Jump to content
Dogomania

POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni


iwna5702

Recommended Posts

Idziemy z wielkimi nadziejami jutro , nadzieje na adopcje, nadzieje na zmiany miejsc w boksach. Juz od tego myslenia jak zrobic zeby im bylo choc troszke lepiej mam metlik w glowie.

Oczywiscie wszystko opiszemy ( z tymi zdjeciami - ich wklejaniem, to dla mnie ciagle nie takie proste niestety ale bede probowac.)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4200/amant1.jpg[/IMG]

A to Amant, towarzysz Pokerka, owczarek z elementami collie, pies o niebanalnej urodzie. W sobote byli chętni do jego adopcji, nie udało się, ale pewnie następni pchają się drzwiami i oknami. Czekamy na nich!!!

Link to comment
Share on other sites

Beatko, dziekuje za te fotki, widze, ze udalo Ci sie opanowac sztuke wklejania zdjec na dogo. Teraz bedzie nam latwiej.

Chociaz Amantowi tym razem sie nie udalo to na pewno uda sie nastepnym razem .
W sobote poszly do domkow nasze dwa inne psiaki. A POKERA, AMANTA i FINKE odwiedzimy znowu w sobote (i przewietrzymy)

Link to comment
Share on other sites

A to Amant, towarzysz Pokerka, owczarek z elementami collie, pies o niebanalnej urodzie. W sobote byli chętni do jego adopcji, nie udało się, ale pewnie następni pchają się drzwiami i oknami. Czekamy na nich!!![/QUOTE]

na zdjęciu z jesieni Amant ma sierść, ( teraz , po ostrzyżeniu we wrześniu tyłu i ogona) Amant wygląda jakby go mole jadły i nie doszły jeszcze do szyi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Jak mocno wydłużona wersja MiniBuby :-)
Macie więcej jej zdjęć? :-)[/QUOTE]
Niestety nie mamy więcej zdjęc, bo ona strasznie ruchliwa, tzn mamy jakieś jeszcze bardziej nieudane.
Najpierw bała wychodzić sie z boksu na spacery, teraz pierwsza wyrywa, że trudno wejść do boksu, zresztą cała trójka startuje do wyjścia jakby to były wyścigi F1 :laugh2_2:
Finka zaczyna piąty rok w schronisku:-(

Link to comment
Share on other sites

Pokerku, do jutra! musimy znaleźć czas dla ciebie!!!!
Iwonka, a może w 1-szym poście wpisać info z aktualną datą , że Pokerek , po dobrze dobranych lekarstwach, ładnie chodzi, że odmłodniał jak poczuł się lepiej...:multi:
bo nie zawsze się chce czytać cały wątek, w tak , będzie na początku.

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich kochających psy a szczególnie pokrzywdzonych przez los i STARUSZKÓW
Wznowiła działalność "Skarbonka" rozi. Jest to konkretna pomoc dla dużej liczby piesków starych w schroniskach. Proszę zapoznajcie się z jej założeniami na wątku
[url]http://www.dogomania.pl/threads/112210-UWAGA!-WRACAMY!-Post-1351!-**skarbonka**[/url]
i poznajcie ich rezultaty w schronisku Białej Podlaskiej
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184079-CZWARTY-ETAP-**skarbonka**-CZWARTY-ETAP/page3[/url]
A potem jeżeli uznacie , że warto dołączcie do nas i propagujcie ideę dalej nawet poza Dogomanię Sprawa naprawdę jest warta zaangażowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Widziałam Finkę! :D

Ledwo je wypatrzyłam (ta numeracja klatek :roll:), jak już miałam zawracać, to jakieś ONkowate stwory zdołały jeszcze przykuć moją uwagę :)
Finka rzeczywiście jest duża :) znaczy w porównaniu z Harietką, bo w porównaniu z ONkami to nie :-)
Jak nam się kiedyś zdarzy być razem w schronisku, chętnie bym ją poznała bliżej niż przez kraty :)[/QUOTE]

Apsa, to w jakąś niedzielę, jak ustalimy z Iwonką, to damy znać .
Finka ślicznie całuje w policzek , tylko te zapachy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...