Jump to content
Dogomania

LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))


Laura1108

Recommended Posts

  • Replies 525
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam PW od Paros więc jestem ;). Mieszkam w Mińsku- będę się rozglądac. Mi też się wydaje, że sunia będzie kierowała się w stronę tego Lidla, pod którym koczowała, ewentualnie- jak tu już pisały dziewczyny może krążyc gdzieś koło jakiś sklepów stacji benzynowych itp. Wrzucę info o niej na lokalne forum. Tak mi teraz przyszło do głowy, że obecnie trwa przebudowa trasy Warszawa- Mińsk. Jak się jedzie co kilka km jest jakaś ekipa itp. Można zapytac robotników czy nie widzieli suni itp.
P.S. Mogę wysłac komuś na PW nr tel. do hycla, który "obsługuje" ten teren.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Dostałam PW od Paros więc jestem ;). Mieszkam w Mińsku- będę się rozglądac. Mi też się wydaje, że sunia będzie kierowała się w stronę tego Lidla, pod którym koczowała, ewentualnie- jak tu już pisały dziewczyny może krążyc gdzieś koło jakiś sklepów stacji benzynowych itp. Wrzucę info o niej na lokalne forum. Tak mi teraz przyszło do głowy, że obecnie trwa przebudowa trasy Warszawa- Mińsk. Jak się jedzie co kilka km jest jakaś ekipa itp. Można zapytac robotników czy nie widzieli suni itp.
P.S. Mogę wysłac komuś na PW nr tel. do hycla, który "obsługuje" ten teren.[/QUOTE]

Evita, dziękuję :lol: Sunia miała robione badania i ma babeszję więc może coraz gorzej czuć się :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Dostałam PW od Paros więc jestem ;). Mieszkam w Mińsku- będę się rozglądac. Mi też się wydaje, że sunia będzie kierowała się w stronę tego Lidla, pod którym koczowała, ewentualnie- jak tu już pisały dziewczyny może krążyc gdzieś koło jakiś sklepów stacji benzynowych itp. Wrzucę info o niej na lokalne forum. Tak mi teraz przyszło do głowy, że obecnie trwa przebudowa trasy Warszawa- Mińsk. Jak się jedzie co kilka km jest jakaś ekipa itp. Można zapytac robotników czy nie widzieli suni itp.
P.S. Mogę wysłac komuś na PW nr tel. do hycla, który "obsługuje" ten teren.[/QUOTE]

Poprosze numer telefonu na PW jeżeli to jakiś taki kumaty człowiek to podeśle zdjęcie niech maja na uwadze sukę .


Nie miałam netu ponieważ rozwiązałam umowę z poprzednim dostawcą a mój "wspaniały inaczej " TZ ma taki natłok spraw czyt nic nie robienia , że w tym wszystkim zapomniał , że prosiłam o założenie internetu od lokalnego dostawcy ale na szczęście w sobotę udało mi sie uprosić szybkie podłączenie i już w poniedziałek mi zainstawlowano .



Teraz w sprawie Lileczki , tak jak kinia pisała sunia miała kaganiec w lecznicy pponieważ jest wielką histeryczką , która musi być w kagańcu podczas badań , transportów itp bo kąsa niestety . Tuz po przyjeździe do Natalii została wprowadzona do kojca i zdjęłyśmy kaganiec , Lilunia grzecznie usiadła przy budzie i wyglądała wreszcie na zadowoloną była rozluźniona bo nie było już smyczy i nie było obezwładniacza na pysku . Rozejrzałam się po kojcu i muszę powiedzieć , że byłam zachwycona , kojec przestrzenny , czyściutki , pachnący i wysoka siatka , buda stoi na solidnym podesćie na którym stoją tez miseczki czyściusieńkie w jednej z nich woda , sporo miejsca na tym podeście by sunia mogła spokojnie poleżeć na suchym niżej kawałek ziemi , w kojcu miejsca naprawdę sporo więc sunia nie powinna czuć się jakoś szczególnie skrępowana . Przyznam też , że jak przejechałam wzrokiem po kojcu dookoła to naprawdę nie zauważyłam żądnej szczeliny dlatego też pierwsze co przyszło mi do głowy to to że poszła górą . Wcześniej w tym samym kojcu był Fredek 0 jamnior z podpisu mojego , to taki uciekinier , że ja to się śmieje że przez dziurkę od klucza by się chciał przecisnąć i on nie zwiał z tego kojca a jeżeli byłaby jakakolwiek szczelina to poszedłby nią bo to ekspert w tych sprawach jednak do przejścia górą on się nie nadawał a lileczka mogła sobie poradzić . Może to też jakiś znak , że ona ze swojego domu też tak umknęła . Sama już nie wiem .

Do przebycia ma spory kawałek niebezpiecznej trasy , zakładamy też że raczej nie będzie szła szosą ale bardziej po prostej czyli pola lasy itd , jeżeli nie ma jej nigdzie w rowie przy trasie na Mińsk to chyba znaczy , że tę najgroźniejszą drogę pokonała . Natali powiedziała , że lila musiała wyjść włąśnie na tę trasę do Mińska ponieważ od tyłu posesji jest betonowe ogrodzenie osadzone w ziemi więc tam by nie dała rady przejść ... ale czy na pewno bo Lila to chyba bardziej mądry pies niz sądziłam i teraz już wiem , że tytuł pierwotny wątku Lileczki Nsjmądrzejszy pies ... ) był w pełni zasłużony .

Czy Lilka żyje trudno wyczuć , tereny tam są dość niebezspieczne z racji krętych dróg po których jeździ sporo nieprzewidywalnych kierowców o czym świadczy też ilość kotków rozjechanych ( widziałyśmy ich niestety trochę jak wiozłyśmy Lilę do Natalii ) . Istnieje jakieś prawdopodobienstwo , że Lilka znowu przyklei się do jakiegoś miejsca gdzie przewija się sporo ludzi i gdzie dostanie jeść może też wróci do nas do Wołomina , póki co nie ma jej ani w leśnej starej oczyszczalni gdzie bywała nocą ani pod Lidlem i Tesco ale to chyba jak ktoś wspomniał wcześniej za szybko by dotarła .

Natalia liczy na to , że mała wróci tez do hoteliku wystawiła nawet miskę z jedzeniem w razie gdyby się pojawiła to niech dobrze kojarzy to miejsce i zostanie ale na razie miska pozostaje pełna a suni nie widać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']jeśli moje 80 zł wpłynęło, to bardzo proszę o zwrot, jeśli sunia się odnajdzie wpłacę jeszcze raz, teraz przydadzą się na wsparcie innych psiaków! Zwrot na konto z którego wyszły! I info, że zostało zrobione na wątku poproszę:)[/quote]

pieniądze zostały zwrócone

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie zdjęcia Lilci :(

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/TH0UHT0drkI/AAAAAAAAB18/fk4WjAo54Qs/1.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh6.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/TH0UHTN3biI/AAAAAAAAB2A/2WGbwpBQ4vM/2.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh3.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/TH0UHfEsJAI/AAAAAAAAB2E/KEpol55Xp34/3.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/TH0UHhpBsuI/AAAAAAAAB2I/XXSZNYsDE18/4.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/TH0UHkN1icI/AAAAAAAAB2M/vy1ZSnK1eB8/5.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Kurcze, jestem, będę się rozglądała. Jutro lub w środę będę jechała na trasie Marki - Wołomin. Będę się rozglądała.[/QUOTE]


Te ostatni zdjecia Liluni kapitalne....rozgladaj sie na tej trasie, trzeba pytac ludzi...dorze pokazywac zdjecia suni o to ulatwia....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...