Jump to content
Dogomania

URODZIŁAM SIĘ BEZ OCZU- wyrok śmierci dla matki i córki....


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Artanis']a mógł by mi ktoś pomóc od strony technicznej, bo ja się nie mogę połapać.. tzn czy mógł by ktoś za mnie założyć bazarek?
Mam taki rysunek:
[URL]http://i207.photobucket.com/albums/bb247/Nawojka88/Zdjcie003.jpg[/URL]
Może nie za ładny, ale może komuś się spodoba..
a cel? WIadomo..a konie z obrazka :)[/QUOTE]
moge zrobic - zaden problem ;)
tylko musze znac cene wywolawcza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']myślę, że tak zrobimy, bo ja strasznie zaganiana jestem przez to psie schronisko w domu, przed chwilą zemdlał mi staruszek, on już dobrze się czuje, ale ja jeszcze do siebie nie doszłam...:-(

spiszę roczniki Konia Polskiego, jakie mam (stare bardzo) i trochę końskich" książek - dawno wydane, ale "nówki"
czy pstrykać zdjęcia, czy opisy wystarczą? aparat też mi szwankuje....:shake:
Ty zrobisz bazarek, a ja powysyłam co trzeba - komu trzeba
już taki bazarek robiłyśmy - roślinkowy latem - albo roślinki Ci wysyłałam[/QUOTE]
mari! no tak, faktycznie! mari od roslinek! szkoda, ze z bergenii tylko jedna przezyla...:(
dawaj spis - zdjecia chyba nie beda potrzebne; jak ktos to kolekcjonuje to sie powinien zainteresowac;
moj adres [email][email protected][/email]
i napisz jakie masz sugestie co do cen :)
i jakbys miala jakis bazarek z daliami to ja chetnie, wiesz... ;) najlepiej takie wysokie - lykam wszystko - zakochalam sie w daliach (o ile przezyja zime, bo nie wiem jak przechowywac, zeby bylo najlepiej, to bede miala niezla kolekcja wiosna)

Link to comment
Share on other sites

to zanim padna tu uzgodnienia to ja zaprosze na bazarek z jedynym przedmiotem - toczkiem do konnej jazdy dla dziecka; bazarek jest na samsunga, ale moze toczek by sie komus stad przydal...? szczegolnie, ze tani jest - tylko 10 zlotych ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195451-toczek-do-konnej-jazdy-na-samsunga-u-jamora-do-2.11-g.-22-00?p=15635604#post15635604[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']mari! no tak, faktycznie! mari od roslinek! szkoda, ze z bergenii tylko jedna przezyla...:(
dawaj spis - zdjecia chyba nie beda potrzebne; jak ktos to kolekcjonuje to sie powinien zainteresowac;
moj adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
i napisz jakie masz sugestie co do cen :)
i jakbys miala jakis bazarek z daliami to ja chetnie, wiesz... ;) najlepiej takie wysokie - lykam wszystko - zakochalam sie w daliach (o ile przezyja zime, bo nie wiem jak przechowywac, zeby bylo najlepiej, to bede miala niezla kolekcja wiosna)[/QUOTE]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/359/e41ec2f5ce6afa5bmed.jpg[/IMG][/URL]
zdjęcie dla Ciebie i Dorothy.... zdjęcie sprzed roku...to już tylko wspomnienie...
mając wielkie stado piesków po prostu nie wykopałam na czas moich dalii (ponad 20 różnych - zbierane kilka lat), no i nie mam dalii... mój ogród niestety coraz bardziej marnieje, za to pieski.... mają się coraz lepiej ;) i jest ich coraz więcej...:shake:
bergenię mogę Ci wysłać jeszcze - wtedy czas nie był najlepszy, bo lato i upały

a spis roczników Konia Polskiego i książek na bazarek zaraz zrobię i wyślę Ci na maila, zrobisz bazarek i wyślesz mi na PW adresy - komu co wysłać :)

edytuję: wykaz numerów Konia Polskiego i książek wysłany, a tu wklejam "zabytek" - ciekawostkę:
[FONT=Arial][SIZE=2]
Dowód tożsamości konia wydany dla klaczy "Iskra" urodzonej w 1944r. , dowód wydany dnia 11.XI.1949r. a więc 61 lat temu...z wpisem o zdolności konia do służby wojskowej - kategoria jak na komisji poborowych ;)
w środku znalazlam jeszcze dokument: "Urzędowe świadectwo lekarsko-weterynaryjne" wydane dla tej samej klaczy 23.04.1950r. przez lecznicę w Środzie Śląskiej na ulicy..... Stalina :-o! ;)

czy taki stare, pożółkłe dokumenty - historyczne przecież - są coś warte?


[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

sklecilam na szybko bazarek z koniem poslkim od mari23, tylko, ze nie mam cen wywolawczych:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195824-robi-sie-numery-quot-Konia-polskiego-quot-na-utrzymanie-koni-u-dorothy-do-14-11-g.-22-00?p=15670666#post15670666[/url]

a jutro zrobe ten z obrazkiem - przepraszam nie wyrabiam sie ostatnio...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artanis']niech bedzie 15zł ;)[/QUOTE]
napisz cos o tym obrazku; jaka technika namalowany, przez kogo, na czym...?


edit: ok - machnelam na szybko - gdyby byly jakies uwagi to prosze o komentarze - sugestie mile widziane, bo ja nie bardzo wiem co robie juz ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195832-obrazek-quot-konie-quot-na-zwierzaki-u-dorothy-do-14-11?p=15671145#post15671145[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']sklecilam na szybko bazarek z koniem poslkim od mari23, tylko, ze nie mam cen wywolawczych:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195824-robi-sie-numery-quot-Konia-polskiego-quot-na-utrzymanie-koni-u-dorothy-do-14-11-g.-22-00?p=15670666#post15670666[/url]

...[/QUOTE]

zapraszamy! nikt oprócz nas samych tam jeszcze nie zajrzał....
może znacie jakich kolekcjonerów - pasjonatów..... wołajcie ich na bazarek - konie potrzebują pomocy... a "zabytki" grzeją szuflady....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']zapraszamy! nikt oprócz nas samych tam jeszcze nie zajrzał....
może znacie jakich kolekcjonerów - pasjonatów..... wołajcie ich na bazarek - konie potrzebują pomocy... a "zabytki" grzeją szuflady....;)[/QUOTE]
ja znam jednego, a raczej jedna - siostre mojej kolezanki; jak dziewczyna z dogo (norel) szukala domu dla konia, ktorego jej sasiad kupil i hodowal na rzez (a kon pochodzil ze stajni norel jak sie okazalo z papierow...) to wlasnie ona go wykupila i jest u niej do dzis; dorota jest wielka milosniczka koni wiec wyslalam jej zdjecia tych przedmiotow razem z lista - moze cos znajdzie dla siebie; ale to dopiero wieczorkiem, albo wrecz w weekend; musimy poczekac;
probuje wstawiac te zdjecia, ale nie wiem czy to moj komputer nie wyrabia czy dogo znowu tak muli :cool3:

Link to comment
Share on other sites

milo mi poinformowac iz z zakonczonych wlasnie bazarkow bedzie [B]15 [/B][COLOR=Red][B]([FONT=Arial]emhokr)[/FONT][/B][/COLOR] plus [B]25 [COLOR=Red](od mari23)[/COLOR][/B]
plus niespodziewanie [B]60[/B] zlotych [B][COLOR=Red](od macia) [/COLOR][/B]rowna sie
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]100 zlociszy dla konikow :)
[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
tylko sie tam jeszcze ofiarodawcy musza porozumiec z kupujacymi - ja sie nie bede juz mieszac;

i bardzo prosze o info tu na watku czy pieniazki i przedmioty dotarly tam gdzie powinny - dziekuje :)
(albo, ze nie dotarly, a powinny ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...