Jump to content
Dogomania

URODZIŁAM SIĘ BEZ OCZU- wyrok śmierci dla matki i córki....


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magenka1']3x to nie moja poszewki tylko cioteczki Secia Ona pisała, ze już dostała poszewki :)[/QUOTE]
aha
nie wiem czemu przestawiło mi się ze skoro ty wstawiłas zdjęcia to ze to Twoje ;)
ja na swoje czekam ale adres do wysyłki podałąm dopiero w przyszłym tyg

ale zdjeciami poszewek pochwalilam sie juz wszedzie i poki cowiekszośc osob z rodziny tez chce takie
ale ja ich nikomu nie oddam - mój ci on, mój :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ale zdjeciami poszewek pochwalilam sie juz wszedzie i poki cowiekszośc osob z rodziny tez chce takie
ale ja ich nikomu nie oddam - mój ci on, mój :evil_lol:[/QUOTE]

Ja też się pochwaliłam swoimi i zrobiły duże wrażenie :-) Są zrobione na dość sztywnym płótnie, więc chyba będą obrazami a nie poszewkami. Wspaniały zaakup :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Dorotka to najlepsza osoba jaką miałam okazję poznać, jak jadę do niej do stajni po ciężkim tygodniu pracy, to chociaż nie wiem jak zły dzień bym miała, to zawsze wraca mi humor i energia do życia:) koniki są na maxa szczęśliwe i jest tam mój ukochany konik z lat młodszych:multi: niesamowicie cieszę się, że ją poznałam, i naprawdę widać tą wielką miłość, pasję, poświęcenie!:loveu: a mała Dora radzi sobie świetnie i jest najkochańsza... Nie ma wątpliwości, że będzie się jej dobrze żyło-już żyje jak księżniczka:-)[/QUOTE]

bardzo Cie serdecznie tu witam i dziekuje za mile slowa :calus:

Link to comment
Share on other sites

no :) paka przeszukana, trochę rzeczy się znalazło (wędzidła, ochraniacze, buty, które sa w dobrym stanie, ale w nich nie chodzę, bo oddałam serducho oficerkom) - do prania i na allegro dla Dorki czy na co tam potrzeba...kokosów z tego nie będzie, ale zawsze jakoś dziurę może uda się choc troszeczkę zapchac :)

poduchy genialne!!!! ja też chcę takie xD za ile? :D bo przydałyby się...hmm...dwa konie...a nawet trzy, jakby dobrze policzyc, dwa psy i kot :D

Link to comment
Share on other sites

taaa... bardzo smieszne :p

na wszelki wypadek na boksach mam opisane imiona koni!! :eviltong:

zapraszam na obejrzenie zdjec Janga
[url]http://www.dogomania.pl/threads/141440-quot-Fundusz-kasztanka-quot-ratujemy-%C5%BCycie-karego-%C5%BArebaka-%C5%81obuza?p=15584266#post15584266[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']mari23 co z tym bazarkiem? mialas jakies problemy - slusze pomoca - moge zrobic bazarek;[/QUOTE]

myślę, że tak zrobimy, bo ja strasznie zaganiana jestem przez to psie schronisko w domu, przed chwilą zemdlał mi staruszek, on już dobrze się czuje, ale ja jeszcze do siebie nie doszłam...:-(

spiszę roczniki Konia Polskiego, jakie mam (stare bardzo) i trochę końskich" książek - dawno wydane, ale "nówki"
czy pstrykać zdjęcia, czy opisy wystarczą? aparat też mi szwankuje....:shake:
Ty zrobisz bazarek, a ja powysyłam co trzeba - komu trzeba
już taki bazarek robiłyśmy - roślinkowy latem - albo roślinki Ci wysyłałam

Link to comment
Share on other sites

a mógł by mi ktoś pomóc od strony technicznej, bo ja się nie mogę połapać.. tzn czy mógł by ktoś za mnie założyć bazarek?
Mam taki rysunek:
[url]http://i207.photobucket.com/albums/bb247/Nawojka88/Zdjcie003.jpg[/url]
Może nie za ładny, ale może komuś się spodoba..
a cel? WIadomo..a konie z obrazka :)

Link to comment
Share on other sites

Dorothy, szykuję paczuszkę dla Was... dasz adres na priva? za wiele tam nie ma, ale zawsze coś się przyda... jedne rzeczy w lepszym stanie, drugie w gorszym, ale wszystko da się spokojnie używac, jeszcze posłuży :) a jak nie, to mozna wywalic na allegro czy gdziekolwiek :) jako, że mój komputer ma internetowe problemy nie podejmę się wystawienia na allegro, żeby nie okazało się, że jest ze mną trudny kontakt

Link to comment
Share on other sites

dziekuje najserdeczniej, zaraz wysylam adres :-)
:calus:
Mała rozrabia, ostatnio wyszla na lince na spacer z moja kolezanka i po chwili spaceru na dluzszej lince zrobila nagly zwrot i pognala wprost na nia, omal jej nie staranowala przyrżnela jej glowa w glowe.
Nie wiem o co chodzi bedziemy sprawdzac, ale chyba zaczyna radosnie galopem biec w strone czlowieka ktorego slyszy, a to wcale nie jest bezpieczne...

Link to comment
Share on other sites

to jest praca z klacza ktora oslepla, a nie urodzila sie niewidoma, i wlasciwie wszystko co tam pisze ja doskonale wiem,bo zalecane cwiczenia sa po prostu elementami pnh ktore stosuje sie w treningu pnh zdrowych koni, nawet mi przyszlo do glowy ze na ten temat napisalabym znacznie ciekawszy i pelniejszy artykul bo mam juz duzo wiecej doswiadczen w tej materii,

Link to comment
Share on other sites

jutro odrobaczamy a koncem tyg szczepimy, musialam troszke przesunac termin zeby nazbierac na pasty i szczepionki, niestety w zeszlym tygodniu duzo wydalam na weterynarza, mialam 4 kolkujące konie, i to byl mus wezwac i zaplacic, i u\bierane 300 zl zniknelo w jego kieszeni. A same pasty na odrobaczenie dla moich koni to jest 400 zl, drugie tyle szczepionki.
A no i jeszcze byl we czwartek kowal, 390 zlotych.
:-)
a szczepic i odrobaczac nalezy cala stajnie naraz. No ale moze wreszcie sie uda :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...