glowie, coraz wiecej bialych wloskow, doopa coraz bardziej rozlupana jak jabluszko i coraz wyzsza, z obawa patrze w jakim tempie rosnie i do jakich rozmiarow zmierza :-) Napewno bedzie wieksza niz mama.

Link to comment
Share on other sites

mój renifer wyglądał w zeszłą zime tak :D
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/426/ad855f3da4447e74med.jpg[/IMG][/URL]


a ogier woła o pomoc z nieba ;p
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/451/c6ad5de7f678188emed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

a konia skacowanego widziałyście? ;p
2.01.2009... ja nie wiem, co konie robiły w Sylwestra... ale Dziadek musiał chyba poszalec :D

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/438/f251e044217838dc.jpg[/IMG][/URL]
a na serio - złapalam Dziadka jak się otrzepywał ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...